מהפכת מחירים בתעבורת התמסורת
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            22/03/2012


בימים אלה חתמה טריפל סי על הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח עם חברת טמר'ס טלקום.
ההסכם נועד לאפשר שימוש בכבל התת-ימי החדש לחו"ל, ברוחב פס של 10 גיג'ה.

 

רוחב פס זה, מתווסף לתשתית הסיבים האופטיים הקיימת של טריפל סי המובילה אל צומת האינטרנט הראשית בישראל וכן לכבל התת-ימי הישן והטוב. יש לציין כי קיימים, מגעים להתחברות גם לכבל החדש של בזק בינלאומי. בכך תהיה טריפל סי למתקן הראשון (והיחיד...) שיהיה מחובר לשלשת הכבלים התת-ימיים בישראל. 

במקביל – ולגמרי במקרה, הפחיתה חברת בזק בימים אלה את המחירים, לקווי התמסורת מטרו והוסיפה מספר קצבים חדשים למהירויות אסימטריות. מהלך זה בשילוב מהפכת המחירים של טריפל סי מאפשר לחברה להציע ללקוחות, להכפיל את רוחב הפס הקיים ואת חבילת הגלישה, כמעט ללא תוספת מחיר.

טריפל סי יוצאת בימים אלה בהצעה מיוחדת ללקוחותיה, הכוללת רמות מחירים המהווים מהפכה של ממש בתחום שירותי אינטרנט ללקוחות עסקיים. באמצעות קווי תמסורת של כל ספקיות התשתית בזק, הוט וסלקום. מחירים מיוחדים מוצעים ללקוחות כשילוב של אינטרנט עם תשתית של בזק.

משמעות המבצע היא הוזלה מיידית במחיר הגלישה לאינטרנט, על רוחב הפס הקיים או שדרוג קו התמסורת למהירות כפולה, כמעט ללא תוספת מחיר. במסגרת המבצע מציעה חברת טריפל סי לכל לקוחותיה שירות של ייעוץ ותכנון רשת התקשורת, על ידי מומחי תקשורת בעלי ניסיון רב ללא עלות כספית.
 
 
 
Up