כבל תת-ימי חדש
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            28/03/2012


טריפל סי מצטרפת למהפכת הכבל התת-ימי של טמרס טלקום (Tamares Telecom). 

שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף פעולה רב-שנתי, לשם שימוש בכבל התת-ימי הגדול ביותר, שנפרש בין ישראל ליבשת אירופה. הכבל ברוחב פס של 10 ג'יגה, משמש כקו חיבור ראשי לתשתית האינטרנט של החברה לחו"ל. בשיתוף הפעולה עם טמרס טלקום מכריזה טריפל סי על השלב הבא בפעילותה להוזלת עלויות התקשורת העסקית לארגונים, המחוברים לאינטרנט באמצעות קווי תמסורת. 

חיבור טריפל סי לכבל התת-ימי של טמרס טלקום בוצע במהלך חודש מרץ, ישירות אל מתקן הנחיתה של הכבל בחיפה, באמצעות סיב אפל (Dark Fiber). בימים אלה, בוצעו בטריפל סי בדיקות עומסים לכבל ובסוף אפריל צפויה החברה לפתוח את התעבורה לשימוש לקוחותיה. עם פתיחת התעבורה מכריזה החברה על מבצע מחירים אטרקטיבי לחבילה משולבת עבור קו תמסורת וספק אינטרנט לעסקים. במסגרת המבצע יוכלו לקוחותיה העסקיים של החברה ליהנות מהוזלה משמעותית של מחיר הגלישה באינטרנט על גבי קווי תמסורת קיימים, או בשדרוג בתוספת מחיר קטנה. עוד תציע החברה שירות של ייעוץ, ותכנון רשת התקשורת על ידי מומחים בעלי ניסיון רב, ללא תוספת תשלום.

עם החיבור לכבל תת-ימי של טמרס טלקום ובנוסף לחיבור הכבל הקיים של טריפל סי לחו"ל, יהנו לקוחותיה מגלישה באינטרנט הבינלאומי המהיר בישראל ומשיפור של עד 50% בביצועים, בהשוואה לפתרונות הקיימים כיום בשוק. בחברה מאמינים כי צעד זה יאפשר ללקוחות רבים להגדיל באופן משמעותי ובעלות נמוכה את רוחב הפס עליו הם גולשים באינטרנט, גם לאלה, אשר עד כה נמנעו לעשות זאת, בשל העלויות הגבוהות.
 
רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי: "חברת טריפל סי שואפת בהתמדה להוזיל את מחירי האינטרנט לצרכן הפרטי והעסקי. במסגרת מדיניות זו הייתה טריפל סי לחברה הראשונה בישראל שביטלה את התחייבות הלקוח וקנסות היציאה למגזר הפרטי זמן רב לפני החוק החדש של משרד התקשורת.כמו כן יזמה מודל תשלום "שלם לפי שימוש" לשירותי אינטרנט בתמסורת למגזר העסקי". 

אמנון אלמוג, סמנכ"ל תחום אינטרנט בטריפל סי: "לקוחות רבים נהנים כבר היום מחוויית גלישה יוצאת מן הכלל, הודות לעובדה שהרשת והתשתית של חברת טריפל סי עמוסות פחות בתעבורה, בהשוואה לספקיות אחרות. אין ספק, שהחיבור לכבל התת-ימי של טמרס טלקום יוסיף וישפר את הביצועים ואת מהירות הגלישה ללקוחות הקיימים וללקוחות החדשים העתידים להצטרף. טריפל סי מעמידה לרשות לקוחותיה צוות של מהנדסי תקשורת בעלי ניסיון וידע עשירים, אשר יסייעו בתכנון ובניהול רשתות תקשורת בהתאם לצרכי הלקוח. בנוסף, תספק החברה שירות להקמת רשתות פנים ארגוניות סגורות ומאובטחות IP-VRF, אשר יאפשרו חיסכון כספי משמעותי, בחיבור סניפים ואתרים של החברה ברשת אחת סגורה ומאובטחת."
 
 
Up