אינטרנט פרטי בענן 
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            02/05/2012


חברת טריפל סי מרחיבה את מגוון חבילות הגלישה ללקוחות פרטיים ומכריזה על חבילת גלישה חדשה "אינטרנט פרטי בענן",
זאת בנוסף לחבילת הגלישה "אינטרנט מהיר בענן". החבילה החדשה "אינטרנט פרטי בענן" מאפשרת חווית גלישה טובה
ומציעה רמות מחיר חדשות אטרקטיביות במיוחד ללקוח הביתי.
 

כדי לתאר את ההבדלים בין השירותים השונים, אנו נוהגים להשתמש בדימוי מעולם הכבישים והתחבורה לצורך המחשה: חבילת "אינטרנט פרטי בענן" דומה לנסיעה בכביש מהיר דו מסלולי דו נתיבי. חבילת "אינטרנט מהיר בענן" דומה לכביש אוטוסטראדה מהיר בעל נתיבים רבים.
 
מה מבדל אותנו מספקיות האינטרנט האחרות?
טריפל סי הייתה החלוץ בשוק ספקיות האינטרנט והקדימה את כל השוק בביטול קנסות היציאה ותקופת התחייבות. החברה שואפת להמשיך ולהוביל את שוק האינטרנט עם החדשנות המתקדמת ביותר הנובעת מהיותנו ספק ענן ציבורי הגדול בישראל והסינרגיה עם שירותי הענן. שם המשחק הוא שקיפות וגילוי נאות, טריפל סי הינה ספקית האינטרנט היחידה בישראל המפרסמת את מחירי הגלישה ללקוחות פרטיים באתר החברה, נגיש לכל הגולשים ברשת.

המחירים שלנו הינם אחידים ושווים לכל לקוחות החברה. גם כשיש הפחתות מחיר, ההפחתות חלות על כל לקוחות החברה ללא יוצא מן הכלל ואין צורך לעקוב אחרי החיובים כדי נסות לקבל מחיר טוב יותר. טריפל סי היא החברה היחידה בשוק, אשר אינה מפלה לקוחות קיימים מול לקוחות חדשים ומונעת הצורך לנהל משא ומתן כספי על עלות חבילות הגלישה כדי לקבל מחיר הוגן.
 
אינטרנט במסלול אישי ובחיבור ישיר
במסגרת השאיפה לחדשנות, טריפל סי הינה ספקית האינטרנט היחידה בארץ המציעה אפשרות לחיבור ישיר ועצמאי לאינטרנט באתר החברה ללא מעורבות של מוקד טלפוני (הלקוח מנהל את חשבון האינטרנט באופן עצמאי: חיבור, שדרוג או ניתוק מהשירות). הלקוח יכול להתחבר לשירות בכל שעות היממה ולהתנתק ע"י לחיצת כפתור ללא צורך בהמתנה לנציג במוקד טלפוני.
 
 
Up