נס טכנולוגיות הקימה מעבדה לטיפול ב- Big Data בענן
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            02/05/2012


נס טכנולוגיות (Ness) בחרה בענן טריפל סי, להקמת מעבדת Big Data
מבוססת ענן אשר תשמש לצורך הדגמות, השוואות וביצוע הוכחות (POC). 

במעבדה, המאוחסנת בענן הציבורי של טריפל סי, מותקנות טכנולוגיות Big Data של החברות המובילות בעולם, לצד טכנולוגיות קוד פתוח (Open Source), באמצעותן ניתן להדגים תרחישים שונים המשקפים את התועלת העסקית אשר מפיקים ארגונים מהשימוש ב- Big Data, במטרה ליצור יתרון תחרותי, תוך שילוב רב-עוצמה של נתונים פנימיים וחיצוניים, מובנים ולא מובנים. 

בין אפשרויות הניתוח ניתן למצוא, לדוגמא, את האפשרות ליצור פרופיל לקוח המשלב נתונים "קשים" ומידע "רך", דוגמת סנטימנט לקוח, סגמנטציה חברתית, דירוג מובילות דעה וכדומה, נתונים אשר מאפשרים לארגון לשפר את רמת שביעות הרצון של הלקוח. עוד תאפשר המעבדה ביצוע שאילתות וחיפושים המשלבים מידע מובנה ולא מובנה, באנגלית ובעברית, הדגמת יכולות של סקאלביליות-ליניארית, NO SQL הרצת תכניות Map Reduce, שילוב של Hadoop ובסיסי נתונים אנליטיים דוגמת Sybase IQ, והדגמת Text Mining. 

רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי: "יתרונה המרכזי של מעבדת ה- Big Data מבוססת הענן של טריפל סי, הוא בכך שהיא ערוכה לתת מענה מאובטח לארגונים גדולים בעלויות נמוכות וללא הצורך להתעסק במורכבות הטכנולוגית הכרוכה בכך". 

גיא גרינברג, סמנכ"ל בכיר לנושא ה- Big Data בנס טכנולוגיות: "תחום ה- Big Data הוא תחום חדש שארגונים חוששים להיכנס אליו. התשתית המתקדמת והאמינה של חברת טריפל סי מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו את האפשרות להתנסות במגוון רחב של כלים ללא העלויות הכרוכות בכניסה לטכנולוגיה חדשה". 

מעבדת ה- Big Data של נס יוצרת פתרון Offering שלם מקצה לקצה, החל מחיבור יכולות נס גילון בתחומי ה-BI ובסיסי נתונים אנליטיים, דרך יכולות הניתוח הסמנטיות שפותחו בנס והותאמו למגזר העסקי, ועד שילוב חברות מובילות בתחום ה- Big Data בעולם המיוצגות על ידי קבוצת NessPRO. מענה כולל זה מייצר ערך מוסף ומאפשר ללקוחות לקבל פתרון כולל במקום אחד עבור נושא חדש ומורכב.
 
 
Up