שרות MoobeeArt בענן
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            30/05/2012


לענן טריפל סי מצטרף שרות חדש ומתקדם להתאמתם של אתרי אינטרנט לגלישה סלולארית.
השירות בענן מבוסס על פתרון של חברת MobeeArt, שפותח על ידה לשם התאמתם של
אתרי אינטרנט למכשירים ניידים מכל הסוגים ובעלי כל מערכות ההפעלה

זהו שירות יחיד מסוגו, התומך בשפה העברית ומציע חיסכון כספי של עשרות אלפי שקלים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, המעוניינים להתאים את אתרי האינטרנט ועמודי הנחיתה שלהם לגלישה סלולרית. כל זאת בעלויות נמוכות, בקלות ובמהירות - ללא צורך בהוצאה הכספית, הכרוכה בדרך כלל בביצוע התאמות מסוג זו.
 
שירות MobeeArt יוצע בענן של טריפל סי בשני מסלולים מרכזיים: הראשון הוא השירות הבסיסי MobeeSelf, המיועד לבעלי העסקים, אשר יכולים לבצע בעצמם לבצע את ההתאמות הנדרשות לאתרי האינטרנט ועמודי הנחיתה שלהם, והמסלול השני הוא שירות מקצועי MobeeStudio, המיועד לבוני אתרים ומתכנתים מקצועיים, אשר יכולים באמצעותו להעניק שירות זול, מהיר ונוח ללקוחותיהם.
 
רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי:
"יתרונותיו המרכזיים של שירותMobeeArt , המוצע ללקוחותינו על גבי הענן שלנו, גלומים בפשטות ובמהירות בהם הוא מעניק מענה למשתמשים. השירות תומך בשפות רבות, לרבות עברית ומבצע התאמות ייחודיות לכל מערכות ההפעלה הקיימות למכשירים ניידים, תוך חיסכון ניכר במשאבים כספיים ובזמן".
 
גיל אילני, מנכ"ל חברת MobeeArt:
"לאחר שבחנו מספר חלופות לשיתופי פעולה בחרנו בחברת טריפל סי בעיקר בשל מספר יתרונות מרכזיים ובראשם מומחיות החברה בתחום מחשוב הענן בישראל. הצעת שירות MobbeArt על גבי פלטפורמת הענן הגדולה בישראל מבטיח לנו כי המשתמשים שלנו זוכים לשירות האמין והיציב ביותר".
 
 
Up