שירותי Oracle DataBase כשירות בענן
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            30/05/2012


במסגרת הסכם חדש לשיתוף פעולה עם חברת Oracle
נציע את שירות Oracle DataBase הפופולארי,
כשירות SaaS (תשלום לפי שימוש) על גבי ענן החברה.

השירות יוצע במסגרת חבילות אטרקטיביות, הכוללות תשתית לשירות (IT as a servise), ואת שירות Oracle DataBase המספק כלים לניהול כל סוגי הנתונים והיישומים העסקיים, כל זאת בעלות מאות בודדות של שקלים בחודש למשתמש.
 
השירות יוצע בשני מסלולים מרכזיים, הראשון Oracle Database Standard Edition, הגרסה הבסיסית של השירות, המאפשרת ניהול כל סוגי הנתונים וניצול ביצועים מיטבי של כל היישומים העסקיים, האחריות והאבטחה. עוד מספק שירות זה תאימות לגרסה המשופרת לארגונים וגמישות מרבית במקרים של התרחבות בפעילות הארגון. מסלול השירות השני הוא Oracle Database Enterprise Edition, הגרסה הארגונית של השירות, אשר מספקת ביעילות ביצועים מובילים בעולם העסקים, דוגמת ניהול נתונים מאובטחים למשימות קריטיות, יישומים לביצוע תהליכים עסקיים מקוונים וניהול מידע עם יישומי Web 2.0.
 
מודל השימוש, המוצע ללקוחות בענן, הוא מודל SaaS  (Software As A Servise) המציע חיסכון ברכישה וניהול חומרה, חיסכון בעדכון גרסאות ועוד. מודל זה מאפשר לארגונים, קטנים וגדולים כאחד, להשתמש במוצרים שהיו עד כה נחלתם של ארגונים גדולים ומבוססים במיוחד. כל זאת ללא השקעה כספית גדולה בתשתיות המחשוב וללא צורך בתחזוקה שוטפת של המערכת, תוך חיסכון ניכר בעלויות רישוי קבועות.
 
רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי מחשוב ענן: "שיתוף הפעולה עם חברת Oracle, הוא נדבך חשוב באסטרטגיה של החברה, השואפת לשמר את מעמדה כספק המוביל של פתרונות מקיפים בענן בישראל. טריפל סי מספקת ללקוחותיה פתרונות מלאים, על פי מודל תשלום לפי שימוש, החל משרתים וירטואליים, וכלה בסביבות מוגדרות של משאבי מחשוב, אותן מנהל הלקוח באופן עצמאי לחלוטין כולל יכולות גידול וקיטון, כמו גם שירותי דיסק, גיבוי בענן ודואר בענן. הוספת מוצרי Oracle לחנות הענן שלנו, היא תוספת מבורכת ללקוחות הקיימים שלנו, כמו גם לשוק רחב מאוד של לקוחות שהיו רוצים להשתמש בשירותים אלו ועד היום לא יכלו להרשות לעצמם."
 
 
Up