חדש ממטריקס: חבילת שרותי מחשוב ענן 
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            27/08/2012

חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס, חברת טכנולוגיית המידע המובילה
בשוק הישראלי, מציעה ללקוחותיה שרות חדש: חבילת שרותי מחשוב ענן מותאמת אישית. 

החבילה מוצעת במסגרת שיתוף פעולה עם טריפל סי (Triple C), ספקית מחשוב הענן הציבורי הגדולה בישראל, וכוללת מגוון פתרונות מקצה לקצה, ביניהם שרותי תשתית כשרות (ITaaS), הכוללים מגוון פתרונות שרתים ואחסון, שרותי תוכנה כשרות (SaaS), מגוון רחב של יישומים המסופקים באמצעות רשת האינטרנט,ושרותי פלטפורמה כשרות (PaaS), מגוון מערכות דוגמת  SQL ו- OS. כלל קבוצות השרותים מוצעות בזמינות מלאה, ללא השקעה ראשונית בחומרה או ברישיונות וללא עלויות תחזוקה וניהול.

במסגרת שיתוף הפעולה תספק מטריקס את כלל השרותים המוצעים, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ותוך שמירה על סביבת עבודה מאובטחת בכל רמה נדרשת. בין מגוון השרותים המוצע ניתן למצוא שרותים הנוגעים לתחזוקה ותמיכה (Help Desk), שרותי ISP, שרותי דואר, גיבוי נתונים, התאוששות מאסון (Disaster Recovery) ועוד, כל זאת באופן המאפשר גמישות מלאה בהתאם לגידול או הקיטון בפעילות העסקית, תוך חיסכון ניכר בעלויות הראשוניות ובעלויות התפעול והתמיכה השוטפות.

"חבילת השירות מותאמת בדיוק לצרכיי הלקוח וכוללת את כל הטיפול השוטף ב-IT שלו", ציין שמעון ביטון, מנהל אגף שרות ותמיכה, בחטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס. "שרות זה מאפשר חיסכון בחשמל ובשטחי אחסון, ברכישת חומרה ורישוי, בתחזוקה ומעניק גמישות עסקית רבה – החל מהקטנת/הגדלת מערך המחשוב באופן מיידי וכלה בהמשכיות עסקית משופרת".
 
לדברי רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי: "בשנים האחרונות מבינים יותר ויותר עסקים את יתרונות השימוש במחשוב ענן, ואף מוצאים בו ערך מוסף. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מטריקס, כשותפת ענן של טריפל סי, יוצר שילוב מנצח של שרותי ענן איכותיים ומשוכללים יחד עם שרותי מחשוב, תמיכה ותשתית מקיפים".
 
 
Up