שרות הגנה קומיטרי
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            25/12/2011


שרות Customer Protector של חברת Comitari הינו המוצר המתקדם בעולם להגנת פרטיות וניסיונות גניבה
של פרטים אישיים מחשבונות מייל, חשבונות בנק, פייסבוק, ולכל סביבת האינטרנט בכלל
(כגון: גניבת סיסמאות, גניבת לחיצות עכבר, גניבת קבצים ועוד).

המוצר מאפשר התקנה פשוטה ביותר של מספר שניות ונותן הגנה על הגלישה לכלל המשתמשים במחשב. המוצר איננו מטפל בנושאים אשר אנטי וירוס מטפל בהם - אלא בהתקפות על משתמשים באינטרנט אשר אינן וירוסים.

בגלל הגידול המשמעותי בשנים האחרונות של השימוש בגלישה באינטרנט של כולם – הורים ובני משפחה נוספים, גלישה לצורך שימוש במיילים ורשתות חברתיות כמו פייסבוק או לינקדאין, אנו משתמשים במשך שמן ממושך באמצעות דפדפנים כמו אינטרנט אקספלורר או כרום של גוגל.

ישנם גורמים בעולם, כמו ארגוני פשע או גורמים אסלאמיים, אשר מנסים לתקוף את המחשבים שלנו בבית או בעסק על מנת לגנוב אינפורמציה כמו סיסמאות לחשבונות בנק או מייל או אפילו לשתול סוסים טרויאנים על המחשב על מנת לקרוא את הקשות המקלדת שלנו ואפילו לגייס אותו לצורך התקפות על חוות שרתים בעולם.

התקפות אלו אינן וירוסים ולכן לא מטופלות על ידי האנטי וירוסים הרגילים. טריפל סי מציעה את המוצרים של חברת קומיטארי – המובילים בעולם כיום ביכולת לזהות התקפות וניסיונות חדירה למחשב שלנו בזמן אמיתי של גלישה – ללא צורך בסריקת הדיסק.

חשוב לציין כי המוצרים אינם מצריכים כל הזדהות ולא עושים כל שימוש במידע פרטי ומסייעים לשמור על אנונימיות המשתמש בכל זמן הגלישה. ההתקנה מתבצעת ע"י מספר לחיצות בודדות ואורכת מספר שניות, ומרגע ההתקנה – כל הדפדפנים המותקנים במחשב מוגנים – ללא צורך בהתקנות חוזרות.

המוצר מוצע בשתי גרסאות:
1.גרסת LITE – מגנה מפני התקפות אינטרנט וניסיונות גניבה של מידע פרטי מהמחשב.
2.גרסה מתקדמת – מגנה על הסיסמאות וההזדהות שלנו לאתרי חשבונות הבנק (חשוב לציין שאין כיום מוצר זמין אשר יודע להגן על פעילותנו בחשבון הבנק באופן זה, למעט קומיטארי).

השרות מוצע ללא תשלום למשך שנה, למשתמשים חדשים לתקופה מוגבלת.
 
 
Up