פתרונות האבטחה של 2Bsecure Cloud Services
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            27/08/2012


טריפל סי מחשוב ענן וחברת 2Bsecure Cloud Services (מקבוצת 2Bsecure),
חתמו בימים אלו על הסכם חדש לשיתוף פעולה במסגרתו יסופקו מגוון פתרונות
אבטחת מידע מתקדמים על גבי ענן החברה. 

שיתוף הפעולה יאפשר לארגונים בכל הגדלים ומכל המגזרים ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת בסטנדרטים המחמירים ביותר, תוך חיסכון ניכר בעלויות וללא ההשקעה הנדרשת בדרך כלל בביצוע פרויקטים מורכבים מסוג אלו. בשלב ראשון יסופקו שרותי IPS ו- WAF+IPS ובשלב השני יוצע עוד מגוון רחב של שרותים מתקדמים, ביניהם מערכת DLP ושרותים ייעודיים ל- .(MDM) Mobile 

בשלב הראשון של שיתוף הפעולה, תציע חברת 2Bsecure Cloud Services ללקוחות טריפל סי לרכוש באופן עצמאי ומקוון שני סוגי שרותי אבטחה: השרות הראשון, שרות Managed IPS, המאפשר ללקוחות ניהול יעיל של מערכת זיהוי החדירות שברשותם. השרות השני, WAF+IPS, משלב את כל יתרונות מערכת ה- Managed IPS עם יתרונות מערכת ה- WAF, אשר מאפשרת לארגון להעביר את תעבורת אתר האינטרנט שלו דרך מערכות הגנה מתקדמות (Web Application Firewall) שמסוגלות לחסום מגוון רחב של התקפות באמצעות שינוי פשוט של DNS. עם ההרשמה לכל אחד מהשרותים נהנה הלקוח מתמיכה ובקרה מלאה של צוות מקצועי ומיומן, אשר עוסק בניטור וניתוח האיומים, באופן המאפשר לארגון ניצול יעיל ונכון יותר של הזמן והמשאבים שלו, כזה המאפשר לאנשיו לעסוק באירועים הקריטיים בלבד.
 
בשלב השני, יתווספו להיצע השרותים עוד מגוון שרותי אבטחה מתקדמים נוספים. בין השרותים שיוצעו ניתן למצוא שרות DLP, המאפשר מעקב אחר מידע רגיש בהתאם להגדרות הלקוח, מעקב אחר דואר אלקטרוני, העברת קבצים להתקנים חיצוניים וגלישה באינטרנט. מערכת ה- DLP כוללת קבלת התראות בזמן אמת ומאפשרת לחסום יציאת מידע מחוץ לארגון, זאת על פי חוקים גמישים שהלקוח מגדיר בהתאמה אישית לצרכיו. שרותים נוספים שיוצעו בהמשך, במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, יכללו שרותים מבוססי ענן המותאמים למגוון מוצרי Mobile (MDM), החל מטלפונים ניידים וסמארטפונים ועד מחשבים ניידים וטאבלטים. מוצרי אבטחה אלו מספקים שליטה מרוכזת בכל ההתקנים הניידים, יכולת הפצת מסמכים ואפליקציות ארגוניות, הפקת דו"חות, ניהול תוכן ויכולת נעילה של המכשיר במקרה של איום אבטחה. כך, נהנים ארגונים מחיזוק מערך האבטחה שלהם, על ידי שימוש בשרות מנוהל, שתומך בכל מערכות ההפעלה ואינו דורש התקנה פיזית אצל הלקוח או שינוי של התשתית הקיימת בארגון.

רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי מחשוב ענן: "שיתוף הפעולה הייחודי עם חברת 2Bsecure Cloud Services מאפשר ללקוחות טריפל סי ליהנות מאבטחת מידע מבוססת ענן ברמה הגבוהה ביותר ומהווה נדבך נוסף באסטרטגיה של טריפל סי לאפשר לארגונים בכל הגדלים שימוש בשרותי המחשוב המתקדמים ביותר, ללא הצורך בהשקעה ראשונית ניכרת של זמן ומשאבים. מענה זה הינו חשוב ביותר במיוחד בתחום הקריטי אבטחת מידע, אשר במציאות של ימינו אין ארגון שיכול להרשות לעצמו להתעלם מהצורך הזה".

ליאב נאור, מנכ"ל חטיבת 2Bsecure Cloud Services: "שיתוף הפעולה עם טריפל סי הוא כזה שאין לו מתחרים כיום, הן מבחינת השרות והעלויות והן מבחינת התשתיות והטכנולוגיה.  אנחנו ב-2Bsecure Cloud Services  מבינים כי ארגונים מתקשים בניצול כלי אבטחה המלווים בעלויות תחזוקה ותפעול ניכרות. מודל ה- SaaS מאפשר לנו להעביר לארגונים את תוצרי המערכת בלבד ולפטור אותם מהצורך ברכישה, תחזוקה ותפעול שוטף של המערכות".
 
 
Up