טריפל סי ותדיראן טלקום ישתפו פעולה ויציעו שירותי תקשורת בענן
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            19/09/2012


בימים אלו חתמה טריפל סי על הסכם חדש וייחודי לשיתוף פעולה עם חברת תדיראן טלקום,
במסגרתו תשמש תדיראן טלקום כשותפת-ענן של טריפל סי ויחד תצענה החברות
מגוון שירותי Unified Communication המבוססים על טכנולוגיית ענן.

יוצע מגוון שירותים במודל תשלום, לפי שימוש IPaas, המספק חיסכון ברכישה ובניהול של חומרה, חיסכון בעדכון גרסאות ועוד. מודל זה מאפשר לארגונים קטנים וגדולים, פלטפורמה נגישה, ללא לוגיסטיקה מסורבלת וללא צורך בהשקעה כספית גדולה בתשתיות ובתחזוקה שוטפת של המערכת, תוך חיסכון ניכר בעלויות רישוי קבועות.
 
שיתוף הפעולה בין החברות צפוי לצאת לדרך ברבעון האחרון של 2012 במסגרתו יוצע מגוון שירותי תקשורת חכמה, המבוססת על הענן הציבורי של טריפל סי, בעלת מתקן ה- Data Center הגדול והמתקדם מסוגו בישראל, ברמת יתירות של Tier4 - רמת היתירות הגבוהה ביותר הקיימת כיום בעולם.
 
רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי מחשוב ענן: "שיתוף הפעולה עם חברת תדיראן טלקום מסמן פריצת דרך בתחום התקשוב לעסקים בכל גודל ומהווה נדבך מרכזי וחשוב באסטרטגיה של החברה, כספק מוביל של פתרונות בענן מקיפים בישראל. כחברה המספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות מלאים, על פי מודל תשלום לפי שימוש, החל משרתים וירטואליים, וכלה בסביבות מוגדרות של משאבי מחשוב, הוספת מוצרי הטלפוניה החכמה לחנות הענן שלנו, היא תוספת מבורכת ללקוחותינו ולמגוון רחב של לקוחות המשוועים לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים מסוג זה".
 
דרור בוקצ'ין, מנכ"ל חברת מובייל טלקום, בתדיראן טלקום: "שיתוף הפעולה בין תדיראן טלקום לחברת טריפל סי מאפשר לראשונה לחברות קטנות ובינוניות ליהנות מטכנולוגיות מתקדמות וחדישות שעד כה היו נחלתן של חברות גדולות בלבד. שירותי הענן מרחיבים את התשתיות הטכנולוגיות באופן נגיש וזמין לפלחי שוק חדשים ".
 
אבי שלומי, מנכ"ל תדיראן טלקום: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם חברת טריפל סי ושמח להזניק את הפעילות של מוביל טלקום כחלק מתדיראן טלקום"
 
 
Up