קמפיין טלוויזיה: "ענן של טריפל סי... זה לא בשמיים"
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            18/11/2012


במהלך חודש נובמבר עלתה טריפל סי לראשונה בקמפיין טלוויזיה חדש,
שמטרתו יצירת מודעות ברמה ארצית של טריפל סי כספקית שרותים ברמה גבוהה ובמחירים מאוד אטרקטיביים. 

הקמפיין מבוסס על הסלוגן: "הענן של טריפל סי... זה לא בשמיים" ומתרכז בשירותי אינטרנט, ענן ושירותים נלווים, כמו DR ואירוח. החברה החליטה להתמקד בפרסום שרותי הענן וה– DR (התאוששות מאסון), כיוון שהענן הוא הגרעין העיקרי, וסביבו שאר הפעילויות, כולל תקשורת, אירוח ועוד. בימים אלה של עננות מלחמה באופק, מספקת טריפל סי שרותי DR במחיר סביר, על מנת לשמור על כל המידע של הלקוחות ולאפשר המשכיות עסקית.

כזכור, כשטריפל סי נכנסה לשוק הענן, היא יצאה בקמפיין מאוד גדול, שהסלוגן שלו היה "הכל על הענן שלי". הקמפיין היה כלל ארצי משולב ברדיו, באינטרנט, בעיתונות הכתובה ובפרסום חוצות. הקמפיין עצמו נמשך כחודשיים ועברה שנה וחצי מאז שהוא נגמר. מאז, החברה הייתה עסוקה בבניית המערכות הפנימיות שלה ובגיוס לקוחות. כעת, החליטה טריפל סי, לעלות מדרגה לקמפיין טלוויזיה, בהיקף מצומצם של חסויות בלבד.
 
קהל היעד של שרותי האינטרנט המוצעים בטריפל סי, הוא כל הלקוחות בישראל, בפרט לקוחות המשלמים מחיר גבוה ואלה המקבלים שרות ברמה נמוכה ומחפשים לקבל את מה שמגיע להם.
בענן, קהל המטרה הוא מנהלי מחשוב ומנהלי חברות, המעוניינים להוציא מהארגון את שרותי המחשוב שלהם, אל ספק שיארח, יפעיל וידאג לכל המורכבות של מערכות המחשוב. כך ישאיר הספק לארגון את המיקוד במערכות הליבה. החברה שמה לעצמה למטרה יצירת מודעות של שירותי החברה הן בקרב עשרות אלפי לקוחותיה והן בקרב מאות אלפי לקוחות שאינם מכירים את פעילותה.
 
רמי נחום: "הגענו לגודל לא מבוטל. יש לנו מעל 20,000 לקוחות, מתוכם מעל 2,000 לקוחות עסקיים בענן. עכשיו אנחנו רוצים לבסס את עצמנו כמובילי שוק בתחום הענן וה– DR ואנחנו רוצים להיות במודעות של כלל המשתמשים בארץ, בנושא האינטרנט. החלטנו לצאת בקמפיין ההתחלתי הזה מתוך שאיפה, שכל מפעיל מערכות מחשוב ידבר  מחשוב ענן וישקול מעבר לענן. חברת טריפל סי, מיום הקמתה, מספקת מגוון שירותים מתקדמים ויעילים במחירים נוחים, כאלו המגשימים הלכה למעשה את החזון: 'הענן של טריפל סי... זה לא בשמיים'."
 
בקמפיין יש שלשה תשדירי חסות של 6 שניות כל אחד. לאינטרנט, שרתים ושרות DR. להלן קישורים לתשדירי החסות כפי שהם מופיעים בטלוויזיה:
פתרונות האינטרנט של טריפל סי 
פתרונות השרתים של טריפל סי 
פתרונות התאוששות מאסון של טריפל סי 
 
 
Up