שותפי ענן ברחבי העולם
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            21/02/2013


טריפל סי מספקת שרותי ענן ללקוחות בכל רחבי העולם. משתמשים פעילים רשומים החל מסין והודו במזרח,
דרך מדינות רבות באירופה וכלה בקנדה, ארצות הברית וארגנטינה שבמערב. רוב השרותים מסופקים ישירות
לבית הלקוח, אך חלק מהשרותים מסופקים על ידי שותפי ענן.
 

שותף ענן מיוחד, שפועל במזרח אירופה, הוא Tier4Hosting, אשר מפעיל מודול Silver בענן של טריפל סי. חברת Tier4Hosting שנוסדה בשנת 2011, הינה ספקית מקצועית של שרותי IT, אשר עונה על דרישות של עסקים מודרניים. החברה מספקת שרותים ופתרונות ללקוחות מתקדמים מבחינה טכנולוגית, במזרח אירופה ומתמקדת בעיקר בשווקים מתפתחים, כמו אוקראינה, מולדובה ורומניה.

חברת Tier4Hosting מספקת ללקוחותיה שרותי מחשוב מאובטחים, עם גמישות ויתירות גבוהים, בארץ ובחו"ל. שרותי המחשוב מבוססים על תשתית חזקה ויעילה של שרותי מחשוב הענן של חברת טריפל סי. חברת Tier4Hosting בחרה בתוכנית שותף הענן של טריפל סי בזכות שרותי הענן המרובים של מתקן החברה, בדגש על קישוריות, גמישות ובטחון מידע מרבי.

ערכי הליבה של Tier4Hosting:
- מקצועיות – צוות של אנשי מקצוע עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום האינטגרציה והניהול.
- חדשנות – החברה מציעה ללקוחותיה את הפתרונות המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים בשוק.
- אבטחה – אבטחת מידע יושבת בראש סדר העדיפויות של החברה. השרותים מוצעים עם מעטפת אבטחת מידע המיועדת להבטיח את בטיחות הנתונים של הלקוח.
לפרטים נוספים על החברה : לחץ כאן
 
טריפל סי פועלת להקמת מודול ענן באפריקה, אשר יוקם בשיתוף פעולה עם חברה מקומית במערב אפריקה. הענן יוקם במהלך החציון הראשון של 2013 ויספק שרותים מגוונים בשפה האנגלית ובמטבע הדולר. בנוסף, אנו פועלים למען הקמת שני עננים נוספים. האחד באירופה, אשר יפעל עם מטבע יורו והשני בארצות הברית, אשר יפעל גם הוא עם מטבע הדולר.
 
 
Up