הפניקס הצטרפה לשרותי האינטרנט של טריפל סי
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            21/02/2013


חברת הביטוח הישראלית הפניקס, בחרה בטריפל סי כספקית שרותי האינטרנט של החברה. 

המעבר התבצע במשותף, על ידי מומחי התקשורת והאינטרנט של טריפל סי ואנשי התקשורת של חברת הפניקס. השרות נועד לקשר את העובדים של חברת הפניקס לשרותי החברה ברשת, בצורה מהירה ויעילה באמצעות גישה לאינטרנט בקו תמסורת, בעל רוחב פס גבוה במיוחד.

חברת טריפל סי הינה בעלת רישיון ספק אינטרנט ראשי ממשרד התקשורת, למתן פתרון מלא לחיבור לקוחות פרטיים ועסקיים לרשת. חברת הפניקס החליטה לבחור בטריפל סי בעיקר בזכות תשתית התקשורת של החברה הכוללת רוחב פס גדול, בעל שרידות גבוהה ביותר לחיבור מהיר, באמצעות שיתוף פעולה עם ספקיות התשתית הגדולות בשוק הישראלי. תשתית האינטרנט של טריפל סי פועלת ממתקן ה – DataCenter המתקדם של החברה ומנוהלת על ידי צוות של מומחי תקשורת מהשורה הראשונה.

אמנון אלמוג, סנכ"ל אינטרנט חברת טריפל סי: " בחירה בחברת טריפל סי כספק האינטרנט של הפניקס נעשתה לאחר בדיקה יסודית ומקיפה של צוות התקשורת של הפניקס ומשמשת עבורנו הוכחה נוספת לרמת השירות הגבוהה והרמה המקצועית של צוות ה- ISP בטריפל סי. לקוחות חברת טריפל סי נהנים מרמת שרידות גבוהה ביותר וחווית גלישה מעולה לאור העובדה שאנו מחוברים כיום לחו"ל על גבי 3 כבלים תת ימים המשמשים את כל לקוחות החברה."

אלעד אשל, מנהל מערך תפעול ותשתיות מחשוב: "בחרנו להצטרף לשרותי האינטרנט של חברת טריפל סי לאור חבילות הבנדל האטרקטיביות, רמות השירות והתמיכה הגבוהות והיחס האישי."
 
 
Up