ירון אלדר ושות' בוחרים בענן הציבורי של טריפל סי
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            21/02/2013


משרד עורכי הדין, המונה בין היתר את ירון אדלר, פלר, שורץ ושות',
בחר בטריפל סי לאספקת פתרונות ענן, אינטגרציה, שרותי אינטרנט ותשתית.

למשרד שני סניפים הממוקמים בחיפה ורמת גן, סה"כ כ-15 משתמשים. במשרדי החברה הותקנו תחנות עבודה יחודיות בתצורת Thin Client, עבודה בתצורה זו מוזילה עלויות של רכישה ותחזוקה. החיבור מתבצע ישירות לענן הציבורי של טריפל סי והכל תחת הקשחות כבדות ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

משרד עורכי הדין החליט לבחור בטריפל סי בעיקר בזכות רמת השרות והשרידות הגבוהות ובזכות השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת גמישות ללא הגבלה תוך שליטה מלאה בניהול וחיסכון ניכר בעלויות. במסגרת ההסכם שנחתם עם טריפל סי, יסופקו למשרד שרותי Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement), תיבות מייל, מנוי לגלישה באינטרנט הכולל דומיין ותשתית-  שרת וירטואלי בענן מסוג Big Server, תחת טכנולגיית הוירטואליזציה של VMware.

רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי: "יתרונה המרכזי של התשתית מבוססת הענן של טריפל סי, הוא בכך שהיא ערוכה לתת מענה מאובטח לארגונים גדולים, כל זאת בגמישות מלאה ובעלויות נמוכות, ללא הצורך להתעסק במורכבות הטכנולוגית ובהוצאות הכרוכות בדרך כלל בפרויקטים כאלו."

רני שורץ, עו"ד: "אם התפניתי לכתוב דברים אלו כבר ביומי הראשון במשרד החדש שהקמנו, סימן שכבר נתתי מענה ללקוחותיי וזה הרבה בזכות הצוות היקר שליווה את הפרויקט. המחויבות שמפגינים כל הנוגעים הרשימה אותי מאוד. אמנם אנו רק בתחילתה של הדרך, אבל אם ההווה יש בו כדי להצביע על העתיד לבוא, אז ברור לי שקיבלנו החלטה מצוינת."
 
 
Up