המתקן של ישראל

 
רשת תקשורת בטוחה לחברת הביטוח "הפול"
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            21/04/2013


חברת "הפול" בחרה בחברת טריפל סי כספקית התקשורת שלה
לאחר בחינה של מספר פתרונות של חברות תקשורת וספקיות אינטרנט מהמובילות בשוק.

התאגיד המנהל של המאגר לביטוח רכב חובה ("הפול") בע"מ הוקם בשנת 2002 באישור המפקח על הביטוח ותפקידו לטפל בכל נושא ביטוחי החובה בישראל אשר טופלו בעבר ע"י חברת הביטוח אבנר. חברת "הפול" בחרה בחברת טריפל סי כספקית התקשורת שלה לאחר בחינה של מספר פתרונות של חברות תקשורת וספקיות אינטרנט מהמובילות בשוק.

טריפל סי נבחרה להקים את רשת התקשורת של "הפול" ולחברה אל רשת האינטרנט הישראלית והעולמית. טריפל סי תספק לחברת "הפול" קישור לאינטרנט על גבי קו תמסורת פס רחב, אספקת 2 נתבי סיסקו בעלי רמת שרידות גבוהה, שירותי תמיכה וניהול של הנתבים וחומת האש והקמת קישור מגובה אל רשת האינטרנט .

השילוב של שירותי תקשורת ואינטרנט יחד עם פתרונות הענן של החברה מהווים עבור לקוחות רבים יתרון משמעותי בקבלת מגוון רחב של שירותים תחת מטריה אחת ומכתובת אחת. החלטת טריפל סי להתחבר אל 3 הכבלים התת–ימים, המחברים את ישראל לרשת האינטרנט העולמית מוסיפה ללקוחות החברה רובד נוסף של שרידות ורמת שירות מהגבוהות הקיים בקרב ספקיות האינטרנט בשוק הישראלי.

אמנון אלמוג סמנכ"ל אינטרנט חברת טריפל סי: " זכייתה של טריפל סי במכרז תקשורת חשוב זה מוכיח פעם נוספת את היכולת המקצועית של החברה לספק פתרונות תקשורת מורכבים בשילוב עם אספקת שירותי אינטרנט מהמתקדמים ביותר בשוק. הרמה המקצועית של מומחי התקשורת בחברה, בשילוב עם התשתית האמינה והיציבה של החברה, הפועלת מתוך חוות המחשבים המתקדמת ביותר הקיימת היום בישראל, מהווים יתרון משמעותי בפעילות החברה בשוק".
 
 
Up