רשת תקשורת מתקדמת עבור חברת ריקור
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            21/04/2013


חברת ריקור פועלת באזור התעשייה של קיבוץ עין חרוד איחוד (ע.ח.א)
שבצפון ומתמחה בטכנולוגיה בתחום הקריאוגניקה: קירור לטמפ' שבין -123°C  ועד -266°C.
שם החברה "ריקור" מורכב משתי מילים: ריק + קור (ריק הוא ואקום בלע"ז).
 

ריקור הינה מובילה עולמית בפיתוח, עיצוב וייצור של מקררים מיניאטוריים למערכות אלקטרו-אופטיות ממוזערות, דלי-הספק, נפח, משקל ובייצור מערכת דיאגנוסטיקה לייצור חצאי מוליכים ותאים סולאריים. החברה מספקת יחידות קירור מתוצרתה לתעשיית האלקטרואופטיקה הישראלית והבינלאומית ובין לקוחותיה נמנית NASA תעשיית החלל האמריקאית.

לאחר בחינה של מספר חברות תקשורת מהמובילות בשוק בחרו קיבוץ ע.ח.א וחברת ריקור בחברת טריפל סי כספקית התקשורת שלהם. טריפל סי נבחרה להקמת רשת תקשורת של ע.ח.א. הרשת תקשר בין המפעלים של הקיבוץ (לרבות ריקור, פלבם, Qnergy, אירו-מגנזיום) בצפון וסניף פלבם האחראי על פעילות השיווק של החברה, הממוקם בחולון, אל רשת התקשורת הישראלית והעולמית. טריפל סי תספק לע.ח.א שירותי תמיכה וניהול של הנתבים וחומת האש וכן הקמה של רשת תקשורת פנים-חברתית מאובטחת ושירותי אינטרנט עבור המפעלים ועובדי החברה.

אלי שובל, מנהל המחשוב בחברת ריקור: "אנשי טריפל סי באו בגישה עניינית למתן הפתרונות למגוון הדרישות שהעלנו, הוכיחו יכולות, חדשנות ומענה מתקדם לצרכים שלנו, בדגש על יכולות שו"ב ושירות לקוחות שהינו פקטור חשוב בעבורנו, והכל במחיר הוגן".

אמנון אלמוג, סמנכ"ל אינטרנט חברת טריפל סי: " זכייתה של טריפל סי במכרז תקשורת חשוב זה מוכיח פעם נוספת את האמון של השוק הישראלי ביכולה של החברה לספק פתרונות תקשורת מורכבים בשילוב עם אספקת שירותי אינטרנט מהמתקדמים ביותר בשוק. החלטת טריפל סי להתחבר אל 3 הכבלים התת-ימים המחברים את ישראל לעולם מוסיפה ללקוחות החברה רובד נוסף של שרידות ורמת שירות מהגבוהות בקרב ספקיות האינטרנט בשוק הישראלי".
 
 
Up