גיבוי לעותק שני או שלישי מחוץ לגבולות ישראל
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            29/05/2013


טריפל סי מספקת לקהל לקוחותיה מגוון נרחב של שירותים
לרבות שירותי גיבוי לעותק שני (DR) ושירותי המשכיות עסקית (BCP). 

שירותים אלו קיימים במסגרת השירותים המסופקים כדרך קבע. חברות, החושבות "מחוץ לקופסא", סיכונים קיצוניים של מידע החברה מול השקעות בשמירה עליו, שוקלות בצורה רצינית שמירה של עותק נוסף (שני או שלישי) בחו"ל. לטריפל סי מתקן וידע בישראל וכן קישור לשלשת הכבלים התת-ימיים במתקן. אחד מכבלים אלה מגיע ממתקן טריפל סי למתקן נחיתה בקפריסין. טבעי הוא ששירותי עותק שלישי יסופקו על ידי החברה למתקן קרוב (כדי כבל קצר אחד) ורחוק (כבל לחו"ל).

לצורך זה חברו יחד שלש חברות: חברת Tamaras Telecom - בעלת הכבל המקשר את מתקן טריפל סי למתקן הגיבוי בקפריסין. חברת Prime-Tel, אשר לה מתקן Data Center בפאפוס שבקפריסין, וטריפל סי - המספקת מענה למערכות הגיבוי ואת כל השירותים מקצה לקצה.
 
שיתוף פעולה של טריפל סי עם Tamaras Telecom ועם Prime-Tel יוצר תשתית לאירוח מערכות קריטיות במתקן ברמה גבוהה, מאובטח ומתופעל ברמה גבוהה, כולל קישוריות ברמה הגבוהה ביותר, הקיימים לשירות מערכות גיבוי. שיתוף פעולה זה מאפשר להגיש ללקוחות את כל מרכיבי השירות: קישוריות במקטע המקומי, קישוריות במקטע לחו"ל, אירוח המערכות בחו"ל ופתרונות גיבוי, כולל משאבי מחשוב ודיסקים.
 
המתקן ב- Pafos Landing Station Data Center שבמערב קפריסין, מהווה כר נחיתה של כבלי אינטרנט מרחבי המזרח התיכון וגם של ישראל - בהם גם הכבל של חברת Tamaras Telecom. למתקן מערכות אנרגיה יתירות, מערכות גילוי ואיתור, מערכות כיבוי, מערכות שו"ב, מערכות בקרת כניסה וכן בקרה ושמירה של 7X24. ברשותה של טריפל סי כלוב מיוחד לאירוח מערכות הגיבוי.
 
 
Up