הרחבת היצע הגיבוי עם שירות Asigra
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            09/07/2013


טריפל סי מוסיפה לפתרונות הגיבוי והאחסון הקיימים פתרון אחסון מקוון,
המתאים לרמה של ארגון עסקי גדול, בינוני וקטן. 

השירות אוטומטי לחלוטין וניתן להתאמה מלאה. כספקית גיבוי מקוון, טריפל סי מגנה על הנתונים של מגוון רחב של לקוחות, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד ארגונים גדולים. תוכנת Asigra, המובילה בשוק, הינה פתרון הגיבוי הנתמך בכל מערכות ההפעלה המובילות ובכך מהווה טכנולוגיית גיבוי המספקת פתרון מקיף.

מתודולוגיית GRecover מבוססת על שירות מנוהל לחלוטין, המספק פתרון גיבוי בענן ציבורי. הנתונים נשלחים בצורה מאובטחת באמצעות חיבור האינטרנט הקיים של הלקוח למרכז המידע המאובטח של טריפל סי. לכל לקוח מוצמד מנהל–לקוח, המספק תמיכה פרו-אקטיבית לגיבוי ולסיוע באחזור מידע. לכל הלקוחות יש גישה לפורטל ניטור מרכזי. הפורטל מאפשר להם לבצע מעקב שוטף אחר מצב הגיבוי וכן לבצע פניה לתמיכה במקרה הצורך.

מרכז GRecover מאפשר הן אחזור מידע מהסביבה המרוחקת והמאובטחת של טריפל סי והן גישה לכל המערכות של הלקוח בענן. כל עובד יכול להמשיך במטלות שלו, באמצעות כל מחשב שולחני, באמצעות חיבור אינטרנטי לסביבה הטכנולוגית החדשה ולהמשיך לעבוד מהמקום בו הפסיק. 

מרכז GRecover כולל:
- גיבוי של כל המידע בארגון שלך (תשתית וירטואלית, יישומי מיקרוסופט, לינוקס, יוניקס, בסיסי נתונים וכד')
  בכספת הנתונים המאובטחת שלך בטריפל סי בענן.
- אחזור של המערכות העסקיות שלך לסביבת שרת הענן של טריפל סי וקישור לכל המשתמשים שלך דרך
  האינטרנט.
- סביבה של טכנולוגיית מידע מאובטחת עם חומת-אש מנוהלת והגנה מתקדמת על הרשתות.
- תוכנית צעד-אחר-צעד להתאוששות מאסון, עם הוראות מדויקות למיטוב של תהליך השיקום, כולל תרגול
  של הצוות ובדיקות שנתיות.

בנוסף, השירות הינו בשיטת תשלום-לפי-שימוש. כלומר, הלקוח משלם רק עבור משאבי המחשוב שהוא צורך, כשהוא צריך אותם (!) התוצאה הסופית היא סביבה של התאוששות מאסון שזמינה על פי דרישה, במחיר הנמוך יותר בהשוואה לפתרונות השיקום המסורתיים.
 
 
Up