שולחים את פרחי זר4יו מהעננים
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            09/07/2013


רשת Zer4U פנתה לטריפל סי על מנת לקבל פתרון לטובת אירוח אתר הקניות החדש שלה.
הפתרון הינו יחיד מסוגו וזאת בעקבות הדרישה לגמישות בשעות העומס, כדוגמת יום האהבה,
המאפשר להגדיל בלחיצת כפתור את משאבי המערכת. כמו כן נדרשה רמת שרידות ויציבות גבוהה ביותר.
 

Zer4u היא רשת חנויות הפרחים והמתנות המובילה בישראל, המעניקה ללקוחותיה חוויית קניה ייחודית ונוחה, תוך הקפדה על שירות ואדיבות. הרשת דואגת לספק ללקוחותיה את הפרחים הטריים ביותר, בעיצובים חדשניים וכן מארזי היין, חבילות שי ופינוק, מתנות לידה ועוד מגוון מתנות מקוריות. הרשת הוקמה בשנת 2000 ומאז התרחבה לכ-30 סניפים, שמתפרסים ברחבי הארץ.

בהתאם לדרישות שהוצגו, בחר צוות המומחים של טריפל סי להקים את השירות על גבי תשתית ה- vCloud בענן, בעל יכולות אלסטיות ויציבות באיכות עליונה. Zer4U רכשה מחברת טריפל סי סביבת משאבי ענן פרטיים, רישיונות מיקרוסופט, שירותי גיבוי נתונים ושירותי ניטור כאשר מטרה העיקרית הייתה, לבנות פלטפורמת E-Commerce חזקה עבור האתר המקוון של הרשת. כעת, ניתן לרכוש את כל מוצרי הרשת, באמצעות אתר האינטרנט שלה.

מיטל לב, מנהלת תקציב ובקרה בחברת Zer4U: "אנחנו מאוד מרוצים משיתוף הפעולה עם חברת טריפל סי. איש הקשר שלנו בחברה, אלירן זוהר, סייע לנו בפתרון לכל בעיה לאורך כל הדרך”.

אלירן זוהר, קבוצת הענן של טריפל סי: "אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המוצלח. נכון לרגע זה, האתר פעיל בצורה מלאה ותעבורת לקוחות ועסקאות עוברת דרכו על בסיס יומי. מקווים להמשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד.
 
 
Up