המתקן של ישראל

 
אוטוסופט בחרה בטריפל סי כספק תקשורת למאות לקוחותיה
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            09/07/2013


חברת אוטוסופט בחרה בחברת טריפל סי לשם הקמתה של רשת תקשורת
לחיבור כל הלקוחות ברשת מאובטחת אחת לקישור לאינטרנט ולקישור אל
חברות סליקת המחאות וכרטיסי אשראי, כגון שב"א. 

לחברת אוטוסופט מעל 10,000 התקנות בארץ, למגוון רחב של עסקים, מעוסקים זעירים ועד לרשתות של חנויות גדולות, הנהנים מפתרון כולל לבית העסק, תחת קורת גג אחת.

חברת אוטוסופט בע"מ נוסדה בשנת 1988 והיא מהוותיקות בתחום התוכנות להנהלת חשבונות ועמדות המכירה הממוחשבות ולה אלפי לקוחות במגזרים השונים. החברה מספקת מענה בתחום הנהלת חשבונות וקופות רושמות ממוחשבות ללקוחות רבים ומגוונים. לחברה מוצרים מהמובילים בתחום כדוגמת: חישובית זהב חדשה - תוכנה להנהלת חשבונות בתוכנת חלונות, עבור חברות בע"מ ולעוסק מורשה / זעיר.

חברת אוטוסופט בחרה בטריפל סי מחשוב ענן כספק התקשורת לשם הקמתה של רשת תקשורת גדולה במיוחד לקישור מאות לקוחותיה.

כיום, מקושרים מאות רבות של לקוחות אוטוסופט ברשת תקשורת מאובטחת, אמינה ובעלת שרידות גבוהה ביותר מתוך ה- Data Center  של חברת טריפל סי, המאפשרת פעילות רציפה ואמינה של כל הקופות הרושמות של אוטוסופט ברשת. לאחרונה שדרגה חברת אוטוסופט את המערכת והחלה לאפשר ללקוחותיה גישה מאובטחת מהטלפונים הניידים של הלקוחות אל הקופה בעסק לשם מעקב רציף על הפעילות גם מרחוק.

יריב חלפון, מנכ"ל חברת אוטוסופט: "מצאנו בחברת טריפל סי שותף אמין ומקצועי לפעילות שלנו בתחום המחשוב והתקשורת, בעיקר הודות למקצועיות שהחברה הפגינה בכל הקשור להקמתה של רשת התקשורת והרצון להיענות לדרישותינו המחמירות ביחס לזמינות ולרמת השירות ללקוחות החברה. השילוב של ספקית אינטרנט וספק ענן תחת קורת גג אחת מאפשרים לנו להרחיב את פעילות החברה בתחום המחשוב לכיוון הענן ובכך לייעל ולשפר את השירות ללקוחות החברה".

אמנון אלמוג, סמנכ"ל אינטרנט טריפל סי: "הקמת רשת תקשורת מורכבת, בעלת קישור למאות רבות של עסקים עם רמת קריטיות גבוהה ביותר ודרישה לזמינות ולשרידות גבוהות היוותה עבורנו אתגר מקצועי לא פשוט. אני שמח שהתוצאה הסופית היא שירות ברמה גבוהה ושביעות רצון של הלקוח. אוטוסופט הינה דוגמא נוספת ליתרון של חברת טריפל סי ביכולתה לשלב פתרונות תקשורת מורכבים עם שירותי ענן, המאפשרים ללקוחות לקבל פתרון אחד מקיר אל קיר תחת כתובת אחת".
 
 
Up