המתקן של ישראל

 
ComBtas מנהלת נסיעות עסקיות לחו"ל בעננים 
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            18/08/2013


חברת ComBtas העוסקת בפיתוח ובשיווק מערכת לניהול נסיעות עסקיות עבור חברות וארגונים,
חתמה על הסכם עם חברת טריפל סי מחשוב ענן לאספקת שירותי "ענן פרטי" עבור לקוחותיה. 


במסגרת הסכם האירוח, רכשה החברה מטריפל סי ציוד מחשוב הכולל: מערך אחסון, שרתים, ציוד תקשורת ואבטחת מידע לשם יישום מורחב של אפליקציית TAS.

ComBtas בחרה בחברת טריפל סי כספק השירות לאור הגידול בפעילותה והצורך לשפר את רמת שירות ה-SLA ללקוחותיה. בימים אלה מעבירה החברה שרתים וציוד מחשוב נוסף ממתקני אירוח אחרים לטובת הקמתו של "ענן פרטי" בטריפל סי.

ComBtas הינה חברת תוכנה, המתמחה בפיתוח ובשיווק מערכות לניהול נסיעות לחברות ולארגונים עסקיים וכן במתן שירותי ייעוץ בתחום הנסיעות העסקיות. מערכת  TAS (Travel Analysis System)- פרי פיתוח של מומחי החברה, הינה פלטפורמה עסקית ממוחשבת לניהול תהליכי הנסיעות לחו"ל, המאפשרת מעקב מדויק אחר תקציב הנסיעות העסקיות בארגון ומקנה כלי ניהול, שליטה ובקרה על כלל התהליכים האופרטיביים והפיננסים בחברה.

השימוש במערכת TAS מאפשר לארגון לממש את האסטרטגיה העסקית, להעלות את רמת הביצועים העסקיים בתחום הנסיעות, לשפר את השליטה בתקציב, לחסוך בהוצאות התפעוליות ולהגיע לחיסכון מוכח בממוצע של 23% בהוצאות Travel.

רונית שור, סמנכ"לית תפעול של ComBtas: "בחרנו בטריפל סי, לאחר שבחנו מספר חלופות הקיימות בשוק, שוכנענו מאיכות הפתרון הכולל של האירוח, אותו הציעה טריפל סי, כמו גם רמתו המקצועית של הצוות המייעץ המלווה את התהליך.

גידי רחמים, מנהל תחום אירוח בטריפל סי: "הפתרון עבור חברת ComBtas נותן מענה מקצועי ואיכותי, המשלב שירותי אירוח מתקדמים עם שירותי תמיכה מקצועיים וזמינים במתקן האירוח.
 
 
Up