המתקן של ישראל

 
One1Samba ויאיא סופט טסות מעל העננים
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            18/08/2013


חברת One1 Samba מקבוצת וואן1 הקימה לאחרונה מערך תשתית חדש זמין ויתיר
עבור חברת יאיא סופט (YayaSoft) על מנת לקבל פתרון טוב יותר לאירוח מערכות המידע
ואתרי המסחר של חברות התיירות מהגדולות בארץ על סביבת הענן של חברת טריפל סי. 

לקראת הקיץ והפעילות התיירותית האינטנסיבית, המאפיינת את מדינת ישראל, חברות כמו איסתא, אשת טורס, הדקה ה – 90 וחברות נוספות יכולות לבצע את עבודתן נאמנה בעזרת פתרון יחיד מסוגו, הכולל יכולת גידול לתקופות העומס, כפי שהענן יכול לספק. בעקבות הדרישה לגמישות, לשרידות וליציבות ברמה הגבוהה ביותר הקימו סמבה ויאיאסופט קלסתר גדול עם מערכת איזון עומסים משוכללת ביותר, המאפשרת לחברות התיירות את היכולת להתמודד עם עומס רב של פעילות בתקופה זו וביתר ימות השנה.

שירותי ה - VCLOUD של טריפל סי מציעים פתרון יעיל לחברות אשר זקוקות לתשתית שרתים מורכבת וכוח עיבוד חזק ללא צורך ברכישת שרתים, אחסון או אירוח. כחלק מהשירות נהנה הלקוח מממשק ניהול נוח להקמה ולניהול מכונות וירטואליות, העלאה והורדה של מכונות מהתשתית הקיימת של הלקוח באופן פשוט.

ב - YayaSoft - בית-תוכנה שמתמחה במערכות מידע קריטיות, כגון פיתרונות תוכנה לתחום התיירות ומערכות בחירות ממוחשבות, מאמינים שהשילוב בין היכרות יסודית של צרכי הלקוח לבין חשיבה יצירתית ומצויינות טכנולוגית יוצר חוויה "מנצחת" ועל כן הם מודדים את הצלחתם בהתאם להצלחת לקוחותיהם.

One1Samba מתמחה במתן שירותי מחשוב כוללים ובפתרונות תקשורת מתקדמים למגזרי המשק השונים. החברה משמשת כחטיבת תשתיות ושירות לתחום ה-SMB בקבוצת One1. לחברה מעל 1,000 לקוחות עסקיים מתחומים שונים.

אלון חיות, סמנכ"ל מכירות סמבה: "מערך המחשוב שהוטמע לחברת יאיא סופט, יאפשר להם לקבל ביצועים ברמה גבוהה יותר, שירותי המחשוב הכוללים והשוטפים של חברתנו יאפשרו חסכון בעלויות ושיפור חוויית הלקוח הסופי. שיתוף הפעולה בינינו מהווה עוד נדבך, המחזק את זרוע ה-SMB של One1 לארגונים קטנים ובינונים, אותה אנו מטפחים כל העת, המעניקה יתרונות לנו כמו גם ללקוחותינו".

יאיר חן, מנכ"ל יאיא סופט: "לאחר שנים רבות שבהן החזקנו שרתים משלנו, ללא היכולת הוורסטילית להגדיל ולהרחיב בתוך זמן קצר את המשאבים, בהתאם לדרישות השוק והלקוחות, החלטנו לבצע מעבר מורכב לענן. המעבר של מערכות מידע ואפליקציות לשירותי ענן טומן בחובו לא מעט קשיים עקב המורכבות של המערכות, אבל השירות שקיבלנו מחברת One וטריפל סי איפשר את ביצוע התהליך הזה במהירות ובהצלחה”.

שי ערמון, קבוצת הענן של טריפל סי: "אנחנו מברכים על ההצלחה של שיתוף הפעולה ומקווים להמשך ולהרחבת המיזם גם לתחומים נוספים. אין ספק ששילובו של כל אחד מהצדדים שהוא מומחה בתחומו הוא שילוב מנצח."
 
 
Up