המעבר למתקן טריפל סי - כולו זהב
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            18/08/2013


חברת ZAP דפי זהב מקבוצת ZAP Group העבירה את כל מערכות ה-IT שלה
לאירוח במתקן טריפל סי, לרבות אתר דפי זהב, המהווה חלק עיקרי ומכריע בפעילות החברה. 

החלטתה של ZAP על מעבר לאירוח במתקן טריפל סי התקבלה, לאחר בחינה מדוקדקת של העלויות הישירות והעקיפות, שבסופה נמצא כי המהלך יוביל לחיסכון ויפנה כח אדם, העוסק בתשתיות המחשוב לפרוייקטים, אשר יצעידו את החברה למחוזות מתקדמים ויתרמו לפעילות העסקית שלה. שיקול משמעותי נוסף למעבר הוא יתירותו של המתקן, ממנו נהנים לקוחות טריפל סי, המתארחים במתקן החברה, המאפשר זמינות מערכות ושקט נפשי.

ZAP דפי זהב הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לפרסום עסקים ובעלי מקצוע במגוון אמצעי המדיה והיא מחברת למעשה, בין הצרכנים לבתי העסק בצורה שלמה ומקצועית. ZAP Group מחזיקה בשורה של פעילויות בעלות זיקה לליבת הפעילות של הקבוצה, בתחומים שונים מעולם הצרכנות כגון: ZAP דפי זהב ,ZAP השוואת מחירים , ZAP Rest , מתחתנים , ILimudim ,ZAP Doctors ועוד.

ZAP דפי זהב, מבית ZAP Group, הינו אתר האינטרנט המוביל לחיפוש נוח וממוקד לשם בחירתם של שירותים ובעלי מקצוע, המציע לגולש מבחר כלים לקבלת החלטות צרכניות מיטביות, ללא צורך בידע מוקדם ובמומחיות.

במסגרת פרוייקט המעבר, אשר בוצע בשלוש פעימות, הועברו 12 מסדים על כל תכולתם. תכולה שכוללת בין השאר: שרתים, אחסון, מתגי ליבה ועוד. פרוייקט המעבר נעשה בשיתוף פעולה מלא של אנשי המקצוע המיומנים של טריפל סי וצוות המחשוב של קבוצת .ZAP הפרוייקט עבר ללא תקלות בלו"ז צפוף ותובעני, עם מינימום השפעה על תפקוד החברה ובמיוחד העברת האתר של דפי זהב - אתר עם 6 מליון מבקרים בחודש או 3.5 מליון מבקרים ייחודים.

לדברי עודד רפאלי, מנהל התמיכה של ZAP: "מצאנו בטריפל סי לא רק ספק אלא שותף לדרך. המחויבות של עובדי טריפל סי לפרויקט ההעברה, כולל כל המנהלים והעובדים גרמו להצלחת המעבר ולתוצאות הטובות".

לדברי צפריר ארגוב, מנהל אגף מערכות מידע של ZAP: "בחרנו במתקן טריפל סי בגלל שיקולי חיסכון במחיר וזמינות מערכות גבוהה, כדי להתפנות לאתגרים העומדים בפנינו בתקופה הקרובה. אחרי ההחלטה, הרגשנו ספק, המספק פתרונות לכל בעיה, עם רמת מקצועיות ופתרונות ראויים לציון. רק בעזרת שותפות אמיתית אפשר לעשות מעבר בצורה כה חלקה וללא תקלות. מייד עם סיום המעבר, הפעלנו את המערכות וסיפקנו את כל השירותים מיידית. כיום המערכות עובדות בזמינות גבוהה ובצורה חלקה לחלוטין".

לדברי רונן (רונצ'ו) לוי, מנהל הפרוייקט בטריפל סי: "מרכיב גדול בהצלחה הם האנשים משתי החברות, שעבדו כצוות אחד בעל מטרה משותפת. השילוב בין היכרות מעמיקה של המערכות ע"י עובדי חברת ZAP ומקצועיות אנשי טריפל סי מניסיונם מפרוייקטים דומים, איפשר ביצוע מעבר חלק, מקצועי, מהיר ויעיל".
 
 
Up