המתקן של ישראל

 
מובילים את קבוצת לינוע עם שירותי תקשורת ומחשוב ענן של טריפל סי
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            10/12/2013


החלטתה של חברת לינוע לבחור בטריפל סי כספק המרכזי לצרכי המחשוב של החברה נבעה בין השאר
מיכולתה של חברת טריפל סי לספק את השילוב של שירותי תקשורת ואינטרנט יחד עם פתרונות הענן
של החברה תחת מטריה אחת ומכתובת אחת.

קבוצת לינוע הינה הקבוצה הוותיקה בישראל בענף הלוגיסטיקה וההובלה היבשתית, משנת 1932 ועד היום. החברה מורכבת ממספר חברות בנות, המספקות יחד פתרונות בתחום ניהולה של שרשרת האספקה וההובלה היבשתית. הקבוצה מספקת פתרונות הובלה ולוגיסטיקה ברחבי הארץ מצפון לדרום, באמצעות מרכזי התפעול בנמלי חיפה, נמל אשדוד, נתב"ג ואזור חדרה.

ראשיתה של החברה עם הקמתה של חברת "המניע" בתל אביב על ידי אברהם ליפשיץ ויואל בנו. החברה עסקה בהובלת פרי הדר מנס ציונה לנמל יפו ואבן ממחצבות מגדל צדק לעיר תל אביב הנבנית. היום מפעילה החברה יותר מ-150 משאיות ו-250 נגררים ומספקת גם שירותי הפצה ואחסון.

חברת טריפל סי זכתה בחוזה מקיף לאספקת שירותי המחשוב של חברת לינוע הכוללים:
1. הקמתה של רשת תקשורת מאובטחת, המבוססת על קווי תמסורת מהירים לחיבור של כל המרכזים הלוגיסטיים והמשרדים של חברת לינוע והחברות הבנות.
2. אספקתם של שירותי ענן, הכוללים אירוח אפליקציות על גבי שרתים וירטואליים, שיתוף קבצים SharePoint ותיבות דואר Exchange בענן של חברת טריפל סי.
3. שירותי גלישה באינטרנט לעובדים במשרדי החברה.
4. אספקת חומרה ושירותי תחזוקה לכל ציוד הקצה, הכוללים תחנות עבודה ניידות ותמיכה ברשת התקשורת המקומית בכל האתרים. 

החלטתה של חברת לינוע לבחור בטריפל סי כספק המרכזי לצרכי המחשוב של החברה נבעה בין השאר מיכולתה של חברת טריפל סי לספק את השילוב של שירותי תקשורת ואינטרנט יחד עם פתרונות הענן של החברה תחת מטריה אחת ומכתובת אחת.

אמנון אלמוג, סמנכ"ל אינטרנט חברת טריפל סי: "זכייתה של טריפל סי בחוזה לאספקה של שירותי המחשוב, התקשורת והענן של חברת המניע הינה הוכחה נוספת ליכולת החברה לספק בכתובת אחת את כל צורכי המחשוב של הלקוח. טריפל סי מאפשרת לחברת לינוע להתמקד בעסקי הליבה של החברה ולהשאיר את כל הטיפול בתחום המחשוב בחברה לצוות המומחים של חברת טריפל סי. את שירותי הענן והתקשורת מספקת חברת טריפל סי מתוך חוות המחשבים המתקדמת ביותר הקיימת היום בישראל, בשילוב עם התשתית האמינה והיציבה של החברה דבר המהווה יתרון משמעותי בפעילות החברה בשוק".
 
 
 
Up