שירותי מחשוב POWER
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            27/02/2012


בעולם המתקדם והמודרני של היום, קיימות מספר מערכות וותיקות שנחשבות לאורך השנים
לאורך כל החידושים הטכנולוגיים למערכות מאוד יציבות ואמינות. במבחן השורה התחתונה,
כבר עשרות שנים שהן ללא תחליף. שתיים ממערכות אלה, מבוססות מעבדי Power של יבמ
ושתיהן בענן טריפל סי ומוצעות כשירות

מערכות POWER, משרתת בעיקר ארגונים בינוניים וגדולים שנמצאים בקדמת הטכנולוגיה, זכו בהרבה פרסים יוקרתיים ובהכרה רבת השנים כמו גם היום, והן זוכות לשביעות רצון הגבוהה ביותר מבין כל מערכות ההפעלה האחרות ע"י אנשי ומנהלי המחשוב. המערכת יודעת לנצל בצורה הטובה ביותר את החומרה בכלל ואת יחידת כוח העיבוד – מעבד POWER של חברת יבמ, ומשמשת כמערכת קריטית מרכזית באלפי ארגונים בארץ ובעולם. אגב, טכנולוגיה זו נמצאת בליבן של מערכות המחשוב המרכזיות – Main Frame של יבמ. הנאמנות של השוק למערכת הזו לא מוטלת בספק, אלא שיש צל קל שמלווה את המערכת. עלות. במקרים רבים, העלות גבוהה מדי לשימוש. 

חברת טריפל סי מחשוב ענן, מביאה לראשונה בעולם את היכולות הללו לכלל הארגונים בזכות טכנולוגיית הענן הציבורי. כל ארגון קטן כגדול יכול להשתמש במערכת היציבה הזו ללא צורך בהשקעה ראשונית, בצורה קלה מהירה ומשתלמת ! אפשרות זו מקדמת את חזון הענן לאפשר למשתמשים להתחבר לכל שירותי המחשוב להם זקוקים באמצעות האינטרנט ופותרת את הבעיה הכלכלית של סף רכישת החומרה והתוכנות (אולי סגירת מעגל לדבריו של תומאס ווטסון מיסד יבמ שדיבר על חזון של מחשב אחד שיספק את שירותי המחשוב לעולם כולו).

הפתרון המוצע מבוסס על מעבדי POWER, עם מערכות הפעלה מבית יבמ ותשתית ווירטואלית המובילה בשוק, עם שרתי System p ושרתי System i המותקנים עם אחסון מבוסס Fiber Storage מהיר במיוחד. התשלום הוא על השימוש בלבד עם יכולת גמישה של גידול וקיטון כפי שרק הענן הציבורי של טריפל סי יכול לתת.

אין ספק שמדובר בבשורה חדשה וחשובה לחברות וארגונים רבים, בפרט בשני היבטים חשובים:

· סביבות פיתוח (במיוחד לחברות סטארט-אפ), שנדרשות לספק את הפתרונות שלהן למגוון סביבות, וגם לסביבות מבוססות AIX.
 
· ארגונים שלא חלמו להקים מערכות להתאוששות מאסון (DR) והמשכיות עסקית, ולא יכלו להרשות לעצמן רכישה מלאה של המערכות, יכולים להקים סביבה בענן בעלות נמוכה.
 
· מערכים של פיתוח, ניסוי, גיבוי וקדם ייצור יכולים לקבל מענה בקלות ובמהירות בסביבת הענן של טריפל סי.
 
· הבאת פתרונות יקרים המיועדים מלכתחילה ללקוחות גדולים בלבד, ללקוחות יותר קטנים כשרות בענן, בגלל הורדת העלויות והאפשרות לזמן שירות גדול במחיר קטן ללא השקעה כלל !
 
היום בפחות מ- 200$ לחודש ניתן להקים סביבת POWER של חברת יבמ ללא כל התחייבות ולהתחיל לעבוד איתה תוך מספר שעות – אתם מוזמנים לנסות.
 
 
Up