מְחַשֵבים ענן מחדש
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            06/04/2014


מהפכה מחשבתית בתחום הענן ושינוי דרמטי המחייב פעולה: מְחַשֵבים ענן מחדש. 

בפעם הראשונה, ספק ענן גלובאלי עם פלטפורמה גלובאלית, מוביל מהלך של פנייה ללקוחות ברחבי העולם, בשיתוף פעולה הדוק עם ספקי ענן אזוריים, על פלטפורמת ענן אחידה. מיקרוסופט בחרה מספר שותפי ענן אזוריים, לספק שירותי ענן על פלטפורמת Azure Pack (הזהה מבחינת הלקוח לפלטפורמת Azure), כדי ליצור רשת ספקי ענן ברחבי העולם תחת השם: Cloud OS Network. רשת זו של ספקי ענן אזוריים, בשילוב מתקנים של מיקרוסופט ברחבי העולם, יספקו תשתיות תחת כלי ניהול זהים עם יכולות מעבר בין מתקנים ויצירת עננים היברדיים בכל יבשות התבל.

רשת זו של ספקי ענן אזוריים, תספק שירותי תשתית המבוססים על מערכות הפעלה של מיקרוסופט, וכן מערכות הפעלה פתוחות (Linux) ומוצרים נוספים מבית היוצר של מיקרוסופט ויצרני תוכנה אחרים, תחת כלי ניהול של Azure Pack בפלטפורמה אחידה. כך נוצרת רשת ספקים מקומיים – המספקים מענה לנושאי התקשורת המרוחקת ולבעיות רגולציה, הנובעות מהעברת מידע למתקנים מרוחקים, עם יכולת לשלב בין מתקנים של ספקים אזורים ושל מתקני מיקרוסופט וגם לייצר מערכות היברדיות (עד כדי 3 לחיצות עכבר בעתיד הקרוב).

זהו מהפך מחשבתי ביצירת שירותי ענן גלובליים.

זוהי הפעם הראשונה שספק ענן גלובאלי מאפשר שימוש בפלטפורמה שלו לספקי ענן אזוריים.

זוהי הפעם הראשונה שספק ענן גלובאלי חובר לספקי ענן מקומיים לאספקת שירותי ענן משותפים.

טריפל סי נבחרה להיות אחת מ- 15 השותפים הראשונים בעולם, ליישם את הפלטפורמה ולהעלות שרות Azure Pack במתקן שלה. טריפל סי היא גם אחת הראשונות בעולם לממש זאת. טריפל סי עושה זאת במתקן מאובטח בישראל, תוך מתן מענה מלא לנושאי התקשורת – הן ברמת ה- Latency והן ברמת ה-Transit עם ביצועים ומחירים אטרקטיביים (בשילוב מיזם הסיבים האופטיים של IBC) עם אבטחת מידע מקומית – שאינה כפופה לרגולציה של מדינות זרות (כדוגמת רגולציה אמריקאית), הכול במעטפת שירותים כוללת ומקומית ובשפה עברית. 
הכול כחול לבן!
 
 
Up