כנס השקת שירותי Azure Pack בישראל
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            07/04/2014


בכנס רב משתתפים שנערך ביום שלישי 1.4.14 בגני התערוכה בתל אביב
הכריזה טריפל סי על השקת שירותי Azure Pack, המבוססים על פלטפורמת
הענן של מיקרוסופט, שירותים שיסופקו על ענן החברה בישראל.

בכנס הכריז מנכ"ל טריפל סי: "אנחנו חלק מרשת גלובלית אחת לאספקת שירותי ענן: Cloud OS Network, עם פלטפורמה אחידה ואפשרות שימוש בענן היברידי בכל רחבי העולם". אורח הכבוד באירוע היה פול שומן, מנהל אסטרטגיית ספקי השירותים במיקרוסופט העולמית.

באירוע משותף להשקת שירותי Azure Pack של טריפל סי, מיקרוסופט ותים-נטקום, שנערך בתל אביב, השתתפו כ- 500 אורחים, לקוחות ושותפים. באירוע, הכריזה טריפל סי על הרחבת תשתיות הדאטה-סנטר והטמעת טכנולוגיות ענן חדישות של מיקרוסופט, טכנולוגיות שפותחו לענן מיקרוסופט והותאמו במיוחד ל– Service Provider. במסגרת הרשת החדשה: Cloud OS Networks, חברת טריפל סי משיקה שירות חדש המבוסס על שרות Azure Pack, והיא תטמיע בשלב ראשון בחוות השרתים שלה 200 שרתי HP ואלפי מכונות וירטואליות המנוהלות על ידי Azure Pack מבית מיקרוסופט, עם דיסק בטכנולוגיה חדשנית של חברת InfiniDat בנפח של 1.1PB, ושירותי מומחה של חברת תים-נטקום מקבוצת מלם-תים. היקף ההשקעה בענן מוערך ב- 15 מיליוני שקלים.

טריפל סי הינה אחת מבין 25 ספקי ענן אזוריים ברחבי העולם שיספקו שירותים מבוססי פלטפורמת הענן של מיקרוסופט -Windows Server עם Hyper-V, System Center ו-Windows Azure Pack. טריפל סי תציע תשתית של מיקרוסופט, מבוססת ענן ופתרונות יישומיים שתוכננו לענות על צרכי הלקוחות. טריפל סי מספקת כיום את שירותיה עבור למעלה מ-3,000 עסקים וארגונים ברחבי הארץ ממגוון מגזרים: היי-טק, ממשלה, מוסדיים, עסקים קטנים ועוד.

השימוש בטכנולוגיה חדשנית זו, מאפשר ללקוחות ליהנות מאפשרויות מתקדמות כמו ניהול אחיד ומרכזי של ענן פרטי, ענן היברידי וענן ציבורי, רפליקציה מתקדמת, המשכיות עסקית והכל תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות של הענן הציבורי מבית מיקרוסופט. לאחרונה הותקנה מערכת מבוססת Azure Pack בחברת טריפל סי, המזמנת למשמשים חוויה זהה לזו הקיימת בענן הציבורי של מיקרוסופט – ניהול פשוט ומוכר של מערכות המחשוב.

טריפל סי בחרה בטכנולוגיה של מיקרוסופט להרחבת התשתית, בשל אמינות הפתרון, הביצועים הגבוהים, האטרקטיביות הכלכלית, הגמישות והידידותיות למשתמש. הפלטפורמה היא חלק מרשת עולמית של ספקי ענן וניתן יהיה לעבור בין עננים כולל אלו של מיקרוסופט. את תהליך התכנון וההטמעה ליוו אגף שירותי מומחה של תים-נטקום, שנבחרו בשל הידע והניסיון שצברו בשנים האחרונות בתחום.

טכנולוגיית ה- Azure Pack הינה שם דבר בעולם הענן ובטריפל סי בטוחים שהיא תספק מענה לשירותים התובעניים ביותר שענן טריפל סי מציע לעסקים בישראל. טכנולוגית Azure Pack היא חלק מ– Windows Server שנחשב לסטנדרט בתעשייה. השימוש בטכנולוגיית Azure Pack מעמיד את טריפל סי בקדמת הטכנולוגיה עם יתרון עצום אל מול המתחרים בשוק. השימוש בטכנולוגיה זו יאפשר יישום של עננים היברידיים בין סביבת הלקוח מצד אחד, הענן של טריפל סי מצד שני וענן מיקרוסופט או של שותף אחר בכל מקום בעולם מצד שלישי.
 
 
 
Up