שירותי Azure Pack מטריפל סי:
"שותף השנה" בקטגורית Hosting של מיקרוסופט 
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            08/06/2014

בתחילת אפריל הכריזה טריפל סי, על השקת שירותי Azure Pack, המבוססים על פלטפורמת הענן של מיקרוסופט,
שיסופקו על ענן החברה בישראל. רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי הכריז בכנס ההשקה: "אנחנו חלק מרשת גלובלית אחת
לאספקת שירותי ענן: Cloud OS Network, עם פלטפורמה אחידה ואפשרות שימוש בענן היברידי בכל רחבי העולם".

באירוע ההשקה של שירותי Azure Pack שהיה משותף לטריפל סי, מיקרוסופט ותים-נטקום, השתתפו כ- 500 אורחים; לקוחות ושותפים. באירוע, הכריזה טריפל סי על הרחבת תשתיות הדאטה-סנטר והטמעתן של טכנולוגיות ענן חדישות מבית מיקרוסופט, שפותחו לענן מיקרוסופט והותאמו במיוחד לספקי Cloud OS Networks. טריפל סי משיקה שירות חדש, המבוסס על שירות Azure Pack, והיא מטמיעה בשלב ראשון בחוות השרתים שלה 200 שרתי HP ואלפי מכונות וירטואליות המנוהלות על ידי Azure Pack מבית מיקרוסופט.

טריפל סי הייתה חלוצה בהטמעת הטכנולוגיה אשר נעשתה במשך חודשים ארוכים בשיתוף פעולה עם אגף שירותי המומחה של תים-נטקום ועם מומחי מיקרוסופט, ובסופה - הוקם Azure Pack במתקן בישראל. מאז הוא מופעל בהצלחה. לאות הערכה והוקרה, מעניקה מיקרוסופט לטריפל סי ולתים-נטקום, את תואר "שותף השנה בקטגורית ספקי ענן". Hosting Partner of the Year.

השימוש בטכנולוגיה חדשנית זו מאפשר ללקוחות ליהנות מאפשרויות מתקדמות דוגמת ניהול אחיד ומרכזי של ענן פרטי, ענן היברידי וענן ציבורי, רפליקציה מתקדמת, המשכיות עסקית והכל תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות של הענן הציבורי מבית מיקרוסופט. לאחרונה הותקנה מערכת מבוססת Azure Pack בחברת טריפל סי, המזמנת למשמשים חוויה זהה לזו הקיימת בענן הציבורי של מיקרוסופט – ניהול פשוט ומוכר של מערכות המחשוב.

להרחבת התשתית בחרה טריפל סי בטכנולוגיה של מיקרוסופט, בשל אמינות הפתרון, הביצועים הגבוהים, האטרקטיביות הכלכלית, הגמישות והידידותיות למשתמש. הפלטפורמה היא חלק מרשת עולמית של ספקי ענן וניתן יהיה לעבור בין עננים, כולל אלה של מיקרוסופט. את תהליך התכנון וההטמעה ליוו המומחים של תים-נטקום, שנבחרו בשל הידע והניסיון שצברו בשנים האחרונות בתחום.

Azure Pack הוא שם דבר בעולם הענן ובטריפל סי בטוחים שהוא יספק מענה לשירותים התובעניים ביותר שענן טריפל סי מציע לעסקים בישראל. טכנולוגית Azure Pack היא חלק מ– Windows Server שנחשב לסטנדרט בתעשייה. השימוש בטכנולוגיית Azure Pack מעמיד את טריפל סי בקדמת הטכנולוגיה עם יתרון עצום אל מול המתחרים בשוק. השימוש בטכנולוגיה זו יאפשר יישום של עננים היברידיים בין סביבת הלקוח מצד אחד, הענן של טריפל סי מצד שני וענן מיקרוסופט או של שותף אחר בכל מקום בעולם מצד שלישי.
 
 
 
Up