טריפל סי ותים-נטקום בזכייה כפולה: שותף השנה בתחום פתרונות ההוסטינג
שותפי השנה של מיקרוסופט בישראל ל- 2014
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            08/06/2014


בתחרות השנתית שערכה מיקרוסופט זכו טריפל סי ותים-נטקום, בתואר "שותף השנה לשנת 2014 לתחום ההוסטינג בעולם".
זאת ועוד, שתי החברות זכו במשותף בתואר "שותפי השנה של מיקרוסופט בישראל ". 

התארים הוענקו לחברות על הישגיהן ועל "הדגמת מצויינות בחדשנות והטמעה של פתרונות לקוח, המבוססים על הטכנולוגיה של מיקרוסופט". לתחרות על התארים הנחשקים, אותם מעניקה מיקרוסופט מדי שנה לשותפיה הגלובליים בתחומים שונים, הוגשו השנה 2800 מועמדויות מ-117 מדינות ברחבי העולם. לטריפל סי ולתים-נטקום שיתוף פעולה הדוק ופורה, שאיפשר, בין היתר, במהלך השנה האחרונה, את התכנון וההקמה של הענן הציבורי המתקדם ומהראשונים בעולם מסוגו - ענן המבוסס על טכנולוגיות ה- Azure Pack של מיקרוסופט בנוסף ל - System Center ו- Hyper-V.

רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי: "טריפל סי היא אחת מבין 25 ספקי ענן אזוריים ברחבי העולם שמספקים שירותים המבוססים על פלטפורמת הענן של מיקרוסופט - Windows Server עם Hyper-V, System Center ו- Windows Azure Pack". "השימוש בטכנולוגיות החדשניות מאפשר ללקוחותינו ליהנות מאפשרויות מתקדמות, כדוגמת ניהול אחיד ומרכזי של ענן פרטי, ענן היברידי וענן ציבורי, רפליקציה מתקדמת, המשכיות עסקית והכל תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות של הענן הציבורי מבית מיקרוסופט".

"תים-נטקום מתמחה באספקת שירותי מחשוב ענן (Cloud computing), אירוח (Hosting), אינטרנט, תקשורת, אבטחת מידע והתאוששות מאסון", אומר אודי ויינטראוב, מנכ"ל תים- נטקום. "אנו מאפשרים לארגונים עסקיים בכל סדר גודל לעבוד עם מערכות בטוחות, לנטר נתונים, למנוע זליגת מידע מסווג, לשלוט בתהליכי העבודה וליהנות מכל היתרונות של סביבה טכנולוגית מתקדמת, בעלויות נמוכות. אנו גאים על קבלת התארים ממיקרוסופט, שרואה בנו שותפה אמיתית שמתמודדת בהצלחה יתרה עם האתגרים השונים בתחומי תשתיות המחשוב ומספקת מנעד כה רחב של שירותי מחשוב לעשרות אלפי לקוחות בישראל."

"הזוכות של השנה בפרסים, ביניהן תים-נטקום וטריפל סי, נמנות על המיטב שיש למערכת השותפים העסקיים שלנו להציע. זו לא הייתה הפתעה עבורינו לגלות את שמותיהן הן ברשימת הזוכות בתואר "שותף השנה" והן כזוכות בתואר "שותף השנה לתחום ההוסטינג לשנת 2014", אמר פיל סורג'ן, סגן נשיא לשותפויות עסקיות בינלאומיות של מיקרוסופט. "אנו מברכים את תים-נטקום וטריפל סי על ההישגים המדהימים ועל המסירות המתמשכת לספק פתרונות חדשניים שמביאים ומניעים תוצאות אצל לקוחותינו המשותפים".
 
 
 
Up