המתקן של ישראל

 
מרכזי תעשיות מנהלת תעשייה על ענן של טריפל סי
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            06/07/2014


מרכזי תעשיות החליפו במהלך השנה האחרונה את כל מערכת ה- IT שלהם והעבירו אותה לענן של טריפל סי. 

טריפל סי מספקת למרכזי תעשיות שרתים וירטואליים אשר מריצים את כל תוכנות הארגון, כולל פתרונות גיבוי מגוונים. כל פתרון הדואר של החברה נמצא על הענן של טריפל סי ומגוון פתרונות תקשורת ואבטחת המידע, הכולל קישור אינטרנט קווי עם גיבוי בסלולר לגיבוי. מרכזי תעשיות הוא בין הארגונים היחידים בארץ אשר משתמשים בשירות זה. בנוסף, טריפל סי מספקת תמיכת סיסטם מלאה לכל הסביבה – לשרתים, לתקשורת ולתחנות הקצה. הפרויקט מוערך בעלות של מעל 10,000 ש"ח בחודש.

מרכזי תעשיות עוסקת בתחום הייבוא, השיווק והמכירה של חומרי גלם להזנת בעלי חיים ומשרתת מעל 300 לקוחות בארץ. השירותים של טריפל סי משרתים 14 עובדים בחברה שממוקמת בבית דגן. חן כהן, סמנכ"ל מרכזי תעשיות: "קיבלנו המלצות של גורמים רבים בשוק ללכת עם טריפל סי. תהליך הבחירה של הספק לקח חצי שנה, אך בסופו של תהליך בחרנו בטריפל סי כספק השירות ואנחנו עובדים מולם כבר שנה. בסך הכל, אנחנו מרוצים. יש לנו קשר טוב עם הצוות הטכני. תקלות ופניות מטופלות במהירות ואני מעריך את זה".

על היתרונות שטריפל סי מספקת, חן כהן, סמנכ"ל תפעול במרכזי תעשיות מספר: "היתרונות של עבודה מול גוף אחד שמספק הכל הן ברורות. ראשית, עדכוני גרסאות וחידושים הם לא סיפור גדול מהסיבות הברורות. שנית, הסרבול שכרוך בפניה למספר גורמים שונים על כל תקלה, נמנע. כל תקלה או כל בעיה אני מפנה לגוף אחד ומקבל עליו מענה בטווח זמן מקובל. בסך הכל, העסק עובד טוב".

שי ערמון, מקבוצת הענן של טריפל סי: "הפרויקט במרכזי תעשיות הוא פרויקט גדול ומורכב ואנחנו שמחים שהחברה מצטרפת למעגל הלקוחות של טריפל סי, בעלת הענן הציבורי הגדול והמתקדם בישראל. השימוש המשמעותי שמרכזי תעשיות עושים בשירותים שלנו, מהווה את אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך ששיתוף הפעולה הזה עונה על צורך משמעותי של חברות בכל הגדלים להרחיב את כוח המחשוב שלהן. אנו שמחים על שיתוף הפעולה ומקווים להמשך הצלחה עסקית מול מרכזי תעשיות".
 
 
Up