אובזרויט רוכשת שרתי AIX בענן טריפל סי
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            06/07/2014


חברת אובזרויט (Observe IT) - סטארט אפ מעולם האבטחה,
רכשה לאחרונה שרתי AIX בענן טריפל סי

אובזרויט רכשה מטריפל סי שרתי AIX וירטואליים של יבמ, בגרסאות שונות, אשר מתוכננים לספק גמישות, יכולת גידול, אמינות ויכולות ניהול מהמתקדמות ביותר בשוק. שרות AIX בענן של טריפל סי מיועד לשרת מעל 130 עובדים של החברה מהם 30 בארה"ב.

חברת אובזרויט נחשבת למובילה בעולם האבטחה בכלל ובעולם המוניטורים בפרט. דמיטרי אורלוב, מנהל IT בחברת אובזרויט, מספר: "על ידי בקרה, ניטור והקלטה של כלל הפעילות המתבצעת בכל מחשב בארגון, אובזרויט מסייעת בין היתר, לחסוך בעלויות ובזמן עבודה ובכך מאפשרת לארגון לפקח על ספקים צד ג'".

דמיטרי ממשיך ומספר: "בתחילה עבדנו רק בסביבת Windows, אך בעקבות בקשות של לקוחות לסביבת Unix, התחלנו בחיפושים אחר מכונות AIX של IBM שיספקו לנו את הסביבה של Unix. מכונת AIX נחשבות לחומרה מיוחדת בשוק ותהליך ההטמעה של מכונות כאלו הוא יחסית ארוך ויכול להגיע ליומיים, שלושה. רכשנו מטריפל סי שרתי AIX וירטואליים ולהפתעתנו בפחות מיום כבר התחלנו לעבוד על השרתים. אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה מול טריפל סי. אנחנו עובדים עם הרבה ספקים ואין הרבה שאפשר להגיד עליהם מילה טובה. עם טריפל סי אין לנו טענות. הם עושים עבודה מצוינת ומגיבים מאוד מהר לכל טענה, גם כאלו שלא קשורות לעבודה הישירה שלנו מולם. שירות שמאוד נדיר בארץ".

שלומי נחום, מנהל המתקן ושירותי AIX של טריפל סי: "כיום, טריפל סי היא בין החברות היחידות בעולם שמספקות שרתי AIX בענן. שרת וירטואלי על הענן שלנו מספק ללקוח יתרונות כמו תשלום לפי שימוש, גידול וקיטון לפי הצורך ושירותי תמיכה בעברית, מה שלא כל כך שכיח בישראל. בנוסף, אין צורך בהשקעה ראשונית של רכישת שרת פיזי, התקנה ותחזוקה. השרת הפיזי יושב בדטה סנטר של טריפל סי והלקוח מקבל את השרת הוירטואלי המוכן ויכול להתחיל מיד בעבודה. הפרויקט בחברת אובזרויט נחשב לפרויקט מיוחד ויוצא דופן. אנחנו שמחים שאובזרויט בחרו בנו ומקווים להמשך שיתוף פעולה פורה בין החברות".
 
 
 
Up