המועצות המקומיות פרדס חנה כרכור ורמת ישי
עברו לשירותי דואר ארגוני בטריפל קלאוד
 
          טריפל סי - מאמר מערכת
            12/03/2012


שירותי הענן של טריפל סי, מספקים שירותי מחשוב מגוונים, ברמת אלסטיות ויתירות גבוהים, ונותנים מענה לרשויות מקומיות בהתקשרות ישירה
ובהתקשרות באמצעות שותפים המפעילים שירותים על ענן טריפל סי. מספר רשויות בוחנות מקרוב את ענן טריפל סי, בשירותי דואר ובשירותי תשתית,
מועצה מקומית פרדס-חנה כרכור ומועצה מקומית רמת-ישי, העבירו את תשתיות הדואר הארגוני שלהן לענן.
 

מועצה מקומית פרדס-חנה כרכור, בחרה בשירות Hosted Exchange של חברת טריפל סי מחשוב ענן. השירות מספק פתרון נוח לניהול המידע הארגוני של המועצה על גבי תשתית הענן. החבילה אותה בחרה הרשות כוללת:

50 תיבות עם שיתוף יומנים
250GB נפח ארגוני
1500 אנשי קשר ארגוניים
100 תיקיות ציבוריות
ניהול שלושה שמות מתחם 

לדברי רן גלר מזכיר וגזבר המועצה: "כחלק משדרוג טכנולוגי של מערכות התקשוב, המועצה החליטה על מהלך אסטרטגי של מעבר למחשוב ענן. כספקית השירות נבחרה חברת טריפל קלאוד. יש לציין כי המהלך המורכב בוצע בהצלחה ולשביעות רצוננו המליאה".

מיקי שטרקמן, המלווה את המועצה מיום ההחלטה, מוסיף ש: "המועצה משתמשת בשרותי האינטרנט של טריפל סי  ספק אינטרנט ראשי  בחיבור סימטרי 5/5 ושירות מנוהל של אבטחת מידע המבוסס על נתב – Fortinet. העברת מערכת הדואר לשרות בענן, חסכה למועצה סכומים משמעותיים בהשוואה למערכת המותקנת מקומית, בנוסף להפסקת כאב הראש שבטיפול במערכות המותקנות ברשות".

למועצה מקומית רמת ישי, מעל 30 תיבות דואר. עפר בן אליעזר ראש המועצה קיבל החלטה לעבור לשירותי ענן, והוא מביע שביעות רצון מהייעוץ וההכוונה שקיבל לפני ואחרי הרכישה  ומהשרות והתמיכה הטכניים. בעזרת פאנל ניהול מתקדם, מנהל המערכת יכול לשלוט על כל משאבי הענן, לנהל את השירותים השונים ואת חשבון הלקוח, להקצות את המשאבים למשתמשים לפי הצורך, להוסיף או לגרוע משתמשים – בקלות וביעילות.
 
 
 
Up