קישוריות פיזית ישירה לענן מיקרוסופט – חינם !


ענן טריפל סי מקושר ישירות לענן מיקרוסופט, ומאפשר ללקוחות החברה גישה לענן מיקרוסופט בחיבור ישיר עבור הקישוריות הפיזית ללא תשלום (!) למטרת קישור Express Rout. יש תשלום רק עבור הקישור הלוגי והתעבורה לפי תעריפי חברת מיקרוסופט.

קישור ישיר זה, מאפשר ללקוחותינו לצרוך את שירותי הענן של מיקרוסופט תוך מתן ערך מוסף ויתרון ללקוחות הענן והאינטרנט העסקי, בהורדת השיהוי (Latency) ושיפור התעבורה (Transit), אל מול שירותי Office 365 ושירותי Azure Cloud של מיקרוסופט. לפרטים נוספים - לחץ כאן.

על קישור לענן מיקרוסופט - שירותי Office 365 ושירותי Azure Cloud, מורכב משלושה חלקים:
  1. קישור פיזי בין מתקן טריפל סי למתקן מיקרוסופט - מוצע ללקוחותינו ללא עלות
  2. קישור לוגי בין מתקן טריפל סי למתקן מיקרוסופט - מוצע ללקוחותינו במחיר מסובסד.
  3. תעבורה (Express route) של שירותי הלקוח - משולם על ידי הלקוח במסגרת התשלום על שירותי מיקרוסופט.
הקישור הלוגי האפשרי לכל לקוח הוא בחיבור של 50 מגה, 200 מגה, 500 מגה או 1 גיגה. התעריפים לכל רמת קישור עומדים על:

 
נפח תעבורה בקישור מחיר חודשי
קישור לוגי בנפח עד 50 מגה ₪ 250
קישור לוגי בנפח עד 200 מגה ₪ 550
קישור לוגי בנפח עד 500 מגה ₪ 950

ענן טריפל סי הוא הענן הציבורי, עם שקיפות מלאה ללקוחות, הכי פעיל בישראל (מעל 10,000 לקוחות), ומאפשר שליטה מלאה בשירותים על ידי הלקוח: גידול, קיטון, חיבור וניתוק, מתקשר לעננים בינלאומיים הגדולים בקישור ישיר, מאפשר צריכה משלימה מעננים אלה בהיברידיות מלאה וברמת ביצועים הכי טובה בארץ – הכול תחת בית אחד, שרות אחד, חשבונית אחת. חווית שרות ענן הכי טובה שיש בישראל.

בידיעון נובמבר, הכרזנו על הרחבת שירותי הענן הקיימים עם מערכת הענן TripleCloud 2.0 שפותחת בפני הלקוחות שער לעולם העננים הבינלאומיים ויכולות היברידיות עם מגוון שירותים חדשים. ברבעון ראשון של 2018 השער נפתח וקיימת אפשרות לשילוב בצריכת שרות מקומי עם תמיכה מקומית ומידע המאוחסן בתחומי מדינת ישראל, וצריכת שירותים נוספים בעננים בינלאומיים תחת ממשק ניהול אחד. בפרט – צריכה מענן מיקרוסופט מתוך ממשק הענן של טריפל סי. במסגרת זו עשינו קישור ממתקן טריפל סי לענן מיקרוסופט, ואנו מאפשרים קישור ללקוחות שלנו לענן מיקרוסופט בחיבור ישיר, זאת ללא תשלום עבור הקישוריות הפיזית. מיקרוסופט גובה תשלום עבור התעבורה בגישה ישירה לענן שלה ותשלום זה ייעשה בין הלקוח לבין מיקרוסופט ולפי תעריפי מיקרוסופט.

בנוסף לשירות גישה המשפר את השיהוי והתעבורה, שרות IMCO שלנו מנגיש, מפשט ומפחית את עקומת הלמידה בניהול השרות בענן מיקרוסופט. שרות Ingram Micro Cloud Orchestrator מאפשר ללקוחות, בחיבור SSO ליישומי הענן החדשים, לנהל וליישם הקמת מכונות ווירטואליות ו- Pre-Defined Templates תחת ממשק אחד מול מגוון עננים בינלאומיים כגון: AZURE, AWS, vCloud ועוד. ממשק זה מיועד לניהול ואוטומציה ביישום של תשתיות IaaS. הממשק מאפשר חיבור לשרת CHEF מקומי של לקוחות ומכיל בתוכו שרת CHEF לניהול ויצירת Runbooks and Templates מול כל ענן ציבורי תחת ממשק הניהול. השרות מאפשר קביעת FW Rules בגישה לשרתים, קביעת Schedule Tasks מול כל שרת בכל ענן במכונות אותן הוא מנהל.
 
היתרון הגדול בשרות הוא הפחתת עקומת הלמידה בהקמת שרתים מול ממשקי הענן השונים והנגשת השרות.

השרות מאפשר בנוסף ניהול של שרתים ווירטואליים שלא הוקמו ישירות על ידי IMCO (לדוגמה: נרכשו ישירות ב- AZURE והוקמו בממשק הניהול הרגיל של AZURE), ומאפשר לייבא את שרתי הלקוחות הקיימים תחת ממשק ניהול זה ובכך נותן ערך מוסף לייעול תהליכי ייצור ואוטומציה של שירותים הנצרכים כיום על ידי הלקוחות.

השרות מאפשר בנוסף לקבוע מתי לכבות ולהדליק את השרתים בעננים אלו על מנת לחסוך בעלויות. השרות מאפשר קביעה על פי ערכים מוגדרים מראש (לדוגמה % ניצול מעבד על פני מערך של מספר שרתים המהווים שרות כלשהו) של Scale UP ו- Scale Down של מספר מכונות וירטואליות. במקרים בהם יש עומס על השרות – תוקם באופן אוטומטי מכונה נוספת, במקרים בהם אין עומס – תוסר המכונה.
Up