שירות DRaaS חדשני ומתקדם משני מתקנים בעלות נמוכה


שירות DR חדש, מבוסס VMware בשם vCloud Availability מאפשר רפליקציה של מכונות ווירטואליות באופן שוטף בשתי צורות: ממערכות באתר לקוח למתקן פתח תקווה או חיפה, ומסביבות הענן במתקן פתח תקווה, למתקן חיפה, לצורך שמירת נתונים במתקן מרוחק והקמת שרתים במקרה אסון. השירות, הפועל על סביבת vCloud זמין החל מחודש יוני, מאפשר הקמת שירות DR ברמה גבוהה עם יכולת ניהול גבוהה, זמינות גבוהה ועלויות נמוכות.

הצורך לשירותי DRaaS גובר בגלל שלש סיבות עיקריות:
  1. המשכיות עסקית ברמה גבוהה במקרה של כשל מערכות במערכת הייצור של הלקוח. המשכיות עסקית זו דרושה היום לכל ארגון והעלויות הנמוכות מאפשרות אבטחה של ההמשכיות במקרה של אסון במערכות הייצור או במתקן הלקוח.
  2. מענה לאיומי הסייבר שהולכים ומתעצמים מדי יום ומהווים איום על כל פעילות של כל ארגון. מענה זה מאפשר להתגבר על אירוע סייבר משמעותי ומבטיח המשכיות העסקית של הארגון גם במקרה של פריצת אבטחת מידע והשבתת השירותים במערכות הייצור. תופעות אלה כבר קרו ויקרו ביתר שאת.
  3. חקיקה ורגולציה לחברות המחזיקות מאגרי מידע ונתונים רגישים, אשר דורשות שירותי המשכיות עסקית הכוללות DR (התאוששות מאסון) ו- BCP (המשכיות עסקית).

השירות כולל ארבעה מרכיבים:
  • שירות DR מבוסס פתרון vCloud Availability במתקן חיפה או פתח תקווה.
  • רישוי רפליקציה לכל שרת מקור העובד בייצור.
  • דיסק בנפח מתאים לרפליקציה של הנתונים הנדרשים.
  • קישוריות בין מערכות הלקוח למערכות ה- DR (קישוריות בין שני המתקנים ללא תשלום).
גיבוי שירות בענן למתקן חיפה:

לצורך הקמת שירות DR, נדרש השירות בתוספת רישוי ודיסק במתקן חיפה בלבד. קישוריות בין שני המתקנים ללא תשלום (לרפליקציה של הנתונים). במקרה חירום ניתן להשתמש במשאבים במתקן חיפה במקום במתקן פתח תקווה ללא תוספת תשלום (החלפה בין מתקנים). במקרה של ביצוע תרגיל ניתן לרכוש משאבים דומים או חלקיים למשאבים במתקן פתח תקווה (שרותי vCloud או VM) לימים בודדים יותר לפי דרישה ולבצע את התרגיל במינימום עלות.

גיבוי אתר לקוח למתקן פתח תקווה או חיפה:

לצורך הקמת שירות DR, נדרש השירות בתוספת רישוי ודיסק. הלקוח יכול לבחור היכן תתבצע הרפליקציה - במתקן פתח תקוה או חיפה. כמו כן שימוש באינטרנט לצורך העברת הנתונים או הקמת קו תמסורת בין אתר הלקוח לבין מתקן פתח תקווה והפעלת השירות. אין צורך לרכוש שרתים לזמן חירום. בזמן חירום ניתן להפעיל שרות בענן עם שירותי vCloud או שרתי VM לימים בודדים או יותר ולפי דרישה ולקיים את המערכות לזמן החירום, בנוסף, ניתן תרגילים במתכונת דומה במינימום עלות.

מחיר השירות:

מחיר שירות DR חודשי (המאפשר רפליקציה של עד 10 שרתים) עומד על 440 ₪ בחודש, ניתן לרפלק כמות גדולה יותר של שרתים לפי דרישה בתוספת עלות. למחיר זה נדרש רישוי לכל שרת מגובה במחיר של 100 ₪ ותוספת דיסק לפי הנפח הנדרש (לפי תעריפי ענן רגילים). ללקוחות המתקן השירות כולל קישוריות חינם בין המתקנים. כמו כל שירותי הענן המרכזיים, השירות פועל על תשתית מרכזית משותפת, עם אלסטיות מלאה וללא התחייבות.

מעוניינים בפרטים נוספים או בהצעת מחיר? לחצו כאן ונחזור אליכם בהקדם!
Up