שירות סינון מוגן ובטוח

טריפל סי בשיתוף חברת אלוט (Allot), השיקה שירות אינטרנט מוגן ובטוח. השירות מבוסס על מערכות מתקדמות של חברת אלוט, שיספקו שירות הגנה עבור כל משתמשי האינטרנט של החברה, להגנה בגלישה בעולם הדיגיטלי וגלישה בטוחה. השירות מטפל בחמש קטגוריות: זדון וסייבר, בריונות ואלימות, סקס והתמכרות, קניות ועסקים, ספורט ופנאי. שירות זה יופעל על ידי המשתמש בלחיצת כפתור ובחירה מתוך תפריט הגנה רחב, ויספק מענה כולל של הגנות מסוגים שונים בהתאמה אישית לכל משתמש. שירות הסינון מספק מענה לגלישה בטוחה באינטרנט לכל אחד במשפחה, כולל כלי לבקרת הורים ושליטה על גישה לתכנים. 

 

להשארת פרטים

לחצו כאן

לממשק הניהול

לחצו כאן

לשיחה מהנייד

לחצו כאן

חוסך זמן

  • שירות מוגן ובטוח כולל ממשק אינטרנט קל ופשוט, המאפשר הקמה, שינוי וביטול כל שירות דרך הרשת בצורה אוטומטית וללא זמני המתנה
  • שירות מוגן ובטוח מאפשר להורים לחסום תכנים לא הולמים לילדיהם באופן קל ופשוט באמצעות ממשק הניהול

חוסך כסף

  • שירות מוגן ובטוח כולל רמת סינון חינמית, ללא תשלום, דרך ממשק הניהול
  • שירות מוגן ובטוח כולל שלוש רמות סינון, אשר ניתנות להחלפה בלחיצת כפתור באמצעות ממשק הניהול

חוסך משאבים

  • שירות מוגן ובטוח מאפשר סינון אתרים לפי דרישה באמצעות רשימה שחורה ורשימה לבנה
  • שירות מוגן ובטוח, כמו שירותי האינטרנט של טריפל סי, הינו ללא התחייבות

זדון וסייבר

אנטי וירוס, גניבות ברשת, תוכנות פיראטיות ,תוכנות ריגול ועוד

בריונות ואלימות

אלימות, גזענות, טרור ברשת, ספורט אלים, כתות ועוד

סקס והתמכרות

היכרויות, שיחות מקוונות, תכני פורנו, הימורים, סמים ועוד

קניות ועסקים

רכישה מקוונת, בארטרים, רווח מפעילות ברשת ועוד

ספורט ופנאי

משחקים מקוונים, תחביבים, ספורט אקסטרים ועוד

מידע נוסף

הגנה רצופה מפני איומים מקוונים וזדוניים
 
  • תוכנות ריגול, דואר זבל, וירוסים, סוסים טרויאנים, ניסיונות דיוג ועוד רבים נוספים הינם בין איומי תוכנות זדוניות רבות הנפוצות מידי יום באינטרנט. השירות מבוסס רשת ומגן על נתוני המשתמש מפני כל סוגי התוכנות הזדוניות שיכולות להזיק למכשיר של הלקוח או לאובדן ונזק נתונים. בנוסף ישנה גם הגנה על הדואר האלקטרוני הנכנס מפני ניסיונות דיוג, וירוסים, ודואר זבל וכתוצאה מכך ניתן לבצע פעילות שוטפת וטרנזקציות (רכישות) ברשת ללא חשש מיותר.
גלישה בטוחה באינטרנט לכל אחד במשפחה
 
  • עם התפשטות השימוש בטלפונים חכמים, הפעילות המקוונת של ילדים ובני נוער ברשת גדלה באופן דרמטי. שירות ההגנה של טריפל סי מספק שקט נפשי להורים שחוששים מהפעילות המקוונת של ילדיהם ומבקשים להגן עליהם מפני איומים ותוכן פוגעני ובלתי הולם. השירות מבטיח גלישה בטוחה ברשת בכך שהוא מאפשר להורים לקבוע אתרים ותוכן שאליהם ילדיהם יכולים לגשת, כמו גם את כמות הזמן והשעות בהן הילדים מבלים באינטרנט. מערכת סינון התוכן מדויקת ויעילה ויכולה לזהות, לסווג ולשלוט בזמן אמת בגלישת הילד לפי פרופיל ומאפיינים שההורה מחליט ומנהל.

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >

שירותים נוספים

הדאבל של טריפל סי

חברת טריפל סי הינה ספק האינטרנט היחיד בארץ המספק שירותי אינטרנט חכם כאשר כל לקוח יכול להתחבר לכל מהירות אינטרנט, לבצע שדרוג למהירות אחרת ולהתנתק בצורה עצמאית לחלוטין, ללא כל צורך באנשי מכירות ושימור לקוחות.

אינטרנט עסקי

חברת טריפל סי הינה בעלת רישיון ספק אינטרנט ראשי ממשרד התקשורת, לאספקת פתרונות מלאים לחיבור לקוחות פרטיים ועסקיים לרשת האינטרנט

Up