הרבה מאוד כסף ומאמץ מושקע בהקמתם של אתרי אינטרנט. למרות הטכנולוגיות המתקדמות והיכולת לבנות אתרי אינטרנט בקלות רבה הרבה יותר מאשר פעם, עדיין להעמיד אתר מושלם מאפס היא משימה שדורשת הרבה מאוד עבודה. מערכת ניהול התוכן וורדפרס היא כיום המערכת המובילה בעולם להקמתם של אתרי אינטרנט, ומשכך ישנם לא מעט גורמים אשר מנסים למצוא פרצות אבטחה אשר יאפשרו להם להזיק או לגנוב מידע. אבטחת אתרים היא נושא חשוב אשר לא מעט אנשים מזניחים אותו, ולאחר מכן מתחרטים על כך – כאשר כבר אין הרבה מה שאפשר לעשות. גם במערכות שהן לא וורדפרס, חשוב מאוד לבצע אבטחת אתרים על ידי חברה מקצועית אשר מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום האבטחה.

איך מתבצעת אבטחת אתרים בפועל?

אבטחת אתרים היא תהליך ארוך ומורכב שמתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. השלב הראשון בתהליך האבטחה הוא הקמת האתר בצורה נכונה ומאובטחת, ללא אפשרות לפרצות אבטחה ולחדירות. לשלב הזה ישנה חשיבות רבה בכדי להגן על אתר האינטרנט מפריצות גם בהמשך. עם זאת, חשוב לזכור שישנם כל הזמן איומים חדשים שלא היו קיימים כלל לפני זה, אשר מולם רק אבטחת אתרים דינמית וקבועה יכולה לעזור. בחלק הזה נכנסים אנשי המקצוע והם אלה שאחראים לוודא כי האתר מוגן כל העת ולא ניתן לפרוץ אליו או להשחית אותו.

האם ניתן להגן על האתר שלי בצורה הרמטית?

ישנם הרבה מאוד סוגים של התקפות ואיומים, ואף אחד לא יכול להבטיח לתת לכולם מענה מושלם בזמן אמת. עם זאת, באמצעות הכנה ראויה והגנה של אנשי מקצוע ניתן להוריד את הפגיעות של האתר למינימום, ולגרום לכך שגם בהתקפה משמעותית הפגיעה תהיה נמוכה עד בלתי קיימת. בכל מקרה, אתם צריכים לעשות את המקסימום שאתם יכולים בכדי להגן על אתר האינטרנט שלכם, וזה להפקיד את אבטחת האתר בידיהם של אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום, אשר יידעו לעשות את העבודה כמו שצריך.

מה אני יכול לעשות בעצמי בכדי להגן על האתר שלי?

כאשר מדובר על אתר שנבנה באמצעות מערכת וורדפרס, ישנם כמה דברים שעל בעל האתר להקפיד בכדי למזער את הסיכונים לאתר שלו. מערכת וורדפרס היא מערכת פתוחה אשר לה הרבה מאוד תוספים שונים, חלקם מוכרים ופופולריים וחלקם לא. חשוב מאוד לסנן היטב את התוספים שאתם מתקינים אצלכם באתר, ולא להתקין תוספים ממקורות עלומים. התקנה של תוסף תמים יכולה לגרום לתוכנה זדונית לחדור אל אתר האינטרנט שלכם ולגרום לכם להרבה מאוד בעיות ונזקים. ולכן, כל נושא התקנת התוספים צריך להתבצע בזהירות ותוך שימת לב מרבית לכל מה שקורה.

אבטחת אתרי אינטרנט מבית חברת טריפל סי

כאשר מדובר על אבטחת אתר האינטרנט שלכם או אתר האינטרנט של העסק שלכם, אתם חייבים לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר. חברת טריפל סי הינה אחת מחברות המחשוב והתקשורת הגדולות ביותר בישראל, והיא מעסיקה צוות אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ומוטיבציה גבוהה לעשות את הטוב ביותר. גם בתחום אבטחת האתרים מחזיקה החברה אנשי מקצוע מוכשרים אשר יעשו את הכול בכדי להגן על אתר האינטרנט שלכם בצורה הטובה ביותר, ולדאוג שאף אחד לא יוכל לפגוע בו או לגנוב ממנו מידע. אם אתם רוצים להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות – אין ספק כי חברת טריפל סי היא המקום המתאים ביותר עבורכם להגנה על אתר האינטרנט שלכם.

שירותי תקשורת ואבטחה מתקדמים מבית טריפל סי 

חברת טריפל סי הינה כיום אחת החברות הגדולות בתחום התקשורת בישראל, והיא מספקת מגוון רחב מאוד של שירותים מתקדמים לעסקים וללקוחות פרטיים. היכולת לספק לעסק את כל מה שהוא צריך בתחום המחשוב והתקשורת תחת קורת גג אחת, חוסכת לבעלי עסקים הרבה מאוד זמן של התעסקות עם חברות שונות, והרבה מאוד כסף. האפשרות לקבל שירות מחברה אחת וממוקד שירות אחד הופכת את השימוש בשירותים השונים לנוחה הרבה יותר, ואת קבלת המענה לכל בעיה או תקלה לפשוטה מתמיד. טריפל סי מעסיקה צוות אנשי מקצוע אשר מספק מענה זמין ומקצועי לכל בעיה, והוא דואג שתמיד יהיה לכם מענה מיטבי לכל שאלה או בעיה.