השאירו פרטים ונחזור אליכם
  או חייגו 03-9204600

  שירותי סינון תכנים

  האינטרנט הוא מרחב אינסופי עשיר במידע, תכנים ואתרים. אולם ללא שמירה על הזהירות במרחב זה ניתן לאבד את הדרך ולהינזק. הגלישה עלולה לחשוף אתכם ואת ילדיכם לאתרים ותכנים פוגעניים. טריפל סי מספקת שירותי סינון אתרים ותכנים פוגעניים מזה תקופה ארוכה ומספקת ללקוחותיה כבר היום פתרון של סינון אתרים ותכנים פוגעניים ללא תשלום נוסף לכל לקוחותיה באינטרנט.

   

  ע"פ חוק התקשורת, ספקיות אינטרנט מחויבות לספק שירות הגנה בסיסי ללקוחות האינטרנט. שירות הסינון מונע גלישה לאתרי אינטרנט פוגעניים ומסנן תכנים פוגעניים, כגון פורנוגרפיה, הימורים, הסתה ומשחקים הכוללים אלימות. להפעלת השירות, יש ליצור קשר עם מוקד התמיכה של טריפל סי, במספר 6400*.

  שירות סינון NetFree מבית חברת סים כשר

  שירותי הסינון של עמותת נטפרי דרך סים כשר על גבי שירותי חברת טריפל סי הינם שילוב מנצח לחסימה מירבית ואיכותית התואמת את הדרישות המחמירות של הציבור החרדי ובאישורם ופיקוחם של רבני כל הקהילות.
  רוצים להתחבר? התקשרו ישירות למספר 08-8021818.
  הגנה כפולה – הגנה ברמת הספק ואפשרות להוספת הגנה ברמת מחשב (ללא תוספת עלות)
  סינון תמונות אנושי – בדיקת תמונות אנושית 24 שעות
  פרופיל אישי – התאמת פרופיל סינון אישית
  פיקוח רבנים – נטפרי מפוקחת ע"י ועדות הרבנים ומומלצת כחסימה הטובה ביותר
  גלו עוד

  שירות סינון נתיב מתקדמים לנתיב בטוח יותר

  נתיב היא חברת סינון האינטרנט הוותיקה ביותר עבור הציבור החרדי ומאושרת ע"י כל גדולי ישראל וועדות התקשורת. החיבור לשרת הייעודי של נתיב בטריפל סי מעניק לכם יתרונות ייחודים.
  רוצים להתחבר? התקשרו ישירות למספר 074-7001700

  בראש שלכם – חברת נתיב מורכבת מצוות אכפתי וירא שמיים, הרגיש לצרכי הציבור
  בדרך שלכם – מגוון מסלולים בהתאמה אישית לבחירתכם
  יציב וקל – חיבור לרשת קווית המאפשר גלישה מהירה ונוחה
  תמיד מוגן – הגנה משולבת במחשב וברשת

  גלו עוד

  עלון מידע - תכנים פוגעניים באינטרנט

  האינטרנט הוא מרחב אינסופי עשיר במידע, תכנים ואתרים. אולם ללא שמירה על הזהירות במרחב זה ניתן לאבד את הדרך ולהינזק. הגלישה עלולה לחשוף אתכם ואת ילדיכם לאתרים ותכנים פוגעניים. עלון מידע זה כולל פרטים בהם אתם יכולים להיעזר בכדי לשמור עליכם ועל הסביבה שלכם ובעיקר על ילדיכם מפני חשיפה לאתרים ותכנים פוגעניים במסגרת רשת האינטרנט.

  גלו עוד

  הגדרות סינון בציוד

  טריפל סי מספקת ציוד תקשורת, הכולל נתבים עם אפשרויות סינון. הנתבים, מבית היוצר של TP-link, כוללים כלי סינון בשליטה ובניהול של הלקוח, כולל פאנל שליטה ובקרת הורים. הפאנל מאפשר לקבוע שעות גלישה מותרות ולייצר לוח גלישה מסודר. רשימה לבנה ושחורה מאפשרת ליצור רשימות של אתרים שבטוח לגלוש אליהם או אתרים שהגלישה אליהם תיחסם, עם כניסתם לרשימה. למידע נוסף אודות אפשרויות הסינון באמצעות הנתבים של טריפל סי, יש ליצור קשר עם מוקד התמיכה במספר 6400*