מאז פרצה רשת לאינטרנט לחיינו לפני קצת יותר משני עשורים, השימוש בה הולך וגדל כל העת ומקיף יותר ויותר תחומים בחיינו. כיום חלק ניכר מהפעולות שאנחנו מבצעים במהלך היום יום מתבצעות באמצעות רשת האינטרנט, בין אם זה דברים שקשורים לעבודה, סידורים או פנאי. בעידן הנוכחי, אינטרנט ביתי הוא משהו שקיים כמעט בכל בית בישראל, באמצעות חבילות אינטרנט שאותם רוכשים מספקי תקשורת מקומיים. עם זאת, הרבה מאוד בתים עדיין מחוברים לאינטרנט עם כבלי נחושת, אשר מספקים אינטרנט איטי במיוחד שחווית הגלישה באמצעותו לא תמיד מספקת.

מהו הפתרון הטוב ביותר עבור חווית גלישה מיטבית?

הפתרון הטוב ביותר עבור חווית גלישה מיטבית הוא שימוש עם המילה האחרונה בתחום תשתיות האינטרנט – אינטרנט הסיבים. מדובר על טכנולוגיה יחסית חדשה אשר מאפשרת לבצע העברת נתונים בצורה מהירה ויעילה במיוחד, מה שמשדרג את חווית הגלישה והופך אותה להיות נוחה הרבה יותר. כמו כן אינטרנט סיבים מסייע גם לשמירה על איכות הסביבה בזכות יכולות משופרות, אשר מאפשרות לבצע את אותן הפעולות תוך שימוש עם הרבה פחות אנרגיה מאשר במקרה של תשתית אינטרנט העשויה נחושת שבה השתמשו עד כה.

האם אינטרנט סיבים מהיר יותר בצורה משמעותית?

גלישה רגילה באינטרנט כגון גלישה לאתרי חדשות, בנקים וכד' היא לא משהו שמצריך אינטרנט מהיר במיוחד. למעשה, מי שעיקר השימוש שלו הוא עבור דברים מן הסוג הזה, לא באמת יבדיל בין אינטרנט נחושת לבין אינטרנט סיבים. אולם, עבור פעולות כמו הורדה והעלאה של קבצים או צפייה בווידאו באיכות גבוהה ושידורים חיים, אינטרנט סיבים יעשה הבדל משמעותי ויאפשר את ביצוע הפעולות בצורה הרבה יותר מהירה וחלקה. ולכן, אינטרנט סיבים מתאים עבור כל מי שהשימוש שלו באינטרנט כולל גם את הפעולות הללו ורוצה גלישה מהירה וחלקה.

מי יכול להתחבר לתשתית אינטרנט סיבים?

למרבה הצער, תשתית אינטרנט סיבים עדיין לא פרוסה בצורה מלאה ברחבי ישראל נכון לשנת 2024, אך ישנם לא מעט מקומות שכבר מחוברים ויכולים בתוך זמן קצר להתחבר וליהנות מגלישה מהירה ויציבה במיוחד. למעשה, כל הזמן נעשים מאמצים להגדיל את הפריסה ברחבי הארץ, אך מדובר על תהליך שלוקח זמן, וייקח עוד זמן עד שיסתיים ותהיה פריסה בכל רחבי הארץ. עד אז, אתם יכולים לבדוק האם הבית שלכם נמצא במקום שאפשר להתחבר בו לתשתית סיבים או שלא באמצעות שיחת טלפון אל החברה שדרכה אתם רוצים להתחבר.

כיצד בוחרים חברת תקשורת עבור אינטרנט סיבים?

היצע החברות שמציעות אינטרנט סיבים בישראל הוא לא גדול, אך מבין החברות הקיימות חשוב לבחור בחברה מקצועית הידועה בשירות לקוחות מקצועי ויעיל, אשר יוכל לתת לכם מענה עבור כל בעיה או תקלה הקשורה לאינטרנט שלכם. חברה כזאת מציעה בדרך כלל גם שירותים נוספים נלווים כמו שירותי אנטי-וירוס למחשב, שירותי סינון תכנים לרשת האינטרנט, ועוד כל מיני שירותים חשובים שיכולים להיות שימושיים מאוד עבור לא מעט אנשים.

אינטרנט סיבים מבית טריפל סי – גלישה ברמה אחרת

חברת טריפל סי הינה אחת החברות המובילות והגדולות בישראל בתחום התקשורת ושירותי המחשוב, ובין היתר מספקת שירותי אינטרנט סיבים מהיר יציב ואיכותי, ושירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר אשר זמין עבורכם במשך עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, כדי שלא יתרחש מצב שיש לכם תקלה ואין לכם כתובת שתוכלו לפנות אליה ולקבל מענה מקצועי מידי. אצל טריפל סי תוכלו לבחור בין חבילת 500 מגה או 1,000 מגה (ללקוחות בעלי תשתית בזק קיימת) כולל אפשרות לסינון תכנים בחינם ועוד מגוון רחב של שירותים כמו שירותי אנטי וירוס וכד' והכול תחת קורת גג אחת.

שדרוג חווית המשחק לגיימרים עם אינטרנט סיבים מבית טריפל סי

אם אתם גיימרים כבדים או סתם אוהבים לשחק מדי פעם במשחקי אונליין, אתם בטח יודעים שלמהירות ויציבות האינטרנט יש השפעה עצומה על חווית המשחק וגם על ההצלחה בו. טריפל סי מציעה שירות מיוחד לגיימרים אשר מאפשר לנתב את השחקן דרך הנתיב המהיר ביותר המגיע לשרתים של המשחק שבו הוא משחק, וכך לקצר בצורה משמעותית את זמן התגובה במהלך המשחק, מה שהופך את חווית המשחק למשהו ברמה אחרת.