יותר ויותר חברות ועסקים מבינים את היתרון באירוח שרתים עם תשתיות מנוהלות, כאשר האחריות על תפקוד השרת והביצועים שלו נמצאים בידי החברה המארחת. כל ארגון שמתחזק אפליקציות אינטרנט קריטיות הדורשת רמת אמינה גבוהה וביצועים גבוהים ללא פשרות, חייב למצוא את המקום שיאפשר לו שרת מתקדם ואיכותי, ולחסוך מעצמו את הצורך לטפל בעצמו בכל נושא השרתים עם כל כאב הראש הכרוך בהתקנה, תחזוקה ובאבטחה שלהם. כיום, ישנן חברות רבות המציעות דאטה סנטר – חוות שרתים מתקדמת המאפשרת לספק ללקוחות שלהם שרתים פרטיים מתקדמים וחזקים, מבלי שהלקוח צריך לדאוג לכלום.

היתרון בשימוש עם שרת וירטואלי על פני שרת פיזי

אם בעבר בעלי עסקים היו חייבים להתעסק עם התקנה של שרתים, לדאוג כל הזמן לתחזוקה שלהם ולבצע התקנה פיזית של רכיבים בכל פעם שהיה צריך לבצע שדרוג של החומרה, כיום הטכנולוגיה התקדמה וכל עסק מחזיק בשרת וירטואלי המאפשר לו חופש פעולה ומינימום התעסקות עם נושא השרתים. לאורך כל הזמן שהחברה משלמת עבור השרת היא מקבלת שירותי תחזוקה מקיפים הכוללים ניטור מתקדם ובקרה מתמדת אודות פעילות השרת בכדי לוודא שהשרת יעשה את עבודתו כמו שצריך ללא הפרעות או הפסקות כלל. כמו כן, ניתן לבצע בקלות הגדלה ושינוי של המשאבים כמו למשל הגדלת שטח אחסון, הגדלת זיכרון RAM, הגדלת כוח העיבוד וכן הלאה, בלחיצת כפתור וללא צורך בשום התקנה פיזית. למעשה, בגלל שמדובר על שרת וירטואלי גם החברה שמספקת את השירות לרוב לא באמת צריכה לבצע התקנה נוספת או כל דבר פעולה ממשית אחרת, אלא רק להקצות למשתמש עוד יכולת שכבר קיימת אך ללקוח לא היה עד עכשיו גישה אליה.

כיצד בוחרים חברה עבור שרת וירטואלי?

ישנן חברות שונות שמחזיקות דאטה סנטר ומספקות שרתים תמורת תשלום. אולם, אם אתם רוצים לקבל שרת איכותי ויציב שיעבוד ברצף וללא תקלות, כדאי לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום אשר מחזיקה אנשי מקצוע שיודעים לתפעל ולתחזק את השרתים כמו שצריך ולדאוג למינימום מזערי של זמן השבתה ולתיקון תקלות מהיר ויעיל. למעשה, תקלה בשרת יכולה להיות במקרים רבים פגיעה משמעותית בעבודה, ולגרום להפסדים גדולים ולאי עמידה בהתחייבויות. ולכן, כאשר אתם באים למצוא חברה שתצעד איתכם לאורך זמן ותספק לכם את השירות – חשוב לערוך מחקר מקיף ולוודא שמדובר על חברה מקצועית ואמינה שיש מאחוריה אנשי מקצוע שיודעים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך ולדאוג עבורכם לשרת יציב ואמין.

מתקן הדאטה סנטר של חברת טריפל סי

טריפל סי הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום תשתיות המחשוב, והיא מספקת ללקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ מגוון רחב של פתרונות מותאמים אישית. בין היתר החברה מפעילה דאטה סנטר חדיש ומתקדם עם תשתיות המצאות בחזית הטכנולוגיה על מנת לתת ללקוחות שלה את הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים כיום בעולם השרתים. העובדה שמדובר על חברה מקצועית שמספקת מגוון שירותים בתחום המחשוב, מאפשרת לכם להיות רגועים שאתם עושים בחירה נכונה ותוכלו להנות משרת שמאחוריו עומדים אנשי מקצוע שמטפלים בו כמו שצריך כדי שיעבוד כל הזמן בצורה רציפה וללא תקלות, וכמובן גם דואגים להגן עליו מפני פרצות אבטחות שונות שיכולות לגרום לאובדן מידע או אפילו גניבה שלו.

מה הופך את הדאטה סנטר של טריפל סי להיות הטוב ביותר?

מתקן האירוח של חברת טריפל סי הוא מתקן דאטה סנטר אשר עומד ברמת הזמינות המרבית הקיימת בשוק – TIER 4 עם 99.995% זמינות ומינימום כמעט בלתי קיים של זמן השבתה. בנוסף, החברה מספקת שירותי תמיכה מקצועיים על ידי אנשי מקצוע במשך 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע בכדי שכל לקוח יידע שבכל מקרה של בעיה או תקלה הקשורה בשרת שלו תהיה לו כתובת מיידית אליה יוכל לפנות והוא לא יישאר חסר אונים. בנוסף, החברה מספקת מגוון רחב של שירותים נוספים כך שאם הלקוח רוצה לקבל עוד שירותים נוספים הוא יוכל לקבל את כולם במקום אחד ללא צורך במעבר מחברה לחברה ופיזור התשתיות אצל חברות שונות.

מדוע הדאטה סנטר של טריפל סי להיות הוא גם המשתלם ביותר?

טריפל סי מספקת ללקוחותיה את כל מה שדרוש בכדי שיוכלו לשלם בדיוק על מה שהם מקבלים ולקבל תנאי תשלום נוחים ומשתלמים. החברה מאפשרת מימון ופריסת תשלומים של עד 36 חודשים במקרה של מכירת ציוד, וכן יכולת אירוח בהתאמה אישית החל מ u1 ועד לארונות שלמים על מנת לצמצם את עלויות האירוח למינימום הנדרש וללא תשלום על דברים שאין בהן שימוש בפועל. טריפל סי שמה לפניה בראש ובראשונה את טובת הלקוח ואת העמידה בדרישות שלו, והיא עושה את הכול בכדי שכל לקוח ולקוח יקבל בדיוק את מה שהוא צריך ללא ניסיון לדחוף לא דברים שהוא לא צריך ולגרום לו לשלם על דברים שהוא לא ישתמש איתם בפועל.