השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

דף הבית » שירותים » שירותי סינון תכנים

שירותי סינון תכנים

האינטרנט הוא מרחב אינסופי עשיר במידע, תכנים ואתרים. אולם ללא שמירה על הזהירות במרחב זה ניתן לאבד את הדרך ולהינזק. הגלישה עלולה לחשוף אתכם ואת ילדיכם לאתרים ותכנים פוגעניים. טריפל סי מספקת שירותי סינון אתרים ותכנים פוגעניים מזה תקופה ארוכה ומספקת ללקוחותיה כבר היום פתרון של סינון אתרים ותכנים פוגעניים ללא תשלום נוסף לכל לקוחותיה באינטרנט.

ע"פ חוק התקשורת, ספקיות אינטרנט מחויבות לספק שירות הגנה בסיסי ללקוחות האינטרנט. שירות הסינון מונע גלישה לאתרי אינטרנט פוגעניים ומסנן תכנים פוגעניים, כגון פורנוגרפיה, הימורים, הסתה ומשחקים הכוללים אלימות. להפעלת השירות, יש ליצור קשר עם מוקד התמיכה של טריפל סי, במספר 6400*.

שירות סינון NetFree מבית חברת סים כשר

שירותי הסינון של עמותת נטפרי דרך סים כשר על גבי שירותי חברת טריפל סי הינם שילוב מנצח לחסימה מירבית ואיכותית התואמת את הדרישות המחמירות של הציבור החרדי ובאישורם ופיקוחם של רבני כל הקהילות.

רוצים להתחבר?
 התקשרו ישירות למספר 08-8021818.
 
הגנה כפולה – הגנה ברמת הספק ואפשרות להוספת הגנה ברמת מחשב (ללא תוספת עלות)
סינון תמונות אנושי – בדיקת תמונות אנושית 24 שעות
פרופיל אישי – התאמת פרופיל סינון אישית
פיקוח רבנים – נטפרי מפוקחת ע"י ועדות הרבנים ומומלצת כחסימה הטובה ביותר
גלו עוד

עלון מידע – תכנים פוגעניים באינטרנט

האינטרנט הוא מרחב אינסופי עשיר במידע, תכנים ואתרים. אולם ללא שמירה על הזהירות במרחב זה ניתן לאבד את הדרך ולהינזק. הגלישה עלולה לחשוף אתכם ואת ילדיכם לאתרים ותכנים פוגעניים. עלון מידע זה כולל פרטים בהם אתם יכולים להיעזר בכדי לשמור עליכם ועל הסביבה שלכם ובעיקר על ילדיכם מפני חשיפה לאתרים ותכנים פוגעניים במסגרת רשת האינטרנט.

גלו עוד

הגדרות סינון בציוד

טריפל סי מספקת ציוד תקשורת, הכולל נתבים עם אפשרויות סינון. הנתבים, מבית היוצר של TP-link, כוללים כלי סינון בשליטה ובניהול של הלקוח, כולל פאנל שליטה ובקרת הורים. הפאנל מאפשר לקבוע שעות גלישה מותרות ולייצר לוח גלישה מסודר. רשימה לבנה ושחורה מאפשרת ליצור רשימות של אתרים שבטוח לגלוש אליהם או אתרים שהגלישה אליהם תיחסם, עם כניסתם לרשימה. למידע נוסף אודות אפשרויות הסינון באמצעות הנתבים של טריפל סי, יש ליצור קשר עם מוקד התמיכה במספר 6400*

דגשים לחבילת האינטרנט

מי הולך לגלוש?

בדרך כלל כל בני הבית עושים שימוש באינטרנט הביתי, החל מהילדים הקטנים ועד ההורים. לאינטרנט יש שימושים שונים ובהתאם לצרכים שלכם תוכלו לבחור את מהירות הגלישה המתאימה לכם ובכלל את חבילת האינטרנט המתאימה ביותר עבורכם בבית. כמובן שאם רק הילדים עושים שימוש במחשב לרוב חבילה בסיסית עם מהירות גלישה סבירה אמורה להספיק לילדים וכך תוכלו לחסוך גם בעלויות החודשיות. לעומת זאת, אם אתם עובדים מהבית במשרה מלאה או משרה נוספת או לחילופין עושים שימוש באינטרנט על בסיס יומי, הרי שכדאי לכם לרכוש חבילת אינטרנט ביתי מהירה יותר המתאימה לצרכים שלכם.

מה התקציב החודשי?

כמובן שהמחיר הוא לא הכול כאשר מדובר בבחירת חבילת אינטרנט ביתי וההבדלים במחיר עשויים להיות מזעריים יחסית בין חברה לאחרת אך מרבית המשפחות בישראל נמצאות בקשיים כלכליים ולכן כל חיסכון בהוצאה החודשית, קטן ככל שיהיה, עשוי להיות משמעותי בטווח של שנה ויותר. בחברת טריפל סי תמצאו מגוון חבילות במחירים מדהימים ותוכלו לבחור גם את החבילה המתאימה ביותר לתקציב שלכם.

היכן אתם גרים?

בהתאם למקום המגורים שלכם חברות תקשורת שונות מציעות חיבור לתשתיות שונות. חלקן עשויות להיות מהירות יותר חלקן איטיות חלקן, חלקן חשופות לתקלות וחלקן בנויות היטב וכו'. בטריפל סי אנו מחוברים לתשתית של בזק המכסה את הרוב המוחץ של שטח ישראל.

האם אתם מנצלים את פוטנציאל הגלישה שלכם?

לכל אזור יש תשתית שונה ומרחק שונה פיזית משרתי האינטרנט אליהם הכבלים מחוברים ועל כן גם פוטנציאל מהירות גלישה שונה. האם אתם מנצלים את מלוא פוטנציאל מהירות הגלישה שלכם? כאשר אתם בוחנים אינטרנט ביתי ספק ותשתית כדאי לוודא גם נושא זה מול החברה.

האם אתם משתמשים בשידורי טלוויזיה מבוססי לוויין או כבלים?

אנשים המשתמשים בשירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט (נטפליקס, סלקום TV) וכבלים אחרים מבוססי אינטרנט כדאי שידאגו לאינטרנט ביתי מהיר, חזק ויציב.

יש לכם דרישות נוספות לחבילת האינטרנט?

שימו לב שהאינטרנט, הטלוויזיה, העיתונים וכל כלי התקשורת מלאים במסרים שונים, מבצעים ואפילו כאלה המגיעים עד אלינו בשיחות טלפון להציע לנו את חבילת האינטרנט הטובה והמשתלמת ביותר עבורנו. אל תיתנו למחיר לסנוור אתכם בלי להבין את האותיות הקטנות. אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים מחיר טוב, ללא התחייבות, ללא קנסות אם תרצו לבטל את השירות לאחר מכן וכמובן לשים לב לכך שאתם מקבלים את מהירות הגלישה הרצויה ולא "רק מתקינים לכם תשתית עם פוטנציאל לגלישה הרצויה". משום כך בחברת טריפל סי אינטרנט חכם הוא אינטרנט המאפשר לכל אדם לערוך או לבטל את החבילה שלו כרצונו. כיצד טריפל סי עוזרת ללקוחותיה לחסוך זמן יקר וכסף – קצת על האינטרנט החכם של טריפל סי? חברת טריפל סי מציעה שירותי אינטרנט חכם ללקוחותיה. החברה תומכת במהפכת הסיבים האופטיים ומאפשרת חוויית גלישה אופטימלית לצד הוזלת מחירי חבילות האינטרנט. בנוסף, בזכות האינטרנט החכם, כל לקוח יכול לבחור אונליין את החבילה המתאימה ביותר עבורו ולשנות אותה בכל עת כרצונו. הלקוחות חוסכים זמן יקר בטלפונים, חוסכים בעלויות. אין צורך לדבר עם נציגי שימור לקוחות כאשר רוצים לבצע שינוי בחבילה או להתנתק והכול מתבצע במהירות בנוחות דרך אתר החברה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם בהרשמה.