השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

דף הבית » שירותים » Draas

פתרון זה, בשם vCloud Availability, מאפשר סנכרון נתונים באופן שוטף לסביבת vCloud לצורך שמירת נתונים במתקן מרוחק והקמת שרתים במקרה אסון. הפתרון מאפשר הקמת שירותי DR ברמה גבוהה, בזמינות גבוהה ובעלויות נמוכות, עם מערכת אחת במתקן הראשי בפתח תקווה, למתן שירותי DR למערכות לקוחות באתרי הלקוח ומערכת נוספת במתקן המשני בחיפה, לטובת פתרון DR עבור לקוחות המקבלים שירות ממתקן פתח תקווה.

היתרון העיקרי בשימוש בשרות החדש, הוא קלות אפיון הפתרון, הקמת השרות, ביצוע תרגילים והתאוששות במקרה אסון – גם במקרה בו נדרש להשתמש במלוא המשאבים בזמן חירום. שימוש בשרות DRaaS מאפשר DR מלא בעלות מינימלית. העלות כוללת דיסק בנפח המתאים, עלות קטנה לכל שרת מגובה ועלות קטנה למשאבים למערכת המגבה בצד השירות (מתקן טריפל סי).

המודעות לשירותי DRaaS גוברת בגלל שלוש סיבות עיקריות:

המשכיות עסקית ברמה גבוהה במקרה של כשל מערכות במערכת הייצור של הלקוח. המשכיות עסקית זו דרושה היום לכל ארגון והעלויות הנמוכות מאפשרות אבטחה של ההמשכיות במקרה של אסון במערכות הייצור או במתקן הלקוח.
מענה לאיומי הסייבר שהולכים ומתעצמים מדי יום ומהווים איום על כל פעילות של כל ארגון. מענה זה מאפשר להתגבר על אירוע סייבר משמעותי ומבטיח המשכיות העסקית של הארגון גם במקרה של פריצת אבטחת מידע והשבתת השירותים במערכות הייצור. תופעות אלה כבר קרו ויקרו ביתר שאת.
חקיקה ורגולציה לחברות המחזיקות מאגרי מידע ונתונים רגישים, אשר דורשות שירותי המשכיות עסקית הכוללות DR (התאוששות מאסון) ו- BCP (המשכיות עסקית).

יתרונות השירות

המשכיות עסקית (BCP)

  • שירות DRaaS מאפשר המשכיות עסקיות ברמה גבוהה במקרה של כשל מערכות במערכת הייצור של הלקוח. המשכיות עסקית זו דרושה היום לכל ארגון והעלויות הנמוכות מאפשרות אבטחה של ההמשכיות במקרה של אסון במערכות הייצור או במתקן הלקוח.

מענה לאיומי הסייבר

  • שירותי DRaaS נותנים מענה לאיומי הסייבר שהולכים ומתעצמים מדי יום ומהווים איום על כל פעילות של כל ארגון. מענה זה מאפשר להתגבר על אירוע סייבר משמעותי ומבטיח המשכיות העסקית של הארגון גם במקרה של פריצת אבטחת מידע והשבתת השירותים במערכות הייצור. תופעות אלה כבר קרו ויקרו ביתר שאת.

חקיקה ורגולציה

  • שירות DRaaS מסייע בנושא חקיקה ורגולציה לחברות המחזיקות מאגרי מידע ונתונים רגישים, אשר דורשות שירותי המשכיות עסקית הכוללות DR (התאוששות מאסון) ו- BCP (המשכיות עסקית).

שירותים נוספים

שירותי אירוח

שירותי האירוח של טריפל סי מגיעים במגוון תצורות, החל משרת 1U בודד ועד לארונות שרתים ייעודים עם הזנת חשמל המותאמת לצרכי הלקוח, החל מ-3.5KW לארון ועד ל-12KW לאירוח בצפיפות גבוהה.

לפרטים נוספים 🡨

המשכיות עסקית

שירות Acronis של טריפל סי הינו גיבוי כשירות (BaaS) במודל של תשלום לפי שימוש, שנועד לגיבוי לנפחים גדולים.

שירותי vCloud

תשתית שרתים מורכבת וכוח עיבוד חזק עם שליטה מלאה שלכם על תשתית ה-IT. בנו את המכונה המתאימה עבורכם.

לפרטים נוספים 🡨