השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

השירות של Trend Micro מספק הגנה מפני וירוסים, האקרים, תוכנות ריגול, אתרים מסוכנים וגניבת מידע. השירות מבוסס ענן ומספק תמיכה למכשירי Windows, Mac ומכשירים סלולאריים. השירות מהיר להתקנה וקל לשימוש ומעניק לבית ולעסק את ההגנה מהמובילות בשוק הכוללת מערכת התראה מוקדמת אשר חוסמת איומים לפני שהם מגיעים למערכות הארגון. כל יחידת ניהול מספקת הגנה עבור שרת או תחנה ו-2 מכשירים סלולאריים. השירות מאפשר עדכון באופן אוטומטי ואין צורך להקדיש זמן ומשאבים על תיקונים או עדכונים למערכת. המערכת מספקת שליטה מלאה באמצעות מערכת ניהול מרכזית מקוונת אשר יכולה לשלוט באבטחה של עובדי חברה שעובדים מרחוק או של סניפים נפרדים.

יתרונות עיקריים

מערכת ניהול מרכזית אשר זמינה מכל מקום דרך האינטרנט.
אוטומציה מרחוק של עדכונים ותיקונים למערכת.
אוטומציה מרחוק של הגדרות אבטחה ומדיניות אבטחה.
תמיכה למכשירי Mac, Windows ומכשירים סלולאריים.
תוצאות מחקר גרטנר 2021 מצביעות על Trend Micro כ-Leaders.

גלו עוד

למה Trend Micro

  • ניסיון של 25+ שנים באבטחה עבור ארגונים.
  • פתרונות שמעניקים אבטחה למעל 600,000 ארגונים מסביב לעולם.
  • פתרונות מבוססים תשתית מודיעינית גלובלית מבוססת ענן, מעל 1,200 מומחי אבטחה מסביב לעולם.
  • רכיב ה –  Predictive Machine Learning יכול להגן על תחנות הקצה מפני התקפות חדשות, לא מוגדרות או התקפות לא מוכרות באמצעות מערכת מתקדמת לניתוח וניטור תהליכים.
  • Application Control – על מנת ליעל את הביצועים של תחנות הקצה ברחבי הרשת, Worry Free Business Security Services מאפשר מניעה של הרצה תוכנות ספציפיות או הרצה של כל האפליקציות מתוך תיקיות מסוימות.
  • Full disk encryption – Worry Free Business Security Services מספק את האפשרויות להפעלה מרחוק של Microsoft Bitlocker Drive ולבצע הצפנת דיסק מלאה על תחנות קצה בעלות מערכות הפעלה WIN 10 ומעלה.

שירותים נוספים

WAF

טריפל סי מציעה שירות WAF מבית Radware המספק חומת אש להגנה על אתרים ויישומים מבוססי Web.

לפרטים נוספים 🡨

Acronis

שירות Acronis של טריפל סי הינו גיבוי כשירות (BaaS) במודל של תשלום לפי שימוש, שנועד לגיבוי לנפחים גדולים.

לפרטים נוספים 🡨

Firewall

שירותי Firewall של טריפל סי מוצעים בשלוש תצורות: בסיסיים, מתקדמים ומקצועיים, אשר בבסיסם, נכללים בכל מכונה או סביבה וירטואלית בענן של טריפל סי.

לפרטים נוספים 🡨