השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

דף הבית » שירותים » WAF

טריפל סי מציעה שירות WAF מבית Radware המספק חומת אש להגנה על אתרים ויישומים מבוססי Web מפני התקפות האקרים ופעילות זדונית של Automatic bots. התקפות האקרים ופעילות זדונית של רובוטים אוטומטיים עשויות לגרום נזקים רבים בדמות גניבת מידע, השחתת פני האתר, וניצול האתר לשם פריצה למחשבי המשתמשים ביישום. שרות הענן WAF בנוי מטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות אשר יודעות להתאים את עצמן לאיומים המתפתחים של השוק. השירות, המבוסס על טכנולוגיית ה-WAF המובילה בעולם של חברת Radware, עומד בתקני אבטחת מידע מהמחמירים בעולם: תקן PCI v.3.1-DSS, תקני האיכות לאבטחת מידע ISO27001, ISO27032, ISO28000, , ובעל סרטיפיקציה מה- ICSA Labs.

יכולות השירות

  • חסימה מלאה של כל סוגי מתקפות ההאקרים הקיימות, כולל התקפות SQL Injection לגניבה או השחתה של בסיס הנתונים, התקפות על ידי זיוף Cookies לפריצה לאתר ללא הרשאה חוקית, התקפות לגיבת מידע, חסימת יכולת הורדה לא חוקית של מספרי כרטיסי אשראי מן האתר, ועוד.
  • יכולת ייחודית לזיהוי וחסימת התקפות Zero-day web attacks המנצלות פרצות חדשות המתגלות באופן שוטף, ושאין לגביהם עדיין חתימות הגנה.
  • יכולת ייחודית של חסימת התקפות האקרים ופעילות זדונית של automatic bots המשנים את כתובות ה-IP שלהם באופן דינמי (בכדי להימנע מ- IP Blacklisting) על ידי טביעת אצבע דיגיטלית של המחשב בו הם משתמשים (IP-agnostic Device Fingerprinting).
  • יכולת ייחודית של בנייה אוטומטית של Protection Policy אופטימלי ליישומים חדשים.
  • השירות מופעל באמצעות שינוי DNS פשוט, ללא התקנה נוספת של חומרה או תוכנה.
  • השירות כולל מערכת חכמה ייחודית אשר לומדת וזוכרת את דפוסי השימוש הרגילים באתר או ביישום, וחוסמת פעילויות זדוניות לא שגרתיות החורגות מדפוסי השימוש הרגילים.
  • שירות זה יודע לנתח חולשות פוטנציאליות של המערכת ולהקצות את פתרון ההגנה האידיאלי.
  • השירות מאפשר ניטור וזיהוי בזמן אמת של התקפות האקרים ופעילות זדונית או חריגה באתרים או יישומים מבוססי Web.
 
התקפות סייבר, הגנת מידע, הגנת סייבר, תקיפה, אירועי סייבר

איך זה עובד?

שירותים נוספים

Trend Micro

שירות ההגנה של Trend Micro מספק הגנה מלאה מפני וירוסים, האקרים, תוכנות ריגול, אתרים מסוכנים וגניבת מידע.

 

לפרטים נוספים 🡨

SIEM

מערכת SIEM הינה מערכת סייבר היודעת לקבץ ולאחד מידע ממערכות הקיימות בארגון.
המערכת מנתחת את המידע לפי תנאים המוגדרים מראש בכדי לזהות התנהגות חשודה המעידה על מתקפות פוטנציאליות או על חריגה מכל סוג.

לפרטים נוספים 🡨

Firewall

שירותי Firewall של טריפל סי מוצעים בשלוש תצורות: בסיסיים, מתקדמים ומקצועיים, אשר בבסיסם, נכללים בכל מכונה או סביבה וירטואלית בענן של טריפל סי.

לפרטים נוספים 🡨