השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט במקום אחד – שרותי הדאבל של טריפל סי

מהיום טריפל סי דואגת לכל דרישות האינטרנט שלכם. במסגרת שירותי הדאבל של טריפל סי אתם יכולים לבחור בהתאמה אישית את המהירות הרצויה הכוללת את ספק ותשתית האינטרנט. השירות מאפשר לכם לתקשר עם חברת טריפל סי בכל בעיה שיש בשירותי האינטרנט ללא הבחנה בין ספק או בתשתית האינטרנט. טריפל סי מציעה לרכישה מספר חבילות גלישה בהתאמה אישית לפי דרישות מהירות ואיכות האינטרנט. החבילות מציעות למשתמש הביתי חווית גלישה טובה ומהירה על פני רשת האינטרנט. לפרטים נוספים ניתן לפנות למספר 6400* או להשאיר לנו פרטים בטופס. המחירים ללקוחות המחוברים לאינטרנט על גבי תשתית בזק בלבד.

בחרו את המסלול המתאים לכם

שרותי הסיבים של טריפל סי – ספק ותשתית אינטרנט

פייבר – ספק ותשתית אינטרנט

500מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

אפשרות להוספת ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

אפשרות להוספת סינון חינמי

115 מחיר קבוע

לפרטים נוספים

פייבר – ספק ותשתית אינטרנט

1000מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

אפשרות להוספת ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

אפשרות להוספת סינון חינמי

125 מחיר קבוע

לפרטים נוספים


בחרו את המסלול המתאים לכם

שרותי האינטרנט של טריפל סי – ספק ותשתית אינטרנט

דאבל – ספק ותשתית אינטרנט

40מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

אפשרות להוספת ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

אפשרות להוספת סינון חינמי

70 שנה ראשונה

לפרטים נוספים

הנמכר ביותר

דאבל – ספק ותשתית אינטרנט

100מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

אפשרות להוספת ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

אפשרות להוספת סינון חינמי

75 שנה ראשונה

לפרטים נוספים

דאבל – ספק ותשתית אינטרנט

200מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

אפשרות להוספת ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

אפשרות להוספת סינון חינמי

85 שנה ראשונה

לפרטים נוספים


עלון מידע – תכנים פוגעניים באינטרנט

האינטרנט הוא מרחב אינסופי עשיר במידע, תכנים ואתרים. אולם ללא שמירה על הזהירות במרחב זה ניתן לאבד את הדרך ולהינזק. הגלישה עלולה לחשוף אתכם ואת ילדיכם לאתרים ותכנים פוגעניים. עלון מידע זה כולל פרטים בהם אתם יכולים להיעזר בכדי לשמור עליכם ועל הסביבה שלכם ובעיקר על ילדיכם מפני חשיפה לאתרים ותכנים פוגעניים במסגרת רשת האינטרנט.

גלו עוד

שירותי סינון תכנים ברשת

שירות סינון תכנית ברשת של טריפל סי כוללים מגוון פתרונות לסינון מנוי ספק האינטרנט הביתי – כולל אפשרות לסינון תכנים בסיסי חינמי

גלו עוד

שרותי הדאבל – ספק ותשתית האינטרנט המשתלמים ביותר

  • שירותי הדאבל של טריפל חוסכים זמני המתנה של לקוחות בספקים שונים בכך שהחברה מספקת גם את שירותי הספק והתשתית של החברה
  • חיבור מהיר של הבית וחיסכון בזמן מתאפשר בקלות בלי טיפול בשתי חברות שונות לחיבור האינטרנט
  • יכולת חיבור וניתוק בלחיצת כפתור וללא הצורך בהתקשרות עם נציגי שירות ושימור לקוחות
  • מחיר שירותי הדאבל של טריפל סי כוללים מע"מ
  • חיסכון בעליות וקבלת חשבונית אחת על שירותי האיטרנט המגיעים מספק אחד במקום שניים
  • טריפל סי השיקה ראשונה את שירותי האינטרנט כמו גם שירותי הענן שלה – ללא התחייבות
  • חבילות ספק ותשתית, כל חבילות שירותי הדאבל כוללים ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט
  • אפשרות השכרת נתב, נתב (מודם) ניתן בעלות השכרה חודשית של 10 ₪
  • כתובת IP שיתופית (NAT)

דגשים לאינטרנט הביתי

האינטרנט הוא חלק משמעותי בכל תחומי החיים שלנו. הוא משמש אותנו כמעט בכל דבר ובכל תחום. בשל עובדה זו חשוב לבחור בקפידה את חבילת האינטרנט בה אנו משתמשים. לצערנו הרב מרבית לקוחות האינטרנט (שכן מדובר ברוב האוכלוסייה בישראל) אינם מבינים כיצד לבחור בצורה נכונה חבילת אינטרנט ביתי והדבר היחיד שהם מסתכלים עליו הוא המחיר. מבלי שהם יודעים – גם בזה הם לא תמיד צודקים וההיסחפות אחר הזרם מביאה אותם לכדי מצב שבו הם מבזבזים עשרות שקלים מיותרים נוספים בחודש שיכלו לחסוך אם רק היו פותחים מעט את העיניים. לשמחתכם אנו בטריפל סי כאן כדי להציע לכם אפשרויות נוספות לבחירה נכונה של חבילת אינטרנט ביתי.
העידן הדיגיטלי והשילוב של האינטרנט בכל תחומי החיים: האינטרנט, כפי שציינו כבר, משמש אותנו בכל תחומי החיים. חשבו על זה לרגע: הוא משמש את הילדים שלנו בחיבור לרשתות החברתיות, ליוטיוב ולמשחקים שונים. הוא משמש אותנו לחיפוש מידע, הזמנת אנשי מקצוע, הזמנת מוצרים מהאינטרנט, בירור מידע בנוגע לטיפול במחלות שונות שלא נדע, חיפוש מתכונים לארוחת החג, חיפוש ומציאת עבודות והגשת קורות חיים, פרסום מוצרים ונכסים ביד שנייה (וחיפוש אחר כאלה), בירור מידע בנוגע ללימודים, לימוד של מקצוע או תחום מסוים דרך קורס אונליין, צפייה בסרטים, שמיעת שירים ועוד. אינטרנט טריפל סי מספק לנו את כל הכלים והמידע שאנו צריכים כדי לשפר את החיים שלנו ולגשר על פערים רבים בחיינו וכל זאת בלחיצת כפתור. כל אחד צריך אינטרנט בבית ועל כן חשוב לבחור בחבילת אינטרנט המתאימה עבורנו המאזנת בין מחיר טוב, שירות מצוין וחוויית שימוש ברמה גבוהה.

דגשים לחבילת האינטרנט

מי הולך לגלוש?

בדרך כלל כל בני הבית עושים שימוש באינטרנט הביתי, החל מהילדים הקטנים ועד ההורים. לאינטרנט יש שימושים שונים ובהתאם לצרכים שלכם תוכלו לבחור את מהירות הגלישה המתאימה לכם ובכלל את חבילת האינטרנט המתאימה ביותר עבורכם בבית. כמובן שאם רק הילדים עושים שימוש במחשב לרוב חבילה בסיסית עם מהירות גלישה סבירה אמורה להספיק לילדים וכך תוכלו לחסוך גם בעלויות החודשיות. לעומת זאת, אם אתם עובדים מהבית במשרה מלאה או משרה נוספת או לחילופין עושים שימוש באינטרנט על בסיס יומי, הרי שכדאי לכם לרכוש חבילת אינטרנט ביתי מהירה יותר המתאימה לצרכים שלכם.

מה התקציב החודשי?

כמובן שהמחיר הוא לא הכול כאשר מדובר בבחירת חבילת אינטרנט ביתי וההבדלים במחיר עשויים להיות מזעריים יחסית בין חברה לאחרת אך מרבית המשפחות בישראל נמצאות בקשיים כלכליים ולכן כל חיסכון בהוצאה החודשית, קטן ככל שיהיה, עשוי להיות משמעותי בטווח של שנה ויותר. בחברת טריפל סי תמצאו מגוון חבילות במחירים מדהימים ותוכלו לבחור גם את החבילה המתאימה ביותר לתקציב שלכם.

היכן אתם גרים?

בהתאם למקום המגורים שלכם חברות תקשורת שונות מציעות חיבור לתשתיות שונות. חלקן עשויות להיות מהירות יותר חלקן איטיות חלקן, חלקן חשופות לתקלות וחלקן בנויות היטב וכו'. בטריפל סי אנו מחוברים לתשתית של בזק המכסה את הרוב המוחץ של שטח ישראל.

האם אתם מנצלים את פוטנציאל הגלישה שלכם?

לכל אזור יש תשתית שונה ומרחק שונה פיזית משרתי האינטרנט אליהם הכבלים מחוברים ועל כן גם פוטנציאל מהירות גלישה שונה. האם אתם מנצלים את מלוא פוטנציאל מהירות הגלישה שלכם? כאשר אתם בוחנים אינטרנט ביתי ספק ותשתית כדאי לוודא גם נושא זה מול החברה.

האם אתם משתמשים בשידורי טלוויזיה מבוססי לוויין או כבלים?

אנשים המשתמשים בשירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט (נטפליקס, סלקום TV) וכבלים אחרים מבוססי אינטרנט כדאי שידאגו לאינטרנט ביתי מהיר, חזק ויציב.

יש לכם דרישות נוספות לחבילת האינטרנט?

שימו לב שהאינטרנט, הטלוויזיה, העיתונים וכל כלי התקשורת מלאים במסרים שונים, מבצעים ואפילו כאלה המגיעים עד אלינו בשיחות טלפון להציע לנו את חבילת האינטרנט הטובה והמשתלמת ביותר עבורנו. אל תיתנו למחיר לסנוור אתכם בלי להבין את האותיות הקטנות. אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים מחיר טוב, ללא התחייבות, ללא קנסות אם תרצו לבטל את השירות לאחר מכן וכמובן לשים לב לכך שאתם מקבלים את מהירות הגלישה הרצויה ולא "רק מתקינים לכם תשתית עם פוטנציאל לגלישה הרצויה". משום כך בחברת טריפל סי אינטרנט חכם הוא אינטרנט המאפשר לכל אדם לערוך או לבטל את החבילה שלו כרצונו. כיצד טריפל סי עוזרת ללקוחותיה לחסוך זמן יקר וכסף – קצת על האינטרנט החכם של טריפל סי? חברת טריפל סי מציעה שירותי אינטרנט חכם ללקוחותיה. החברה תומכת במהפכת הסיבים האופטיים ומאפשרת חוויית גלישה אופטימלית לצד הוזלת מחירי חבילות האינטרנט. בנוסף, בזכות האינטרנט החכם, כל לקוח יכול לבחור אונליין את החבילה המתאימה ביותר עבורו ולשנות אותה בכל עת כרצונו. הלקוחות חוסכים זמן יקר בטלפונים, חוסכים בעלויות. אין צורך לדבר עם נציגי שימור לקוחות כאשר רוצים לבצע שינוי בחבילה או להתנתק והכול מתבצע במהירות בנוחות דרך אתר החברה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם בהרשמה.

פרטים נוספים

• המסלול כפוף לתנאים כלליים לשירותי האינטרנטלמדיניות הפרטיות והסכם שכירות הציוד.
• בעת מעבר לחבילה מספקית אחרת, יש להתנתק מהספקית באופן עצמאי. לנוחיותכם להלן לינק לאתר נתק המאפשר ניתוק בקלות מכל ספק תקשורת בישראל.
• המחירים ללקוחות המחוברים לאינטרנט על גבי תשתית בזק פעילה.
• קצב הגלישה המצוין הינו קצב הגלישה המרבי (Best –effort) ותלוי בגורמים שאין לחברה שליטה עליהם בן היתר בתשתית הקיימת שמסופקת בנפרד ללקוח על ידי בעלת תשתית. לטבלה המפרטת את מהירויות המינימום – לחצו כאן.
• בסיום הרכישה תקבלו מסרון עם פרטי ההתחברות ותוכלו לגלוש מיד לאחר הזנתם בנתב.
• אספקת נתב (מודם) של טריפל סי אפשרית באיסוף עצמי ממשרדי החברה בפ"ת או על ידי שליח בעלות של 32 ₪
• לתמיכה או סיוע בהגדרת הנתב (מודם) ניתן להתקשר למוקד התמיכה במספר 6400*
• לביטול השירות, ניתן לפנות אל החברה בכתב, בטלפון, בדוא"ל אל "מוקד שירות לקוחות" המפורטים באתר ואף פניה באמצעות הקישור המצוי באתר.