מאז פרצה מגפת הקורונה לחיינו השתנו הרבה מאוד דברים בצורה משמעותית. ישנם הרבה מאוד דברים אשר גם לאחר שהמגפה נגמרה, ממשיכים איתנו הלאה לאחר שראינו שהם טובים ומועילים. אחד מן הדברים שהתגלו בתקופת הקורונה, היא העובדה שאפשר לבצע מגוון רחב של פגישות ופעולות שבעבר היה צריך להגיע עבורם פיזית למקומות מסוימים – בצורה מקוונת. לא צריך עבור כל פגישה או ישיבת צוות לסחוב אנשים בפקקים ובחיפוש חנייה, כאשר אפשר לבצע הכול דרך האינטרנט בצורה נוחה ויעילה. ועל כן, גם אנשים שפגישות ווירטואליות לא היו עבורם אופציה בעבר, למדו להכיר את היתרונות של השימוש עם הכלים הטכנולוגיים, וגם הם מסכימים כיום שזהו הפתרון הטוב ביותר.

כיצד מבצעים פגישות ושיחות ועידה דרך האינטרנט?

כיום ישנן הרבה מאוד תוכנות ואפליקציות אשר מאפשרות לבצע בקלות פגישות ווירטואליות או שיחות ועידה דרך האינטרנט, מכל מקום ומכל מכשיר. ישנן תוכנות פשוטות וקלות יותר לשימוש, וישנן כאלה עם הרבה מאוד אפשרויות, שאת השימוש בהן בדרך כלל לוקח יותר זמן ללמוד. בכל מקרה, בין אם אתם מחפשים משהו עבור פגישות עבודה, שיחות עם חברים רחוקים, ישיבת צוות מרוחקת או לכל מטרה אחרת – התוכנות הללו יהיו הפתרון הטוב ביותר עבור ביצוע השיחה.

3 התוכנות המומלצות ביותר לניהול שיחות ועידה:

בראש הרשימה של התוכנות המומלצות ביותר עבור ניהול שיחות ועידה ופגישות ווירטואליות לא תופתעו לראות את הכוכבת הגדולה של מגפת הקורונה: תוכנת זום. לא סתם זכתה זום להצלחה אדירה בתקופת הקורונה, למרות שכבר אז היו לה מתחרות לא מעטות. העובדה שניתן לבצע פגישות ושיחות ועידה בצורה קלה ופשוטה, ברמה כזאת שגם ילד צעיר שרוצה להתחבר לכיתה הווירטואלית שלו יכול לעשות זאת בקלות אפילו בלי לקבל עזרה מההורים, הפכה את זום להיות התוכנה המובילה והפופולרית ביותר. למעשה, גם אחרי תקופת הקורונה הרבה מאוד אנשים שהתרגלו להשתמש בזום החליטו שהם ממשיכים איתה, והיא עדיין אחת התוכנות המובילות בעולם לביצוע של שיחות ועידה ופגישות מרוחקות.

מערכת מומלצת נוספת עבור ביצוע שיחות ועידה ופגישות ווירטואליות היא גוגל מיט. ענקית החיפוש גוגל השקיעה הרבה מאוד כסף בכדי להתחרות בזום, והפכה את גוגל מיט לשירות מקצועי ויעיל שנותן "פייט" אמיתי לזום. בהרבה מאוד מקומות בוחרים דווקא בגוגל מיט לביצוע של פגישות ושיחות ועידה, משום שהיא נחשבת לפלטפורמה בטוחה ויעילה אשר עובדת בצורה חלקה ומאפשרת מגוון רחב של יכולות ואפשרויות המסייעות לניהול הפגישה בצורה נוחה וטובה.

מערכת פופולרית נוספת לביצוע של שיחות ועידה דרך האינטרנט היא מיקרוסופט טים. הרבה מאוד אנשים ברחבי העולם משתמשים מדי יום בתוכנות הרבות של מיקרוסופט, ומשכך הם מרגישים שיהיה להם נוח יותר להשתמש עם תוכנה של החברה עבור ביצוע של שיחות ועידה ופגישות. למעשה, מיקרוסופט טים היא תוכנה מעולה אשר מאפשרת לבצע מפגש וירטואלי הכולל שיתוף קבצים בצורה קלה ונוחה, צ'אט חי, שיתוף מסך ועוד הרבה מאוד פיצ'רים מתקדמים.

באיזה תוכנה מהרשימה הזאת הכי כדאי להשתמש?

בסופו של דבר, למרבית התוכנות שהזכרנו תכונות די דומות והן מאפשרות ביצוע של שיחות ועידה ופגישות בצורה קלה ונוחה ולא מסורבלת מדי. ההבדלים ביניהן לא כל כך גדולים, וההמלצה שלנו היא פשוט לנסות את כולם, ולהחליט מהי המערכת שאתם מרגישים הכי בנוח איתה. כל התוכנות הללו אמנם מצריכות לעבור תהליך הרשמה, אך מדובר על תהליך הרשמה פשוט וקל אשר יכול להתבצע באמצעות חשבון הגוגל או המיקרוסופט שלכם מבלי שאתם צריך ממש לפתוח משתמש חדש עם סיסמא וכל מה שכרוך בפתיחת חשבון נוסף.

שירותי אינטרנט מתקדמים מבית חברת טריפל סי

הדבר החשוב ביותר עבור ביצוע של שיחות ועידה בצורה נוחה הוא אינטרנט חזק ויציב, אשר יאפשר את ההשתתפות בפגישה בצורה חלקה וללא תקלות. חברת טריפל סי הינה אחת מחברות התקשורת המובילות כיום בישראל, והיא מציעה אינטרנט חזק ויציב שמאחוריו אנשי מקצוע שיוכלו לספק לכם שירות לקוחות מקצועי וזמין. אם אתם מחפשים אינטרנט שיאפשר לכם ביצוע שיחות ווירטואליות בצורה חלקה וללא הפרעות, וגם במקרה של תקלה תהיה לכם כתובת שאליה תוכלו לפנות ולקבל מענה מקצועי – חברת טריפל סי היא הכתובת עבורכם.