ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט במקום אחד – שרותי הדאבל של טריפל סי

מהיום טריפל סי דואגת לכל דרישות האינטרנט שלכם. במסגרת שירותי הסיבים של טריפל סי אתם יכולים לבחור בהתאמה אישית את המהירות הרצויה הכוללת את ספק ותשתית האינטרנט. השירות מאפשר לכם לתקשר עם חברת טריפל סי בכל בעיה שיש בשירותי האינטרנט ללא הבחנה בין ספק או בתשתית האינטרנט.

הצטרפו לאינטרנט המהיר של טריפל סי


השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו 03-9204612

בחרו את המסלול המתאים לכם

שרותי הסיבים של טריפל סי – ספק ותשתית אינטרנט

פייבר – ספק ותשתית אינטרנט

500מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

כולל ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

התקנה חינם – למעט בתים פרטים

חינם לחודשיים ראשונים

פייבר – ספק ותשתית אינטרנט

1000מגה

ללקוחות בעלי תשתית בזק פעילה

כולל ציוד קצה

אפשרות להוספת כתובת IP

התקנה חינם – למעט בתים פרטים

חינם לחודשיים ראשונים


תשתית סיבים נפרדת

עלון מידע – תכנים פוגעניים באינטרנט

האינטרנט הוא מרחב אינסופי עשיר במידע, תכנים ואתרים. אולם ללא שמירה על הזהירות במרחב זה ניתן לאבד את הדרך ולהינזק. הגלישה עלולה לחשוף אתכם ואת ילדיכם לאתרים ותכנים פוגעניים. עלון מידע זה כולל פרטים בהם אתם יכולים להיעזר בכדי לשמור עליכם ועל הסביבה שלכם ובעיקר על ילדיכם מפני חשיפה לאתרים ותכנים פוגעניים במסגרת רשת האינטרנט.

גלו עוד

שירותי סינון תכנים ברשת

שירות סינון תכנית ברשת של טריפל סי כוללים מגוון פתרונות לסינון מנוי ספק האינטרנט הביתי – כולל אפשרות לסינון תכנים בסיסי חינמי

גלו עוד

דגשים לאינטרנט הביתי

האינטרנט הוא חלק משמעותי בכל תחומי החיים שלנו. הוא משמש אותנו כמעט בכל דבר ובכל תחום. בשל עובדה זו חשוב לבחור בקפידה את חבילת האינטרנט בה אנו משתמשים. לצערנו הרב מרבית לקוחות האינטרנט (שכן מדובר ברוב האוכלוסייה בישראל) אינם מבינים כיצד לבחור בצורה נכונה חבילת אינטרנט ביתי והדבר היחיד שהם מסתכלים עליו הוא המחיר. מבלי שהם יודעים – גם בזה הם לא תמיד צודקים וההיסחפות אחר הזרם מביאה אותם לכדי מצב שבו הם מבזבזים עשרות שקלים מיותרים נוספים בחודש שיכלו לחסוך אם רק היו פותחים מעט את העיניים. לשמחתכם אנו בטריפל סי כאן כדי להציע לכם אפשרויות נוספות לבחירה נכונה של חבילת אינטרנט ביתי.
העידן הדיגיטלי והשילוב של האינטרנט בכל תחומי החיים: האינטרנט, כפי שציינו כבר, משמש אותנו בכל תחומי החיים. חשבו על זה לרגע: הוא משמש את הילדים שלנו בחיבור לרשתות החברתיות, ליוטיוב ולמשחקים שונים. הוא משמש אותנו לחיפוש מידע, הזמנת אנשי מקצוע, הזמנת מוצרים מהאינטרנט, בירור מידע בנוגע לטיפול במחלות שונות שלא נדע, חיפוש מתכונים לארוחת החג, חיפוש ומציאת עבודות והגשת קורות חיים, פרסום מוצרים ונכסים ביד שנייה (וחיפוש אחר כאלה), בירור מידע בנוגע ללימודים, לימוד של מקצוע או תחום מסוים דרך קורס אונליין, צפייה בסרטים, שמיעת שירים ועוד. אינטרנט טריפל סי מספק לנו את כל הכלים והמידע שאנו צריכים כדי לשפר את החיים שלנו ולגשר על פערים רבים בחיינו וכל זאת בלחיצת כפתור. כל אחד צריך אינטרנט בבית ועל כן חשוב לבחור בחבילת אינטרנט המתאימה עבורנו המאזנת בין מחיר טוב, שירות מצוין וחוויית שימוש ברמה גבוהה.

דגשים לחבילת האינטרנט

מי הולך לגלוש?

בדרך כלל כל בני הבית עושים שימוש באינטרנט הביתי, החל מהילדים הקטנים ועד ההורים. לאינטרנט יש שימושים שונים ובהתאם לצרכים שלכם תוכלו לבחור את מהירות הגלישה המתאימה לכם ובכלל את חבילת האינטרנט המתאימה ביותר עבורכם בבית. כמובן שאם רק הילדים עושים שימוש במחשב לרוב חבילה בסיסית עם מהירות גלישה סבירה אמורה להספיק לילדים וכך תוכלו לחסוך גם בעלויות החודשיות. לעומת זאת, אם אתם עובדים מהבית במשרה מלאה או משרה נוספת או לחילופין עושים שימוש באינטרנט על בסיס יומי, הרי שכדאי לכם לרכוש חבילת אינטרנט ביתי מהירה יותר המתאימה לצרכים שלכם.

מה התקציב החודשי?

כמובן שהמחיר הוא לא הכול כאשר מדובר בבחירת חבילת אינטרנט ביתי וההבדלים במחיר עשויים להיות מזעריים יחסית בין חברה לאחרת אך מרבית המשפחות בישראל נמצאות בקשיים כלכליים ולכן כל חיסכון בהוצאה החודשית, קטן ככל שיהיה, עשוי להיות משמעותי בטווח של שנה ויותר. בחברת טריפל סי תמצאו מגוון חבילות במחירים מדהימים ותוכלו לבחור גם את החבילה המתאימה ביותר לתקציב שלכם.

היכן אתם גרים?

בהתאם למקום המגורים שלכם חברות תקשורת שונות מציעות חיבור לתשתיות שונות. חלקן עשויות להיות מהירות יותר חלקן איטיות חלקן, חלקן חשופות לתקלות וחלקן בנויות היטב וכו'. בטריפל סי אנו מחוברים לתשתית של בזק המכסה את הרוב המוחץ של שטח ישראל.

האם אתם מנצלים את פוטנציאל הגלישה שלכם?

לכל אזור יש תשתית שונה ומרחק שונה פיזית משרתי האינטרנט אליהם הכבלים מחוברים ועל כן גם פוטנציאל מהירות גלישה שונה. האם אתם מנצלים את מלוא פוטנציאל מהירות הגלישה שלכם? כאשר אתם בוחנים אינטרנט ביתי ספק ותשתית כדאי לוודא גם נושא זה מול החברה.

האם אתם משתמשים בשידורי טלוויזיה מבוססי לוויין או כבלים?

אנשים המשתמשים בשירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט (נטפליקס, סלקום TV) וכבלים אחרים מבוססי אינטרנט כדאי שידאגו לאינטרנט ביתי מהיר, חזק ויציב.

יש לכם דרישות נוספות לחבילת האינטרנט?

שימו לב שהאינטרנט, הטלוויזיה, העיתונים וכל כלי התקשורת מלאים במסרים שונים, מבצעים ואפילו כאלה המגיעים עד אלינו בשיחות טלפון להציע לנו את חבילת האינטרנט הטובה והמשתלמת ביותר עבורנו. אל תיתנו למחיר לסנוור אתכם בלי להבין את האותיות הקטנות. אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים מחיר טוב, ללא התחייבות, ללא קנסות אם תרצו לבטל את השירות לאחר מכן וכמובן לשים לב לכך שאתם מקבלים את מהירות הגלישה הרצויה ולא "רק מתקינים לכם תשתית עם פוטנציאל לגלישה הרצויה". משום כך בחברת טריפל סי אינטרנט חכם הוא אינטרנט המאפשר לכל אדם לערוך או לבטל את החבילה שלו כרצונו. כיצד טריפל סי עוזרת ללקוחותיה לחסוך זמן יקר וכסף – קצת על האינטרנט החכם של טריפל סי? חברת טריפל סי מציעה שירותי אינטרנט חכם ללקוחותיה. החברה תומכת במהפכת הסיבים האופטיים ומאפשרת חוויית גלישה אופטימלית לצד הוזלת מחירי חבילות האינטרנט. בנוסף, בזכות האינטרנט החכם, כל לקוח יכול לבחור אונליין את החבילה המתאימה ביותר עבורו ולשנות אותה בכל עת כרצונו. הלקוחות חוסכים זמן יקר בטלפונים, חוסכים בעלויות. אין צורך לדבר עם נציגי שימור לקוחות כאשר רוצים לבצע שינוי בחבילה או להתנתק והכול מתבצע במהירות בנוחות דרך אתר החברה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם בהרשמה.

למצטרפים חדשים לתשתית הסיבים בכפוף לתקנון המבצע • המבצע בתוקף להזמנות בין התאריכים 14/07/24 – 31/07/2024 • מחיר שירותי האינטרנט של טריפל סי כוללים מע"מ. • החל מהחודש השלישי מחיר החבילה יעלה 115 ש"ח בחבילות 500 מגה פרטי ו125 ₪ בחבילה 1000 מגה פרטי • החל מהחודש השלישי מחיר החבילה יעלה 130 ש"ח בחבילות 500 מגה מקצועי ו140 ₪ בחבילת 1000 מגה מקצועי • המחירים לא כוללים ציוד קצה (מודם/ראוטר). • אספקת ציוד קצה (מודם/ראוטר) של החברה אפשרי בשליחות בעלות 32 ₪ או באיסוף עצמי ממשרדי החברה. • החבילה כוללת כתובת IP ציבורית (NAT), לכתובת קבועה יש צורך בשדרוג המנוי. • אספקת השירות כפופה להתכנות סיבים אופטיים בכתובת הלקוח ובקיומו של ציוד תומך. • קצב הגלישה (העלאה ו/או הורדה) הינו קצב הגלישה המרבי (Best–effort) ותלוי בגורמים שאין לחברה שליטה, בן היתר בתשתית הקיימת שמסופקת ללקוח על ידי בעלת תשתית (בזק). • השירות בכפוף לתנאים הכלליים של חברת טריפל סי לתנאי המסלולים, השכרת הציוד, השירות ולמגבלות הטכניות • השירות מסופק על ידי טריפל סי מחשוב ענן בע"מ על בסיס תשתית חברת בזק.