כבר כמה עשורים שולטת מערכת Windows בעולם מערכות ההפעלה, ומרבית המחשבים האישיים פועלים באמצעותה. אין חולק על כך שיש כל מיני דברים שאפשר להגיד בגנותה של המערכת, אך המציאות מוכיחה שמדובר על המערכת הפופולריות והמצליחה ביותר בעולם. גם חבילת אופיס מבית מיקרוסופט זוכה להצלחה אדירה ברחבי העולם, והיא נחשבת כיום לחבילת המשרד הפופולרית ביותר בפער משמעותי אל מול המתחרות. החבילה של אופיס 365 לעסקים היא גם החבילה הנרחבת ביותר, והיא כוללת בתוכה תוכנות רבות כמו: אקסל, וורד, פאואר פוינט ועוד לא מעט תוכנות אשר משמשות מיליונים ברחבי העולם.

מה זה אופיס 365 בענן?

אופיס 365 בענן מאפשר לעסקים לשלב את חבילת אופיס אצלם בעסק ולאפשר לעובדים שלהם לגשת לתוכנות מכל מקום ומכל מכשיר. האפשרות לעבוד על מסמכים בצורה מקוונת ולשתף כמה עורכים בו זמנים אשר יעבדו עליהם, הופכת את העבודה לנוחה וקלה הרבה יותר, ומאפשרת לעובדים לעבור בצורה יעילה יותר. גם עובד שנמצא מחוץ למשרד יכול בכל רגע נתון להתחבר אל המסמכים של העבודה, לעשות בהם את השינויים הנדרשים, ואפילו לעבוד כאילו שהוא נמצא במשרד. כמובן, הכול מסונכרן כל העת, כך שלא יכול להיות מצב ששני אנשים עורכים בו זמנים את אותו מסמך מבלי שאחד יידע על השני. חבילת אופיס בענן מכונה אופיס 365 והיא כוללת גם את שירותי הדואר האלקטרוני של ווינדוס – אאוטלוק, ועוד מגוון אפליקציות ותוכנות שימושיות לעסקים.

האם יש פתרונות טובים יותר מאשר אופיס 365?

ישנן עוד תוכנות וחבילות אשר מספקות שירותים דומים לשירותי אופיס 365 לעסקים. עם זאת, אם תערכו בדיקה מקיפה או תשאלו אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום, אתם תגלו שהחבילה שאותה מציעה מיקרוסופט – אופיס 365, היא החבילה המקיפה והמשתלמת ביותר. אופיס 365 היא מערכת בטוחה ברמה אבטחה גבוהה מאוד, היא מציעה את כמות האפשרויות הגדולה ביותר למשתמשים, היא לא יקרה מדי, והיא המוכרת ביותר למרבית האנשים. ולכן, למרות שישנן עוד אפשרויות נוספות – אין ספק שאופיס 365 היא האפשרות הטובה ביותר.

שירותי אופיס 365 בחברת טריפל סי

חברת טריפל סי הינה אחת מחברות התקשורת והמחשוב הגדולות והמוכרות ביותר, והיא מציעה מגוון רחב של שירותים שונים לחברות ועסקים. בין שירותי החברה גם שירות אופיס 365 לעסקים שרוצים חברת מקצועית שתספק להם את השירות והתמיכה בתוכנות אופיס, עם כל מה שכרוך בכך. למעשה, חברת טריפל סי הינה החברה הראשונה בעולם אשר נכנסה לתוכנית שותפים ייחודית בתחום, כך שהיא זאת שאחראית על כלל הנושאים הקשורים בחבילת אופיס – שירות הלקוחות, טיפול בחיובים, טיפול בלקוחות וכן הלאה. אם אתם רוצים לרכוש את חבילת אופיס 365 ולהיות רגועים שבכל מקרה של בעיה או תקלה הקשורה באופיס יש לכם כתובת אליה תוכלו לפנות – טריפל סי היא המקום המתאים ביותר עבורכם. 

למה כדאי לבחור דווקא בשירותי האופיס מבית טריפל סי?

טריפל סי מספקת מגוון רחב של שירותי מחשוב לעסקים, ולכן היא מעסיקה הרבה מאוד אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. אם אתם מחפשים לקבל את שירותי אופיס 365 במקום שידאג לכם לאורך כל התהליך, ויספק לכם מענה מקצוע מהיר לכל תקלה, אין ספק כי טריפל סי זה המקום המתאים ביותר עבורכם. השילוב של היתרונות הרבים של חבילת אופיס 365 ושל טריפל סי נותן לכם את המענה המושלם עבור תוכנות אופיס אצלכם בעסק, ומעניק לכם שקט נפשי בידיעה שבחרתם בטובים ביותר.

איזה עוד שירותים מציעה חברת טריפל סי?

חברת טריפל סי מציעה עוד מגוון רחב של שירותים שונים ללקוחות עסקיים. בין היתר: שירותי גיבוי מתקדמים לעסקים, שירותי מחשוב ענן, שירותי אבטחה, שירותי תקשורת עסקית, וכן שירותי אירוח ואינטגרציה. החברה מעסיקה כיום למעלה ממאה אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בעולם המחשוב, אשר דואגים להעניק ללקוחות את השירות המקצועי והיעיל ביותר, ולספק מענה מיידי וזמין עבור כל תקלה או בעיה הקשורה בשירותי החברה. החברה חרטה על דגלה לשים את שירות הלקוחות בראש מעייניה, והיא מקפידה להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר לטובת כלל הלקוחות של החברה – פרטיים ועסקיים.