כמויות המידע העצומות שבהם משתמשים בחברות ועסקים גדולים היא עצומה. בעוד שהמשתמש הביתי יכול לחיות בשלום עם הגבלה על כמות המידע שהוא יכול לאגור, ובמקרה הצורך לרכוש אחסון בענן בנפח הדרוש לו, חברות ועסקים צריכים בדרך כלל נפחי אחסון גדולים בהרבה. לעיתים מדובר על מידע הנאגר בצורה אוטומטית אשר הנפח שלו גודל כל העת ועלול להיות עצום. הרבה פעמים בעלי חברות חושבים שאחסון של המידע אצלם בעסק על גבי כוננים פיזיים יאפשר להם להגן טוב יותר על המידע שלהם, ולשמור עליו בצורה בטוחה. אולם, במקרים רבים מדובר על טעות מוחלטת. דווקא מידע אשר מאוחסן אצל חברה גדולה העוסקת בתחום יהיה מוגן, שמור, ומגובה יותר מאשר מידע שמאחסנים בחברה, אשר חשוף הן לפגעי אבטחה והן לשריפות או כשלים טכניים.

אחסון בענן – הפתרון הטוב ביותר ליציאה מהירה ממשבר

כאשר אתם בוחרים לבצע אחסון דווקא בשירותי ענן ולא בכונני אחסון מקומי, אתם יכולים להגיב מהר בכל מקרה של אירוע חירום. בין אם מדובר על כשל טכני משמעותי הגורם לאובדן הנתונים, הפסקת חשמל ממושכת, שריפה או אפילו מתקפת האקרים – הנתונים שלכם שמורים אצל החברה המספקת את האחסון, ואתם יכולים להמשיך ולעבוד מאתר חילופי בתוך זמן קצר ולהוריד משמעותית את זמן ההשבתה של החברה. ליכולת הזאת ישנה השפעה אדירה על האפשרות להתאושש בצורה מהירה מאירוע חירום, ולשוב לעמוד על הרגליים בצורה המהירה ביותר. במקרים רבים, ככל שההשבתה קצרה יותר כך קל יותר לחזור לשגרה ולגרום לכך שהלקוחות לא ישימו לב שהייתה תקלה משמעותית אצלכם.

היתרונות של אחסון בענן על פני אחסון מקומי

מלבד העובדה שאחסון בענן מאפשר יציאה מהירה ממשבר, ישנם עוד כמה וכמה יתרונות לאחסון בענן על פני אחסון מקומי:

  • השימוש באחסון מבוסס ענן נוח ויעיל הרבה יותר. בעוד שאחסון מקומי דורש תחזוקה והעסקה של אנשי תמיכה כל העת שיוכלו לתת מענה לכל מקרה של תקלה, אחסון בענן באמצעות חברה חיצונית מאפשר לכם לקבל בדיוק את השירות שאתם צריכים מבלי שצריך להתקין שום דבר או לדאוג לאנשי תמיכה.
  • אחסון בענן מעביר מכם את הצורך לשמור על אבטחת הנתונים, משום שהאחריות על ביטחון הנתונים שלכם נמצא על כתפי אנשי החברה המספקת את האחסון אשר ידאגו היטב לכל נושא האבטחה. חברות גדולות המספקות שירות אחסון בענן מעסיקות את מיטב המוחות בתחום האבטחה בכדי להגן על הנתונים של הלקוחות שלהם וכמובן על שמן הטוב.
  • האחסון בענן זמין יותר מאשר אחסון מקומי. ברגע שאתם רוצים לרכוש נפח אחסון ראשוני או נפח אחסון נוסף, אתם פונים אל החברה המספקת את השירות ומקבלים את הדרוש בתוך זמן קצר. זאת לעומת אחסון מקומי הדרוש תהליך ארוך של עבודה עם אנשי מקצוע מהתחום אשר יבצעו עבורכם את הרכישה, ההתקנה וההפעלה הנדרשת עבור תוספת של אחסון מקומי.

כיצד בוחרים ספק עבור אחסון בענן?

שירותי אחסון אונליין הם חלק בלתי נפרד מן העבודה בעסק, ואתם חייבים לבחור בספק אשר יאפשר לכם עבודה יעילה ורציפה לאורך זמן. למעשה, ההחלטה אודות זהות הספק שייתן לכם את השירות היא ללא ספק החלטה חשובה מאוד אשר לה השפעה רבה. כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית ואמינה אתם נהנים מענן יציב ואיכותי, עם מינימום של תקלות ואבטחה מחמירה ביותר של אנשי מקצוע המומחים בתחום האבטחה. חשוב לוודא גם את הנתונים הטכניים של האחסון שאותו אתם מקבלים, ולראות שהם מתאימים עבור הצרכים שלכם. החברה שעונה על כל הדרישות הללו בצורה הטובה ביותר היא חברת טריפל סי אשר מעניקה פתרונות ענן ללקוחות עסקיים ופרטיים מכל רחבי הארץ כבר יותר מ – 30 שנה. אצל טריפל סי תוכלו לקבל מגוון עצום של שירותים ופתרונות בתחום הענן אשר יאפשרו לכם להספיק להתעסק עם שרתים פיזיים וכונני אחסון, ויאפשרו לכם להתרכז בעבודה על הדברים החשובים באמת.

כמה אחסון ניתן לרכוש בענן?

היתרון הגדול של אחסון זה זה שהוא כמעט ולא מוגבל. בעוד שהגדלה של אחסון מקומי היא תהליך ארוך הדורש התקנה של כוננים חדשים והרבה מאוד עבודה, כאשר אתם מנויים על שירות של אחסון מסוג זה אתם יכולים להגדיל את נפח האחסון בלחיצת כפתור וללא צורך בהתקנה פיזית או כל פעולה אחרת. כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית המחזיקה אנשי תמיכה הזמינים עבורכם 24 שעות ביממה כמו טריפל סי, אתם יכולים לקבל את השירות באופן מיידי ולזכות בנפח נוסף בתוך זמן קצר.

אחסון בענן בטכנולוגיות מתקדמות

כאשר אתם בוחרים באחסון ענן מבית טריפל סי, אתם נהנים משרתים מבוססי טכנולוגיית AMD ו – INTEL של החברות המובילות בעולם -HPE, Dell  ולנובו. השרתים המתקדמים מאפשרים לכם מרחב פעולה וביצועים חכמים, תוך ניהול העומסים בצורה חכמה וחיסכון בעלויות. מתקן האחסון של טריפל סי עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק בתחום הזמינות, עם 99.995 אחוזי זמינות! והכול עם תמיכה טכנית זמינה במשך 24/7.

טריפל סי – החברה המובילה עבור אחסון בענן

כאשר אתם בוחרים בחברה עם ניסיון יותר משלושים שנה ועם אלפי לקוחות מרוצים מכל גווני המשק הישראלי, אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את המוצר הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם. אנשי המקצוע המנוסים של טריפל סי ישמחו לתת לכם שירות בכל נושא, ולתת לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים בשוק בכל נושא. לחברת טריפל סי מגוון רחב של פתרונות לעסקים ובהם לא מעט פתרונות ייחודים שלא תוכלו למצוא באף חברה אחרת. עסקים וחברות רבים כבר בחרו להצטרף למעגל הלקוחות של טריפל סי ונהנים מחוויה של שירות וזמינות ברמה שעוד לא הכירו.