השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו 03-9204600

אודות השירות

שירותי vCloud של טריפל סי מחברת VMware מספקים פתרון איכותי ואפקטיבי לחברות הצריכות תשתית שרתים מורכבת וכוח עיבוד חזק ללא צורך ברכישת שרתים, אחסון או אירוח. שירותי vCloud מאפשרים לארגונים לבנות ולנהל שרתים וירטואליים מאובטחים עם ביצועים גבוהים, קיבולת מחשוב נרחבת ואפשרויות חיוב גמישות.

שירות vCloud בענן טריפל סי מספק ללקוח שליטה מלאה על תשתית ה-IT וכולל ממשק ניהול נוח וידידותי שמאפשר הקמה וניהול מכונות וירטואליות, העלאה והורדה של מכונות מהתשתית הקיימת של הלקוח ועוד. הסביבה מאפשרת הקמת רשתות פרטיות המופרדות אחת מהשנייה לצורך אבטחת סביבת השרתים.

השירות מאפשר יצירת VM Template ממכונות וירטואליות ולשכפל אותו מספר פעמים. פעולה זו מסייעת ליצירת סביבות טסטים ו- QA מתקדמות כמו גם גיבוי וייצור – במהירות ובקלות.

אבטחה ושליטה

הזמנת משאבי מחשוב ביחידות קטנות והזמנת חלקי משאבי יחידות מחשוב מאפשרת תשלום לפי שימוש ואפשרות גידול ו/או קיטון של משאבי המערכת ללא התחייבות. זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור יישומים עונתיים, מזדמנים, פרויקטים לטווח קצר כגון סביבות בדיקה ופיתוח, דרישת "פיצוץ" של משאבים או התאוששות מאסון. משאבי המחשוב מחוברים לשדרת האינטרנט הישראלית והעולמית ברוחבי פס גדולים ומגובים לאספקת השירות באופן מהיר, רציף ואמין.

משאבי מחשוב

חברת טריפל סי מאבטחת ושולטת על מרכז הנתונים הוירטואלי vCloud ב – VLAN פרטי ללקוח עם בקרות משתמש מבוססות-מדיניות וטכנולוגית חומת אש שיתופית או ייעודית לפי הצורך. התחברות באופן מאובטח ומוצפן באמצעות VPN, תוך הגדרת משתמשים בדרגות שונות של הרשאות גישה. כחלק משירותי התקשרות המתקדמים של טריפל סי, ניתן לפתוח פורטים רצויים לשרתים בלבד או לבחור באפשרות של התחברות מאובטחת באמצעות SSL VPN. המערך פועל בתוך מרכז נתונים ברמת יתירות Tier IV ומוסמך בתקן ניהול אבטחת מידע ISO 27001-2005.

חידושים בספינת הדגל בענן טריפל סי – vCloud

ספינת הדגל בתשתית הענן – פלטפורמת vCloud של טריפל סי (הענן הציבורי היחיד בישראל) מתחדשת בממשק HTML ויזואלי חדש ומלא עם יכולות ואפשרויות חדשות. היתרונות הבולטים של הממשק החדש הם מהירות ביצועים, קיצור תהליכים בהקמת מכונות, אפשרויות תצוגה מתקדמות ועוד. במאמר להלן נכיר לכם מקצת האפשרויות והחידושים שפלטפורמת vCloud המעודכנת.

אוטומציה וניהול

שדרוג ה-API של סביבת vCloud מספק ללקוחות סביבה מאוד עשירה שמאפשרת למעשה לבצע כל פעולה אוטומטית אפשרית, הן ברמת הספק והן ברמת הלקוח, כך שכל לקוח יכול לייצר עבורו אוטומציה, ללא תלות בספק.

שירותי DRaaS תחת ממשק ניהול אחד

טריפל סי מספקת DR כשירות, מבוסס VMware בשם vCloud Availability המאפשר רפליקציה של מכונות ווירטואליות באופן שוטף בשתי צורות לצורך שמירת נתונים במתקן מרוחק והקמת שרתים במקרה אסון.

כלים בפיתוח של טריפל סי

חשיפת ביצועי מכונות בסביבת לקוח, הטמעת אוטומציה בהתאם לדרישות הצד העסקי, הצגת דוחות שימוש והטמעת MFA אלו הם רק חלק מהפיתוחים שטריפל סי ייצרה עבור הסביבה החדשה של vCloud כדי לשפר את חווית המשתמש ולאפשר ניהול מערכת הענן, מערכות ה-DR ומערכות ה-OnPrem של הלקוח תחת ממשק ניהול אחד של vCloud.

חוסך זמן

  • ממשק אינטרנטי קל ופשוט המאפשר הקמה, שינוי וביטול כל שירות דרך הרשת בצורה אוטומטית וללא זמני המתנה
  • שרתי החברה ממוקמים בארץ לצמצום זמן ההמתנה עקב עומסי תעבורה ותקשורת

חוסך כסף

  • מאפשרים חלוקת יחידת עיבוד בשלוש לצריכת שרתים בסיסיים לחיסכון כספי
  • חוסכים הוצאות רכישת שרתים פיזיים לצורכי הקמת השירות ותחזוקה שוטפת

חוסך משאבים

  • מאפשרים העברת משאבים קלה ומהירה משרת אחד לשני ללא צורך ברכישה נוספת
  • כוללים יכולת גמישות בהוספת והורדת משאבים החוסכים הוצאות שוטפות של השירות

VMware vCloud suite

שירותים נוספים

WAF

טריפל סי מציעה שירות WAF מבית Radware המספק חומת אש להגנה על אתרים ויישומים מבוססי Web.

לפרטים נוספים 🡨

SIEM

מערכת SIEM הינה מערכת סייבר היודעת לקבץ ולאחד מידע ממערכות הקיימות בארגון.
המערכת מנתחת את המידע לפי תנאים המוגדרים מראש בכדי לזהות התנהגות חשודה המעידה על מתקפות פוטנציאליות או על חריגה מכל סוג.

לפרטים נוספים 🡨

Firewall

שירותי Firewall של טריפל סי מוצעים בשלוש תצורות: בסיסיים, מתקדמים ומקצועיים, אשר בבסיסם, נכללים בכל מכונה או סביבה וירטואלית בענן של טריפל סי.

לפרטים נוספים 🡨