הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו במצב שבו אנחנו אומרים: למה לא עשינו זאת קודם? למה לא דאגנו למה שצריך בזמן? בדרך כלל, כאשר מגיעים למצב כזה, כבר אין הרבה מה לעשות. בכדי שלא להגיע למצב כזה, כדאי תמיד להיות מוכנים לכל תרחיש. במיוחד כאשר מדובר על העולם העסקי, ישנה חשיבות רבה לוודא שהעסק או החברה שלי מוכנים לכל תרחיש, ושום דבר לא יוכל לגרום לו נזק משמעותי שיהיה קשה מאוד להתגבר עליו. אחד הדברים החשובים ביותר בכדי להתכונן לכל צרה שלא תבוא הוא כמובן נושא גיבוי הנתונים. למעשה, הנתונים השמורים של כל חברה ועסק הם חלק קריטי בכדי להמשיך ולתפקד, ולמרות שמדובר על כמות גדולה מאוד של נתונים, אסור להתרשל בגיבוי שלהם.

כיצד דואגים לגיבוי המידע של העסק שלי?

הדרך הוותיקה והמוכרת לגיבוי מידע היא רכישה של כוננים קשיחים שאליהם מעתיקים בצורה מסודרת את כל המידע של העסק. זאת דרך מיושנת שמתאימה בעיקר למקומות בהם אין כמויות גדולות של מידע. אולם, במקרים רבים חברות מחזיקות בכמויות אדירות של מידע אשר גיבוי שלו באמצעות כוננים פיזיים הוא כמעט בלתי אפשרי, וכמובן יעלה הרבה מאוד כסף. ולכן, במקרה כזה הפתרון הטוב ביותר הוא לגבות את המידע באמצעות שירות ענן המסופק על ידי חברה המתמחה בתחום.

Acronisגיבוי כשירות במודל של תשלום לפי שימוש

Acronis True Image Home הוא שירות גיבוי מקצועי אשר מאפשר גיבוי לענן מקומי והתאוששות מאסון בצורה הטובה ביותר, תוך שהוא מכסה את כל הסוגים של הקבצים הקיימים – בין אם מדובר על קבצים שנמצאים בסביבה פיזית או וירטואלית. שירות הגיבוי של Acronis מספק גיבוי מרוחק מקצועי, אמין ובטוח אשר ניתן להתאמה אישית לפי הצורך. מדובר על השירות המקיף והמקצועי ביותר לגיבוי כשירות אשר מבוסס על תשלום לפי שימוש, והוא מאפשר לנהל מספר גדול של שרתים או עמדות באמצעות ממשק פשוט וידידותי למשתמש.

למה בעצם אקרוניס Acronis כל כך טובה?

לא סתם אקרוניס נחשבת לאחת התוכנות הפופולריות ביותר עבור שירותי גיבוי והתאוששות מאסון:

  • היא התוכנה הטובה ביותר להציל את מחשבי החברה מווירוסים נפוצים כמו וירוס הכופר הידוע לשמצה.
  • היא מאפשרת התאמה אישית בצורה יעילה בכדי להתאים לצורכי העסק שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר.
  • היא התוכנה המובילה כיום עבור התאוששות מאסון.
  • הממשק שלה כל כך פשוט לשימוש שכל אחד יכול ללמוד אותה בקלות.
  • היא מצפינה את המידע באמצעות שיטות מתקדמות כדי לדאוג לביטחון המידע שלכם.
  • היא יכולה לשפר בצורה משמעותית את היעילות התפקודית של העסק ולסייע לכם להגדיל רווחים בצורה משמעותית.

שירותי התאוששות לאחר אבדן מידע חשוב

מקרי אסונות שבהם מתרחש אובדן מידע חשוב, הם אמנם לא משהו שקורה הרבה פעמים, אך בהחלט משהו שחייבים להתכונן אליו מראש. אקרוניס מציעה לבעל העסק לגבות את המידע ולהתכונן לכל צרה שלא תבוא, בכדי שבבוא העת ההתאוששות תהיה הכי מהירה שאפשר ועם מינימום של נזקים. חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית אשר לה ניסיון רב בתחום בכדי שתספק לכם את השירות, כך שתוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות.

שירות Acronis מבית חברת טריפל סי

אם תהיתם לאן צריך לפנות כדי לקבל את שירות Acronis, כדאי שתכירו את חברת טריפל סי – החברה המובילה בישראל עבור שירותי מחשוב וגיבוי לעסקים. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים שונים עבור לקוחות עסקיים אשר רוצים לדאוג למידע שלהם, ולהנות משירותים מתקדמים עם תמיכה טכנית על ידי צוות אנשי מקצוע מנוסה. שירות Acronis של טריפל סי מאפשר לכם לשלם אך ורק עבור הגיבוי שאיתו אתם משתמשים בפועל, מבלי שאתם צריכים לרכוש נפחי אחסון גדולים מראש ולשלם הרבה מאוד כסף עוד לפני שהשתמשתם בו. חברת טריפל סי הינה חברה וותיקה בתחום המחשוב, אשר פועלת כבר משנת 1989 ומציעה מגוון רחב של שירותים בתחום המחשוב והתקשורת עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. אם חשוב לכם לבחור בחברה מקצועית עם צוות עובדים מנוסה אשר יידע לסייע לכם בכל תקלה או בעיה, אין ספק כי טריפל סי הוא המקום שייתן עבורכם את המענה הטוב ביותר.